Lifestyle.Lelum.pl > Kanapowcy

Kanapowcy

Kadr z programu "Kanapowczynie"
11.05.2024 14:42 Pamiętacie "Kanapowczynie"? Teraz ledwo można je poznać

"Kanapowczynie” to program produkcji telewizji TVN emitowany na kanale TTV. Cieszy się on coraz większą popularnością i do końca zbliża się obecny sezon. Metamorfozy uczestniczek zapierają dech w piersiach.

Julia Bożek
14.04.2024 17:08 Gwiazda programu TTV ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd płyną gratulacje

Julia Bożek, która jest dobrze znana widzom stacji TTV, wzięła ślub! Radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Od razu posypały się gratulacje!

17.10.2021 12:42 Szczere wyznanie prowadzącego „Kanapowców”. Ujawnił, że wraz z ukochaną stracili dziecko

„Kanapowcy” to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Show pokazuje półroczne zmagania uczestników z dotychczasowymi przyzwyczajeniami – wszystko, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a także uratować swoje zdrowie. Jednym z prowadzących program jest Krzysztof Ferenc, zwany Fericze. Trener jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się rozmaitymi aspektami swojego życia. Teraz jednak przekazał fanom niezwykle przykre informacje.

Kanapowcy
22.04.2021 20:51 Kuba z „Kanapowców” wyznał, że jest gejem. Reakcja jednego z uczestników pozostawia wiele do życzenia

Kanapowcy to jedna z najbardziej lubianych produkcji stacji TTV. W jednym z ostatnich odcinków doszło do zadziwiających scen, kiedy to Kuba wyznał, że jest gejem. Niestety, nie wszystkim się to spodobało. W programie Kanapowcy grupa mężczyzn z nadwagą próbuje zmienić swój wygląd pod okiem eksperta. W jednym z ostatnich odcinków doszło do nieprzyjemnej sytuacji.

TTV
13.09.2020 00:41 Zatrważające wiadomości o trenerze z „Kanapowców” TTV. „Życie wymknęło mi się zupełnie spod kontroli”

Kanapowcy to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie TTV. Jego uroku niewątpliwie dodaje bardzo charyzmatyczna i entuzjastyczna postać Krzysztofa Ferenca. Mężczyzna w każdym z programów wykazuje się profesjonalizmem i prezentuje swój szeroki uśmiech na twarzy. Niedawno wyjawił, że jego życie nie zawsze było tak wesołe.TTV emituje na swojej antenie wiele programów, które stały się bardzo znane i lubiane w krótkim czasie. Jednym z najpopularniejszych jest program Kanapowcy. W programie możemy podziwiać uczestników, którzy zmieniają swoje życie na lepsze. Trenerem i głównym prowadzącym jest Krzysztof Ferenc, znany także jako Fericze. Na swoim Instagramie zamieścił kilka wpisów, które mocno zszokowały jego fanów.

kanapowcy
11.06.2020 10:48 Uczestnik ”Kanapowców” trafił do szpitala. Niestety, sytuacja jest poważna

Kanapowcy go odmienili, choroba może wszystko zmienićKanapowcy zyskali ogromną popularność. Nic dziwnego, że widzowie śledzą ich losy również poza programem. Niestety, mamy smutne wieści. Jeden z uczestników trafił do szpitala. Jest załamany. Brat pierwszej damy wyjawił całą prawdę o Andrzeju Dudzie. Gorzkie słowa podzielą rodzinę? Kultowy tatar wołowy jest ukochanym daniem mięsożerców. W sieci pojawiła się jego tradycyjna receptura, bez zbędnych udziwnień Smutne informacje o Bogumile Wander. Mąż musiał oddać ją do ośrodka, choroba postępuje Bohater programu pokazał swoje zdjęcie na szpitalnym łóżku. Okazuje się, że problemem, z którym musi się zmierzyć mężczyzna, są powikłania po wycięciu wyrostka robaczkowego. Ta bolesna przypadłość unieruchomiła Daniela na miesiące.Daniel z programu Kanapowcy dodał na Instagram bardzo smutny post. Informuje w nim, że kilka dni temu trafił do szpitala z przerażającym bólem brzucha. Diagnoza była dla niego ogromnym ciosem. Mężczyzna boi się, że przez wiele miesięcy nie będzie mógł wrócić na siłownię. Kanapowcy to program, który cieszy się ogromną oglądalnością. To w nim, mężczyźni z nadwagą zaciekle walczą o powrót do formy. Widzowie bardzo polubili uczestników, którzy w swojej bezpośredniości i zamiłowaniu do jedzenia dawali z siebie wszystko, by schudnąć. Niestety, jeden z nich trafił do szpitala. Sytuacja jest bardzo poważna.