Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski zdradził pełne imię nowo narodzonego syna. Oznacza „Boże Narodzenie”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.05.2023 08:04

Michał Wiśniewski zdradził pełne imię nowo narodzonego syna. Oznacza „Boże Narodzenie”

Michał Wiśniewski
fot. KAPiF

W domu Michała Wiśniewskiego zapanowała wielka radość. Lider grupy Ich Troje został ojcem po raz szósty. 16 maja w sieci pojawiła się informacja, że na świat przyszedł chłopczyk. Wiemy, jak dostał na imię!

Żona Michała Wiśniewskiego, Pola, urodziła po raz kolejny. Dla szczęśliwej pary jest to już drugie wspólne dziecko.

Michał i Pola Wiśniewscy przywitali na świecie już drugie dziecko

Michał i Pola Wiśniewscy poznali się przez Internet, są razem od 2019 roku. Para zakochanych wzięła ślub niecały rok po tym, jak spotkali się po raz pierwszy. Od tego czasu ich związek wydaje się kwitnąć. Na początku 2021 roku przywitali na świecie pierwsze wspólne dziecko, syna Falco Amadeusa, zaś w październiku 2022 roku para poinformowała o kolejnej ciąży Poli. 

W szpitalu na ul. Żelaznej w Warszawie przyszło na świat drugie dziecko Poli i Michała. Artysta, tak jak w przypadku poprzedniego porodu, był w tym czasie przy żonie i wpierał ją. Teraz gdy emocje nieco opadły, w mediach społecznościowych podzielił się z fanami informacją, jakie imiona wybrali dla nowo narodzonego synka. 

Koncert Sławomira i Kajry nagle przerwany. Ludzie zaczęli krzyczeć, gwiazdor w szoku, po tym co się stało

Michał Wiśniewski zdradził, jakie imiona dostał jego nowo narodzony syn

Szczęśliwy Michał Wiśniewski podzielił się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Poinformował o przyjściu na świat kolejnego dziecka, przy okazji zdradzając, jakie imiona dostał chłopczyk. Jak przystało na gust muzyka, są one zupełnie wyjątkowe!

- Noël Cloé. Witamy na świecie Synku - napisał w opisie posta Michał Wiśniewski.

Pod postem posypały się gratulacje oraz najlepsze życzenia dla całej rodziny muzyka. Fani chwalili również wybór oryginalnych imion. Pierwsze z nich, Noël, oznacza Boże Narodzenie. Pochodzi z języka francuskiego od słowa nouvelles (nowiny).

Michał Wiśniewski po raz kolejny został ojcem

Michał Wiśniewski z poprzednich związków ma już czwórkę dzieci. Fabienne (19 l.) i Xavier (20 l.) pochodzą z małżeństwa z Mandaryną, zaś Etienette (16 l.) i Viviennne (15 l.) z Anną Świątczak. Pola, podobnie jak Michał, ma czwórkę dzieci z poprzednich relacji. Łącznie z dwójką wspólnych synów, Falco Amadeusem oraz Noël Cloé, małżonkowie mają łącznie 10 pociech!

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces