Lifestyle.Lelum.pl > Maciej Damięcki

Maciej Damięcki

Maciej Damięcki
28.05.2024 12:37 Damięckich było dwóch. Drugi zasłynął w hicie "Noce i dnie". Mało kto wie o jego istnieniu

Maciej Damięcki odszedł w listopadzie ubiegłego roku, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę. Okazuje się, że branża filmowa jest w tym domu wielopokoleniową pasją. Nie każdy wie, że brat aktora również osiągał w niej sukcesy.

Teresa Lipowska i Maciej Damięcki
10.04.2024 16:33 Żałoba w "M jak Miłość". Aktor zmarł kilka miesięcy temu, teraz uśmiercono jego postać

„M jak miłość” to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Mimo wielu lat emisji i zawiłych wątków, a także częstych zmian bohaterów telenoweli, produkcja posiada rzeszę wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy rodziny Mostowiaków. Kolejny odcinek serialu przyniesie smutne pożegnanie.

Maciej Damięcki
10.01.2024 19:34 Zima zebrała żniwo. Druzgocące widoki przy grobie Damięckiego, niestety teraz ciężko go odnaleźć

Pod koniec ubiegłego roku niespodziewanie odszedł od nas znany polski aktor Maciej Damięcki. Pochowany na cmentarzu powązkowskim w Warszawie artysta zbyt szybko opuścił swoich bliskich i najwierniejszych fanów. Jak dziś wygląda miejsce jego spoczynku? To, co zastaliśmy, niezwykle nas zaskoczyło.

Maciej Damięcki, operacja
18.11.2023 09:14 Damięcki usłyszał tragiczną diagnozę. Mało kto wiedział, co przechodził za życia. „Pilna operacja”

17 listopada był smutnym dniem dla świata kultury w Polsce. Media obiegła wieść o śmierci Macieja Damięckiego. Miliony fanów pogrążyły się w żałobie po odejściu wybitnego aktora. Pomimo wielkich sukcesów w karierze zmagał się on z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Musiał przejść pilną operację, by ratować życie.

Ewa Szykulska pożegnała Macieja Damięckiego
17.11.2023 22:21 Ewa Szykulska niedawno trafiła do szpitala. Widziała Damięckiego niedługo przed śmiercią. Smutne słowa

Ewa Szykulska niedawno zmagała się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Teraz w życiu aktorki wydarzyła się kolejna tragedia. Gwiazda pożegnała swojego kolegę z branży - Macieja Damięckiego.

Maciej Damięcki
12.02.2022 08:46 Napłynęły smutne wieści o 78-letnim Macieju Damięckim. Przekazała je żona aktora, z ZUS-u ma głodowe świadczenie

Maciej Damięcki ma za sobą wybitną karierę aktorską. W tym czasie docenili go widzowie oraz krytycy, ale jak się okazuje, nie Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wychodzi bowiem na to, że artysta otrzymuje bardzo niską emeryturę. Wspomniała o tym jego żona w rozmowie z serwisem Plejada.