Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nasz nowy dom": Kąpała 5-latka w wannie dla niemowląt. Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.03.2023 18:05

Nasz nowy dom": Kąpała 5-latka w wannie dla niemowląt. Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
fot. Facebook/ Nasz nowy dom

Szokujące sceny w najnowszym odcinku programu "Nasz nowy dom". Kobieta mieszkała w tragicznych warunkach, gdzie brakowało podstawowych przedmiotów. Teraz z pomocą ruszyła jej Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontowa.

Widzowie nie kryli wzruszenia, gdy zobaczyli, w jakich warunkach mieszka kobieta. Opiekująca się wnuczkiem babcia przebywała w tak złych warunkach, że przez lata nie stać ją było nawet na wannę w odpowiednim rozmiarze dla pięciolatka.

Szokujące sceny w programie "Nasz nowy dom"

Historia pani Franciszki, która samotnie wychowuje swojego pięcioletniego wnuka Frania, wzruszyła całą Polskę. Kobieta od czterech lat jest jedyną opiekunką chłopca. Wtedy też zmarła mama Franka, a jego tata nie był w stanie zaopiekować się synem, więc roczne dziecko trafiło pod opiekę pani Franciszki.

Chłopiec nie ukrywa, że jest bardzo blisko ze swoją babcią i jest bez wątpienia najważniejszą osobą w jego życiu. Nie zmienia to faktu, że warunki, w jakich mieszka rodzina, która wzięła udział w programie “Nasz nowy dom”, pozostawiają dużo do życzenia.

Wielki smutek na ranczu Emilii Korolczuk. "Strasznie, żałośnie", z całej Polski spływają wyrazy współczucia

"Nasz nowy dom": Los pani Franciszki i jej wnuka wzrusza do łez

Ponieważ cztery lata temu pani Franciszka stała się prawną opiekunką chłopca, od tej pory musi udowadniać, że jest w stanie zapewnić Frankowi godne warunki mieszkalne. Niestety, rzeczywistość jest zgoła inna.

Kobiety nie stać na remont starego domu, dlatego też wraz z wnukiem mieszka w rozpadającym się budynku bez łazienki, toalety i kanalizacji, gdzie jedynym źródłem ciepła jest stary piec kaflowy. Co więcej, dach domu pokryty jest rakotwórczym materiałem, który przepuszcza wilgoć i wodę, która spływa po ścianach pomieszczeń. 

 

"Nasz nowy dom": Na pomoc pani Franciszce ruszyła ekipa Katarzyny Dowbor

Całe szczęście w odpowiednim momencie w domu babci i jej wnuka pojawiła się niezawodna Katarzyna Dowbor oraz jej ekipa remontowa z programu “Nasz nowy dom”. Gospodyni show Polsatu postanowiła pomóc kobiecie zapewnić chłopcu odpowiednie do życia warunki.

Jak specjalistom udało się wyremontować dom kobiety? O tym można przekonać się już podczas dzisiejszego odcinka kultowego show “Nasz nowy dom”.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego