Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Dowbor Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor, dom z programu „Nasz nowy dom”
23.03.2024 12:23 Spłonął dom uczestników "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawnia kulisy

Program „Nasz nowy dom” od ponad dekady zmienia życia swoich uczestników poprzez remonty ich domów. Bardzo często nie nadają się one do mieszkania lub nie spełniają konkretnych potrzeb danej rodziny. Niestety większość uczestników formatu boryka się z poważnymi trudnościami, a często także kłopotami finansowymi. Czasami po remoncie dochodzi do tragedii, za którą niektórzy starają się obwinić ekipę programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor odpowiedziała na te zarzuty.

Ekipa Nasz Nowy Dom, Katarzyna Dowbor
06.06.2023 17:22 Członkowie ekipy ujawnili, co po zwolnieniu Katarzyny Dowbor wyprawia się na planie. Pilnie błagają o pomoc

Program „Nasz Nowy Dom” cieszy się dużą popularnością. Ostatnio jednak wydaje się, że wielu fanów odwróciło się od niego po zwolnieniu z roli prowadzącej Katarzyny Dowbor, która pełniła tę funkcję od dziesięciu lat. Pod jej okiem architekci i ekipy remontowe odmieniły życia prawie 300 rodzin. Decyzja o zastąpieniu Katarzyny Dowbor Elżbietą Romanowską nie przypadła do gustu wielu fanom. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny problem programu. 

„Nasz nowy dom” odcinek 137
11.05.2023 11:19 Jako nastolatek wystąpił w "Nasz nowy dom". Wzruszające, co ujawnił o Katarzynie Dowbor, zaskoczyła go jednym

Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadzącą programu „Nasz nowy dom”, z którym była związana od ponad dekady. Jak przyznała dziennikarka, nie była to jej decyzja. Stacja Polsat chce zastąpić ją młodszą prowadzącą. Sytuacja wywołała powszechne zaskoczenie, także wśród byłych uczestników programu. Jeden z nich zdecydował się na szczere wyznanie. 

Nasz Nowy Dom Dęblin
27.04.2023 19:59 Katarzyna Dowbor zobaczyła dom i zamarła z przerażeniem na twarzy. "Wy tu mieszkacie z tym dzieciaczkiem!?"

Program „Nasz Nowy Dom” na przestrzeni 20. sezonów odmienił życia wielu Polaków. W 285. odcinku ekipa remontowa Katarzyny Dowbor odwiedziła Dęblin, gdzie mieszka pan Karol. Choć robi wszystko, co może, od lat nie stać go na wyremontowanie starego domu, który kupił dla siebie i córeczki Nikoli. Stan budynku bardzo zaskoczył Katarzynę Dowbor, która nie mogła uwierzyć, że mężczyzna mieszka tam z małą dziewczynką. 

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
19.03.2023 13:01 Nasz nowy dom. "Z czego wy żyjecie?" Katarzyna Dowbor zamilkła po tym, co usłyszała. Nie mogła podjąć innej decyzji

W jednym z ostatnich odcinków programu "Nasz nowy dom" poznaliśmy losy pani Franciszki i jej 5-letniego wnuka. Katarzyna Dowbor, widząc warunki, w których żyją nie mogła się powstrzymać przed jednym pytaniem: "Z czego wy żyjecie?". Odpowiedź odbiera mowę. W kolejnym już odcinku nowego sezonu “Nasz nowy dom” poznaliśmy panią Franciszkę, skromną i w pełni oddaną opiece nad wnukiem Frankiem. Ekipa Katarzyny Dowbor odwiedziła ich w Kruczkach-Wsi. Na miejscu zastali ponury widok. 

Artur Witkowski
17.03.2023 18:21 Odszedł z ekipy Dowbor. Artur Witkowski pokazał żonę, wyszło w jakich warunkach mieszkają

Artur Witkowski niedawno odszedł z programu "Nasz nowy dom". Teraz były współpracownik Katarzyny Dowbor pokazał, jak wygląda jego żona i w jakich warunkach mieszkają. Fani natychmiast zwrócili uwagę na piękny wystrój wnętrz w domu kierownika budowy. Wygląda na to, że specjalista potrafił zadbać również o swoje własne gniazdko.

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
16.03.2023 18:05 Nasz nowy dom": Kąpała 5-latka w wannie dla niemowląt. Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie

Szokujące sceny w najnowszym odcinku programu "Nasz nowy dom". Kobieta mieszkała w tragicznych warunkach, gdzie brakowało podstawowych przedmiotów. Teraz z pomocą ruszyła jej Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontowa.Widzowie nie kryli wzruszenia, gdy zobaczyli, w jakich warunkach mieszka kobieta. Opiekująca się wnuczkiem babcia przebywała w tak złych warunkach, że przez lata nie stać ją było nawet na wannę w odpowiednim rozmiarze dla pięciolatka.

Nasz nowy dom, ekipa Katarzyny Dowbor
13.03.2023 20:38 Widzowie "Nasz nowy dom" zdumieni przemianą. Ekipa Katarzyny Dowbor zrobiła świetną robotę

Niewiarygodne, co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor dołożyła wszelkich starań i zaskoczyła telewidzów pięknie wykończonym domem.W komentarzach pod najnowszym postem na Facebooku show Polsatu, gdzie możemy zobaczyć, jak wielkiej metamorfozy dokonano w ostatnim odcinku, nie brak słów pochwały i komplementów pod adresem ekipy remontowej. 

nasz nowy dom katarzyna dowbor
28.03.2021 20:31 Nasz nowy dom: Jak w rzeczywistości wygląda produkcja programu? Architektka ujawniła szczegóły

Jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, Nasz nowy dom sprawia radość dziesiątkom tysięcy Polaków nieprzerwanie od 2013 roku. Jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. Dzięki produkcji wiele rodzin z całej Polski może się cieszyć nowym domem. Tymczasem architektka programu, Martyna Kupczyk zdradziła, jak wyglądają zgłoszenia do produkcji Polsatu i czyje kandydatury są odrzucane. Nasz nowy dom to prawdziwy hit, który dostarcza ludziom nie tylko rozrywki, ale także satysfakcję. Niestety, nie każda rodzina może liczyć na pomoc produkcji w ciężkich sytuacjach materialnych. Opowiedziała o tym architektka programu.

choroba
30.01.2019 18:45 Każda mama powinna przeczytać słowa Katarzyny Dowbor. Otarła się o śmierć podczas porodu

Katarzyna Dowbor — scenariusz jej życia pełen jest najczarniejszych momentów. I chociaż miło wspomina swoje dzieciństwo, w kilku wywiadach wyznała, że otarła się o śmierć podczas porodu. „Urodziłam się z pętlą na szyi” – w ustach zawsze uśmiechniętej dziennikarki może brzmieć zaskakująco, jednak prawda o jej narodzinach mrozi krew w żyłach. Co przydarzyło się Katarzynie Dowbor? Gwiazda dobrze wspomina swoje dzieciństwo, chociaż nie było lekko. Przeczucia mamy okazały się prawdziwe… – wspomina dziennikarka. Kto by pomyślał, że o mały włos, mogło jej nie być wśród nas? Co spowodowało, że gwiazda otarła się o śmierć?