Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kuba z „Kanapowców” wyznał, że jest gejem. Reakcja jednego z uczestników pozostawia wiele do życzenia
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.04.2021 20:51

Kuba z „Kanapowców” wyznał, że jest gejem. Reakcja jednego z uczestników pozostawia wiele do życzenia

Kanapowcy
fot. eastnews.pl/ARKADIUSZ ZIOLEK

Kanapowcy to jedna z najbardziej lubianych produkcji stacji TTV. W jednym z ostatnich odcinków doszło do zadziwiających scen, kiedy to Kuba wyznał, że jest gejem. Niestety, nie wszystkim się to spodobało.

W programie Kanapowcy grupa mężczyzn z nadwagą próbuje zmienić swój wygląd pod okiem eksperta. W jednym z ostatnich odcinków doszło do nieprzyjemnej sytuacji.

Uczestnik programu Kanapowcy wyznał, że jest gejem

Kanapowcy to program emitowany przez stację TTV. Jego uczestnikami są mężczyźni, którzy walczą z nadprogramowymi kilogramami pod okiem Krzysztofa Ferenca.

W trakcie programu uczestnicy powinni przejść metamorfozę i pożegnać stare przyzwyczajenia.

W jednym z ostatnich odcinków doszło do niecodziennych scen. Kuba zdecydował się na szczerze wyznanie i ujawnił, że jest gejem. Niestety nie wszystkim spodobała się ta informacja.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeden z uczestników – Sebastian – zareagował bardzo nerwowo, był wręcz rozczarowany. Jego zachowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Reakcja Sebastiana na wyznanie Kuby

Sebastian bardzo nerwowo zareagował na wyznanie Kuby. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że jest gejem. Wzburzony uczestnik wskazywał, że jego koledzy z osiedla nie będą mu przychylni, kiedy dowiedzą się, że miał do czynienia z Kubą.

Na osiedlu są jakieś zasady. Ręki mi nie podadzą, jeśli to zobaczą – powiedział poruszony Sebastian.

Mężczyzna, powołując się na tajemnicze zasady, stwierdził, że Kuba będzie musiał znosić nieprzychylne komentarze z jego strony:

-Są jakieś zasady. Moje zasady są na pierwszym miejscu. Będzie sobie musiał poradzić, że go będę wyzywał na każdym kroku – podsumował.

Zachowanie Sebastiana było niedopuszczalne. Mimo to Kuba zachował spokój i bardzo dojrzale odniósł się do całej sytuacji:

Nie przejmuję się takimi osobami. To on pokazuje swój poziom dojrzałości, a nie ja. To jest jego problem, a nie mój. Ja problemu nie mam, to on ma problem – stwierdził ze stoickim spokojem.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Kanapowcy

Tagi: Kanapowcy ttv
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania