Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pamiętacie "Kanapowczynie"? Teraz ledwo można je poznać
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 11.05.2024 14:42

Pamiętacie "Kanapowczynie"? Teraz ledwo można je poznać

Kadr z programu "Kanapowczynie"
Fot. PrtScr YouTube/TTV

"Kanapowczynie” to program produkcji telewizji TVN emitowany na kanale TTV. Cieszy się on coraz większą popularnością i do końca zbliża się obecny sezon. Metamorfozy uczestniczek zapierają dech w piersiach.

Pięć uczestniczek było pod opieką trenera personalnego

Formuła programu jest dosyć prosta. Pięć uczestniczek ma pół roku na to, aby odmienić swoje nawyki oraz styl życia w celu osiągnięcia wymarzonej formy oraz sylwetki. Pomaga i opiekuję się nimi znany trener personalny Krzysztof Ferenc „Fericze", który jest również znanym zawodnikiem freak fightów.

W drugiej edycji programu brały udział Alicja, Aneta, Agnieszka, Paulina i Katarzyna. Przez sześć miesięcy bardzo ciężko pracowały nad tym, aby zmienić siebie oraz swoje życie.

"Kanapowczynie". Na jedną z uczestniczek wylała się fala krytyki. Poszło o wagę "Kanapowczynie". Wielka metamorfoza bohaterki. Ta przemiana robi wrażenie: "Wystarczy, bo same kości zostaną"

Przed finałowym odcinkiem stało się coś wyjątkowego

W ostatnim odcinku przed finałem uczestniczki miały okazję pracować z wyjątkowym gościem. Był to Marcin Tyszka, czyli słynny fotograf mody rozpoznawalny i ceniony na całym świecie, a także juror programu Top Model. Zdjęcia z sesji wzbudziły ogromny entuzjazm wśród internautów (cytat za serwisem pudelek.pl):

Jezu to są kobiety PETARDY! Ile one wykonały olbrzymiej pracy! No opadła mi szczęka! Brak słów! Po prostu kłaniam się nisko i rączki całuję; Niesamowita przemiana! Gratuluję i podziwiam, a jednocześnie zazdroszczę silnej woli i wytrwałości. Tak trzymajcie, pięknie wyglądacie brawo; Kopara mi opadła; Czad! Cofnęłam przed chwilą do poprzednich rolek, bo już zapomniałam, jak wyglądały dziewczyny na początku. Szok po prostu, jak dużo roboty wykonały

Metamorfozy są imponujące

Po finale zostaną ogłoszone konkretne liczby i parametry ciał kobiet, które zmieniły się podczas tych sześciu miesięcy. Nie ma to jednak większego znaczenia, najważniejsza jest zmiana nawyków oraz zbawienne skutki zdrowotne, jakie udało się osiągnąć uczestniczkom.

Widzowie doceniają też ich tytaniczną pracę oraz trud, jaki włożyły w to, aby dokonać metamorfoz. Ich trener personalny jest z nich bardzo dumny. Jeden z internautów napisał (cytat za serwisem pudelek.pl):

Wszystkie dziewczyny są wspaniałe, ale Alicja to po prostu mistrzostwo świata! Przepiękna dziewczyna; Alicja wow, nie poznałam; Petarda; Wszystkie wyglądają cudownie, ale Ala normalnie ponad skalę! A to jeszcze nie koniec przemiany 

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi nowy program stacji TTV. Towarzyszył aktorce będzie Przemek Kossakowski
barbara kurdej szatan ttv
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Już niedługo widzowie TTV zobaczą byłą gwiazdę TVP w nowym programie stacji pt. "Project Cupid". Aktorka wraz z Przemkiem Kossakowskim będzie pomagać w poszukiwaniu miłości osobom z niepełnosprawnościami.W ostatnich tygodniach aktorka mierzyła się z poważnym kryzysem wizerunkowym z powodu emocjonalnego postu o funkcjonariuszach Straży Granicznej pełniących służbę na naszej wschodniej granicy, który opublikowała na swoim Instagramie. Choć Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła za swoje słowa, wpis wywołał ogromny skandal, który odbił się także na jej karierze zawodowej.- Jak tak można?! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę! Mordercy! Chcecie takiego rządu wciąż? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać - grzmiała aktorka w swoim wpisie, który szybko zniknął z jej instagramowego konta.
Czytaj dalej
Było aż tak źle? Stylizacja Anny Muchy zmiażdżona przez gwiazdora TTV. „Zemsta stylisty”
Anna Mucha
fot. instagram.com/taannamucha/
Anna Mucha ostatnimi czasy zadziwia coraz bardziej. Poczynając od odważnej aukcji podczas finału WOŚP, aż po nietuzinkową kreację, w której świętowała wyjście nowej produkcji Patryka Vegi. Aktorka doczekała się poważnej krytyki. Za nami premiera najnowszego filmu Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”. Na ściankach nie mogło zabraknąć gwiazd: Małgorzaty Rozenek, Zofii Zborowskiej-Wrony, a wreszcie Anny Muchy, która z energią i uśmiechem pozowała ze swoim ukochanym, Jakubem Wonsem, aktorem i reżyserem.
Czytaj dalej