Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zatrważające wiadomości o trenerze z „Kanapowców” TTV. „Życie wymknęło mi się zupełnie spod kontroli”
Karol Osiński
Karol Osiński 13.09.2020 00:41

Zatrważające wiadomości o trenerze z „Kanapowców” TTV. „Życie wymknęło mi się zupełnie spod kontroli”

TTV
instagram.com @agnieszkakotonska

Kanapowcy to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie TTV. Jego uroku niewątpliwie dodaje bardzo charyzmatyczna i entuzjastyczna postać Krzysztofa Ferenca. Mężczyzna w każdym z programów wykazuje się profesjonalizmem i prezentuje swój szeroki uśmiech na twarzy. Niedawno wyjawił, że jego życie nie zawsze było tak wesołe.

TTV emituje na swojej antenie wiele programów, które stały się bardzo znane i lubiane w krótkim czasie. Jednym z najpopularniejszych jest program Kanapowcy. W programie możemy podziwiać uczestników, którzy zmieniają swoje życie na lepsze. Trenerem i głównym prowadzącym jest Krzysztof Ferenc, znany także jako Fericze. Na swoim Instagramie zamieścił kilka wpisów, które mocno zszokowały jego fanów.

Krzysztof Ferenc opublikował poruszające wpisy

Cieszący się dużą popularnością Fericze wczoraj opublikował na swoim Instagramie trzy zdjęcia, pod którymi dodał bardzo emocjonalne i poruszające wpisy. Mężczyzna wyznał w nich, że jego życie nie zawsze było wesołe i był taki okres, w którym czuł się fatalnie i nie miał ochoty nawet wychodzić z domu.

Swój wpis opublikował z uwagi na niedawno obchodzony światowy dzień zapobiegania samobójstwom. Po kilku słowach wstępu i zadanych pytaniach do fanów rozwinął swoją wypowiedź słowami:

– W moim życiu nie zawsze było kolorowo i wciąż zdarzają się w nim trudne momenty, ale dawno temu przydarzyło mi się jedno koszmarne półrocze, podczas którego życie wymknęło mi się zupełnie spod kontroli – napisał Krzysztof.

  1. Mama odkryła chorobę córki szybciej niż lekarze. ”Zapach ciała przypominał zapach staruszki”
  2. Urzędnicy pukają do drzwi, trwają kontrole. Niebawem kary będą jeszcze wyższe, lepiej przygotować się na nowe stawki abonamentu RTV

Fani zjednoczyli się z gwiazdorem TTV

Łącznie Krzysztof zamieścił trzy zdjęcia, pod którymi znalazły się długie wpisy. Nie da się ukryć, że słowa mężczyzny wzbudziły mnóstwo emocji wśród czytających. Wielu internautów zdecydowało się zamieścić komentarze pod wpisami, w których gratulowali wyjścia z trudnej sytuacji i sami wypowiadali się na temat podobnych rzeczy, które ich spotykały.

-Nie mogłem na siebie patrzeć, chyba nawet szczerze się nienawidziłem.. Nie uśmiechałem się, nie miałem siły podnieść się z łóżka.. Codzienne czynności, nawet mycie się przychodziły mi z ogromnym trudem – pisał.

  1. Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
  2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Dodał, że pójście na terapię nie jest żadnym wstydem. Warto wspomnieć, że pod ostatnim wpisem zapewnił fanów, że wszystko jest w porządku:

– „IT’S OKAY, NOT TO BE OKAY”- zawsze i w każdej chwili, każdym momencie Waszego życia, bez względu na wszystko, bez względu na okoliczności, bez względu na ludzi i na opinie.. – napisał Fericze.

Jak widać, z każdej trudnej sytuacji życiowej da się wyjść, a pomocy nie należy się wstydzić. Krzysztof jest tego idealnym przykładem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Krzysztof „FERICZE” Ferenc (@wujaszek_fericze_kanapowcy_ttv)

Tagi: Kanapowcy ttv