Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Odszedł z ekipy Dowbor. Artur Witkowski pokazał żonę, wyszło w jakich warunkach mieszkają
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.03.2023 18:21

Odszedł z ekipy Dowbor. Artur Witkowski pokazał żonę, wyszło w jakich warunkach mieszkają

Artur Witkowski
fot. Facebook/Artur Witkowski

Artur Witkowski niedawno odszedł z programu "Nasz nowy dom". Teraz były współpracownik Katarzyny Dowbor pokazał, jak wygląda jego żona i w jakich warunkach mieszkają. 

Fani natychmiast zwrócili uwagę na piękny wystrój wnętrz w domu kierownika budowy. Wygląda na to, że specjalista potrafił zadbać również o swoje własne gniazdko.

Artur Witkowski odszedł z programu "Nasz nowy dom"

Jakiś czas temu głośno było na temat zmian, jakie zaszły w genialnej ekipie remontowej, która pomaga Katarzynie Dowbor podczas metamorfoz domów i mieszkań w programie “Nasz nowy dom”. Wówczas z kultowym show Polsatu pożegnał się jeden z kierowników budowy - Artur Witkowski.

Mężczyzna zmagał się z poważnymi problemami ze zdrowiem, które uniemożliwiły mu kontynuowanie pracy na planie produkcji. Kolegę z programu żegnali członkowie jego ekipy, w tym nie tylko prowadząca Katarzyna Dowbor, ale również architekt Martyna Kupczyk czy drugi kierownik budowy Wiesław Nowobilski.

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

Artur Witkowski pokazał, jak wygląda jego żona

Artur Witkowski cieszył się ogromną sympatią fanów show Polsatu. Nic więc dziwnego, że nawet po jego odejściu internauci są ciekawi, co słychać u kierownika budowy. Z tej okazji postanowiono dokopać się do jednego ze starszych zdjęć, jakie można znaleźć w social mediach fachowca.

Na fotografii, która znalazła się na Facebooku współpracownika Katarzyny Dowbor, widzimy, jak pozuje wraz ze swoją ukochaną żoną. Para stoi w salonie, a fani natychmiast zwrócili uwagę na to, jak wygląda kobieta. Widać, że ma ogromne poczucie humoru, ponieważ pozuje z zabawną miną. Ubrana jest w krótką czarną sukienkę, która idealnie kontrastuje z jej ciemnoczerwonymi krótkimi włosami.

 

Jak mieszka Artur Witkowski?

Internauci zwrócili jednak uwagę nie tylko na piękną żonę kierownika budowy, ale również wystrój jego mieszkania. Wiadomo, że Artur Witkowski może pochwalić się niesamowitymi umiejętnościami, dlatego też fani byli ciekawi, jak urządził własne gniazdko.

Na zdjęciu możemy zobaczyć jedynie salon małżeństwa, w którym znajdują się ciemnobrązowe meble oraz beżowy dywan. Tylna ściana pomieszczenia pokryta jest jasną cegłą, a na niej znajduje się ogromny kominek z licznymi dekoracjami.

Zobacz post:

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?