Lifestyle.Lelum.pl > Programy > ”Taniec z gwiazdami”: Iza Małysz skarży się na ból. Udział w programie stoi pod znakiem zapytania
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.09.2021 16:43

”Taniec z gwiazdami”: Iza Małysz skarży się na ból. Udział w programie stoi pod znakiem zapytania

taniec z gwiazdami
fot. screen instagram.com/tanieczgwiazdami

Izabela Małysz występuje w najnowszym sezonie show Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Niestety jest poważne ryzyko, że żona Adama Małysza będzie musiała zrezygnować z uczestnictwa. Powodem są poważne problemy ze zdrowiem.

Występy Izabeli Małysz są bardzo chwalone przez jurorów programu, co zresztą budzi w widzach sprzeczne emocje (więcej TUTAJ). Teraz jednak kobieta ma większe problemy, niż komentarze w internecie.

Pomponik dotarł do informacji, że Izabela po ostatnich treningach do programu nabawiła się poważnych kontuzji. Jej udział w kolejnym odcinku stoi pod znakiem zapytania.

Kontuzja Izabeli Małysz. Czy będzie dalej występować?

Po trzecim odcinku „Tańca z gwiazdami” Iza cierpi na ból mięśni i pleców oraz stłuczenia. Ma też uraz żeber. Trafiła przez to do szpitala, gdzie dostała silne leki przeciwbólowe. Nie zamierza jednak tak łatwo się poddawać i rezygnować z programu.

Kobieta mówi w rozmowie z Pomponikiem, że jest świadoma ograniczeń organizmu w jej wieku, ale poczeka na rozwój sytuacji. Wszystko zależy od intensywności odczuwanego bólu.

To, jak Izabela opisuje swój obecny stan, nie brzmi jednak zbyt wesoło:

– Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder.

Dzięki znajomościom jej męża, Adama Małysza, Izabelą zajęli się najlepsi lekarze w Warszawie. Obecnie znajduje się na lekach przeciwzapalnych.

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Biedronka ogłosiła nietypową akcję. Klienci mogą zyskać pieniądze na zakupy

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny