Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Szykulska niedawno trafiła do szpitala. Widziała Damięckiego niedługo przed śmiercią. Smutne słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.11.2023 22:21

Ewa Szykulska niedawno trafiła do szpitala. Widziała Damięckiego niedługo przed śmiercią. Smutne słowa

Ewa Szykulska pożegnała Macieja Damięckiego
Ewa Szykulska pożegnała Macieja Damięckiego, fot. KAPIF

Ewa Szykulska niedawno zmagała się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Teraz w życiu aktorki wydarzyła się kolejna tragedia. Gwiazda pożegnała swojego kolegę z branży - Macieja Damięckiego.

Nie żyje znany aktor Maciej Damięcki

Dzisiaj polskie media obiegła przerażająca wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci wybitnego polskiego aktora. Maciej Damięcki odszedł 17 listopada 2023 roku w wieku 79 lat. O jego śmierci poinformowały jego dzieci: Mateusz i Matylda Damięccy za pomocą swoich kont w social mediach.

Gwiazdor do samego końca był aktywny zawodowy, a na swoim koncie miał udział w takich kultowych produkcjach, jak “Szatan z siódmej klasy”, "Chłopi", “Plebania”, czy “M jak miłość”. Teraz głos w sprawie śmierci artysty zabrała jego koleżanka po fachu Ewa Szykulska.

Ewa Szykulska bardzo cierpi, aktorka zmaga się z chorobą. Jej mąż zmarł nagle kilka miesięcy temu

Ewa Szykulska skomentowała śmierć Macieja Damięckiego

Ewa Szykulska miała okazję poznać wybitnego aktora, a nawet współpracować z nim na planie produkcji “Uwierz w Mikołaja”. Nic więc dziwnego, że poruszona tragiczną informacją gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej znajomości ze zmarłym artystą.

Jak wynika z jej wypowiedzi, aktorka miała okazję spotkać się z filmowym kolegą zaledwie dwa dni wcześniej! Obydwoje udali się wówczas na badania i właśnie tam odbyło się ich niespodziewanie spotkanie.

Uśmiechaliśmy się do siebie dwa dni temu na badaniach… My jesteśmy wszyscy blisko pokoleniowo. Taka jest kolej rzeczy. Odchodzimy i to normalne. Na palcach, po cichutku… Najwspanialsze rzeczy pod słońcem będę pamiętać.

ZOBACZ TEŻ: Tak Ewa Szykulska przeżywała śmierć swojego ukochanego męża.

Ewa Szykulska niedawno przeżywała osobistą tragedię

Jeszcze kilka dni temu media rozpisywały się na temat problemów zdrowotnych wybitnej aktorki. Okazało się, że Ewa Szykulska wylądowała na SORze w bardzo ciężkim stanie. Gwiazda zgłosiła się do lekarza rodzinnego, skarżąc się na kłopoty z oddychaniem.

Specjalista, gdy tylko zobaczył swoją pacjentkę i wykonał komplet badań, podjął decyzję o transporcie do szpitala, gdzie sam osobiście zawiózł aktorkę. Na miejscu artystka była leczona farmakologicznie. Obecnie Ewa Szykulska powoli wraca do pełni sił.