Lifestyle.Lelum.pl > Horoskop

Horoskop

imię dla dziecka
24.09.2021 21:00 Wróżka przewidziała, co się dzisiaj wydarzy. Horoskop na piątek

Wróżka Augusta przepowiedziała, co czeka dziś poszczególne znaki zodiaku. Jeszcze wiele może się wydarzyć. Wodnik i Baran będą zaskoczeni. Ciała niebieskie i układ gwiazd może zdradzić wiele informacji o tym, co nas czeka. Wróżka Augusta przyjrzała się im bliżej i wyznała, na co powinny przygotować się wszystkie znaki zodiaku.

horoskop
24.05.2021 21:06 Znaki zodiaku: co Cię czeka w tym tygodniu? Jedni będą się cieszyć, dla innych mamy złe wieści

Znaki zodiaku zależą od tego, kiedy się urodziliśmy. Według niektórych są jedynie symbolem, jednak inni uważają, że można na ich podstawie określić, co czeka nas w przyszłości. Znaki zodiaku mają niezwykle długą historię i ludzie dopatrują się w nich najróżniejszych znaczeń od dawna. Przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny horoskop na cały tydzień dla każdego ze znaków.

kobieta
26.12.2020 23:35 Znaki zodiaku kobiet, które podbijają serca wszystkich. Po prostu nie da się ich nie lubić

Znaki zodiaku są w stanie wiele powiedzieć o nas samych. Na ich podstawie możemy określić cechy charakteru, typ człowieka, a nawet jesteśmy w stanie przewidzieć pewne zachowania. Są także znaki zodiaku, które lubi się bardziej, i te, które darzymy mniejszą sympatią. Dziś o tych pierwszych – jakie znaki zodiaku kobiet, podbijają wszystkie serca? My już to wiemy!Znaki zodiaku są w stanie wiele powiedzieć o nas samych. Na ich podstawie możemy określić cechy charakteru, typ człowieka, a nawet jesteśmy w stanie przewidzieć pewne zachowania. Są także znaki zodiaku, które lubi się bardziej, i te, które darzymy mniejszą sympatią. Dziś o tych pierwszych – jakie znaki zodiaku kobiet, podbijają wszystkie serca? My już to wiemy! Są pewne kobiety, obok których po prostu nie sposób przejść obojętnie – bije od nich pozytywna energia i coś, co sprawia, że po prostu chcesz z nimi przebywać. Jakie znaki zodiaku są do siebie w stanie przyciągnąć absolutnie wszystkich?

znaki zodiaku
14.09.2020 00:00 Znaki zodiaku, które zawsze pakują się w kłopoty. Lepiej się z nimi nie przyjaźnić

Pewne znaki zodiaku, czy tego chcą, czy nie, zawsze wpakują się w jakieś tarapaty! Można powiedzieć, że to chodzące magnesy na wszystkie, czyhające w pobliżu kłopoty. Takich delikwentów lepiej unikać jak ognia. Dlaczego? Przyjaźń z nimi jest naprawdę uciążliwa, bo może również ciebie wpędzić w niemałe tarapaty.Znaki zodiaku mówią naprawdę wiele o człowieku. Na ich podstawie jesteśmy w stanie określić charakter, przewidzieć pewne zachowania, a nawet intencje. Są znaki, które są w czepku urodzone, są też niestety takie, których należy unikać. Dlaczego?

znaki zodiaku
19.06.2020 10:38 Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone

Horoskop miłosny na nadchodzące miesiące: te pary będą skazane na powodzenie. Gwiazdy podpowiadają, które znaki zodiaku są dla siebie stworzone i z kim mamy szansę na stworzenie prawdziwej, bajkowej przyszłości. Jak się okazuje, czasami warto pójść za ciosem, a astologia jest w stanie pomóc nam w podjęciu naprawdę trudnych decyzji. Sprawdź, czy on jest ci pisany. Horoskop potrafi być niezwykle trafny i z ogromną dokładnością jest w stanie opowiedzieć nam o nas samych. Wiemy, jakie znaki zodiaku są dla siebie stworzone, oczywiście z astrologicznego punktu widzenia.

horoskop
12.06.2020 16:13 Horoskop weekendowy. Niektóre znaki zodiaku powinny mieć się na baczności

Horoskop na najbliższy weekend 12-14 czerwca dla niektórych znaków zodiaku może zwiastować kłopoty. Inni zaś spędzą swój czas w niesamowity sposób w gronie przyjaciół i rodziny. Lepiej sprawdzić, co gwiazdy dla Ciebie przyszykowały, ponieważ zapowiada się emocjonujący czas. Nie lekceważ znaków rzucanych przez los.Horoskop na ten weekend pokazuje, że Baran będzie spędzał swój czas imprezowo, a Lew znowu za dużo będzie rozmyślał. Dla wielu niech to będzie okazja do odpoczynku od gonitwy dnia codziennego.

znaki zodiaku
28.01.2020 15:05 Najsilniejsze znaki zodiaku. Ich potęga powoduje, że rządzą światem

Znaki zodiaku, które posiadają ogromną moc. Czy właśnie twój znak predestynuje cię do wielkich rzeczy? Potęga tych znaków zodiaku powoduje, że to właśnie one rządzą światem. Mówi się, że światem rządzi pieniądz. Za pieniędzmi stoją jednak często bardzo potężne osoby lub rządy całych państw. Niektóre znaki zodiaku mają to do siebie, że ich wewnętrzna lub zewnętrzna siła sprawia, że stworzone są do rzeczy wielkich. Dowiedz się, co mówi twoja data urodzenia.

Przepowiednie
28.01.2020 10:58 Ile masz linii na nadgarstku? 2? 3? Zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu

Przepowiednie, które masowo obiegają sieć, powoli zaczynają obrastać już legendą. Tym razem ogromne zainteresowanie Internautów wzbudziła liczba linii na nadgarstku. Okazuje się, że jej ilość nie jest przypadkowa. Co więcej, zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu. lle masz linii na nadgarstku? 2? 3? A może 4? Ostatnia opcja wywoła uśmiech na twojej twarzy. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale całą prawdę o człowieku można wyczytać nie tylko jego oczu, ale również… dłoni. Umiejętne odczytanie linii papilarnych, potrafi zdradzić nawet najbardziej pikantne szczegóły na temat drugiego człowieka. Co powiecie na poznanie znaczenia linii na nadgarstku? Jak się okazuje, są one prawdziwą skarbnicą tajemnej wiedzy, którą do tej pory udało się poznać zaledwie garstce z nas.

28.12.2019 12:56 Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?

Horoskop miłosny na styczeń zaskoczy niejedną osobę. Jedni w nadchodzącym roku zakochają się po same uszy, drudzy zaś nie unikną dużego rozczarowania. Sprawdź, co mówią gwiazdy! Wiele osób chciałoby dowiedzieć się, co czeka ich w nadchodzącym roku. Dla większości najważniejszymi tematami jest miłość, a także praca. My wiemy, kogo w tym roku trafi strzała amora, a kto może spodziewać się jedynie rozczarowania!

znaki zodiaku
23.12.2019 10:54 Najwierniejsze znaki zodiaku. Ich partnerzy to prawdziwi szczęściarze

Znaki zodiaku potrafią powiedzieć wiele na temat naszej przyszłości, a także tego, jakimi jesteśmy osobami. Astrologowie wiedzą, które znaki są najwierniejsze, a dla których liczy się tylko zabawa. Związek z tymi pierwszymi może przynieść ogromne szczęście. Zaufanie to podstawa każdego dobrego związku. My wiemy, które znaki zodiaku są najwierniejsze. Oto 5 tych, przy których nie musisz bać się kompletnie o nic.

ZNAKI ZODIAKU
02.12.2019 19:28 Znaki zodiaku i prezenty świateczne. Jaką niespodziankę znajdziesz pod choinką?

Znaki zodiaku są prawdziwą skarbnicą wiedzy. Oprócz cech charakteru czy usposobienia zdradzają też jakie prezenty świąteczne ucieszą ich posiadaczy najbardziej. W dalszym ciągu nie masz pomysłu, co napisać w liście do świętego Mikołaja? W tym przypadku z pomocą przyjdą gwiazdy. Dowiedz się razem z nami jaką niespodziankę powinieneś znaleźć pod choinką. Okazuje się, że przy wyborze idealnego prezentu świątecznego niezwykle pomocna jest data urodzenia. Każdy zodiak posiada szereg upodobań, który jednoznacznie wskazuje na to, jaki upominek sprawi, że uśmiech z ich twarzy nie zniknie przez dłuższy czas. Co innego ucieszy Barana i Byka, a co innego Strzelca czy Koziorożca. Tym prostym sposobem trafiony prezent pod choinką jest w zasięgu ręki.

horoskop
12.11.2019 19:34 Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy. Wiemy, za co uwielbiają cię inni ludzie

Znaki zodiaku potrafią wiele powiedzieć o naszym charakterze. To zaskakujące, ile możemy dowiedzieć się, o człowieku znając jego datę urodzenia. My wiemy, jakie są najlepsze cechy poszczególnych znaków. Wyniki są zaskakujące! Według astrologii, do każdego znaku zodiaku przypisane są poszczególne cechy charakteru. Każdy z nich ma inne wady, ale też przede wszystkim zalety. Czy aby na pewno znasz swoje wszystkie mocne strony? Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy!

horoskop
09.10.2019 19:22 Horoskop na jesień. Wenus wchodzi do fazy Skorpiona i rozpoczyna najgorętszy sezon w roku

Horoskop na jesień budzi emocje! Wenus w obecnej fazie zapowiada wiele wzruszeń i uniesień, ale to od ciebie zależy, czy ten miesiąc przyniesie ci radość. To, co zapewnia ułożenie planet, to na pewno wiele podniet — przede wszystkim, w życiu uczuciowym. Raczej nie uda ci się znaleźć w tym miesiącu stałego związku, ale zabawę masz gwarantowaną. Planeta Wenus reprezentuje piękno, harmonię, miłość i związku. Chociaż wskazuje na zbytni czasami hedonizm i upodobanie do tandety, to zazwyczaj jest przyjaciółką związków. Jednak jej położenie w Skorpionie, nie jest dla niej korzystne. Ten znak ma cechy najbardziej od jej odległe. To połączenie gwarantuje, że tegoroczny horoskop na jesień będzie wybuchowy! Spodziewajcie się niespodziewanego.

Znaki zodiaku
29.09.2019 16:36 Znaki zodiaku zdradzają, czego najbardziej się boisz. Większość z nas nawet o tym nie wie

Znaki zodiaku potrafią być prawdziwą skarbnicą wiedzy, o której nie miałaś pojęcia. Niektóre informacje pojawiające się w gwiazdach potrafią zaskoczyć nas samych. Dziś zdradzimy wam sekrety poszczególnych znaków. Koniecznie dowiedz się, czego obawia się najbardziej każdy z nich! Każdy człowiek wyposażony jest w zbiór swoich własnych unikatowych cech, które czynią go wyjątkową jednostką. O ile o jednych mówimy otwarcie, tak inne wolelibyśmy zostawić tylko i wyłącznie dla siebie. Jednak przed znakami zodiaku nie da się mieć tajemnic. One wiedzą o nas dosłownie wszystko! Nawet to, czego obawiamy się najbardziej.

dziewczyna
14.08.2018 15:33 Twój znak zodiaku mówi o tobie wszystko! Wiemy, od czego jesteś najbardziej uzależniony

Znak zodiaku może powiedzieć o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Między innymi to od czego jesteśmy najbardziej uzależnieni. Przeczytajcie. Wydawać, by się mogło, że o znakach zodiaku zostało powiedziane już niemal wszystko. Czy oby na pewno?

Horoskop
13.08.2018 16:31 Horoskop tygodniowy (13.08-19.08)

Horoskop tygodniowy w jednych wzbudzi entuzjazm, a innych przyprawi o dreszczyk emocji. Na ten tydzień przygotujcie się na radosne chwile, ale również i rozczarowania. Co cię czeka w najbliższych dniach? Jeżeli chcesz wiedzieć, co czeka cię w tym tygodniu, koniecznie musisz zapoznać się z naszym horoskopem! Nie owijamy w bawełnę i powiemy ci prawdę, czy gwiazdy będą ci sprzyjać, czy może czeka cię pasmo tygodniowych niepowodzeń. Weź głęboki wdech i sprawdź, co przyniesie ci nadchodzący tydzień! ?

facet
01.08.2018 13:24 Faceci spod tych znaków, nie chcą szybko zakładać rodziny

Znak zodiaku może świadczyć nie tylko o tym, jakie dana osoba ma cechy charakteru, ale ma także wpływ na to, jakie podejście poszczególna osoba ma do życia. Okazuje się, że mężczyźni o pewnych znakach zodiaku charakteryzują się tym, że bardzo niechętnie zakładają rodziny. O jakie znaki chodzi? Sprawdźcie koniecznie! Dla wielu kobiet macierzyństwo to bardzo istotna kwestia. Panie w przeciwieństwie do mężczyzn dużo szybciej myślą o założeniu rodziny. Kobiety, które czują silny instynkt macierzyński, powinny szczególnie zwrócić uwagę na panów, którzy niechętnie będą chcieli zakładać rodzinę. Natomiast panie, którym nie spieszy się do macierzyństwa, mogą śmiało wiązać się z tymi znakami. Z pewnością nie będzie nieporozumień związanych z posiadaniem potomstwa. Jaki znak zodiaku nie będzie chciał zbyt wcześnie dziecka?

Jak się odkochać
27.06.2018 15:02 Miłosny horoskop na lato dla Raków

Osoby spod znaku Raka urodziły się w dniach 22 czerwca – 22 lipca. Są to niezwykle wrażliwe i romantyczne jednostki. Uzależniają się od innych ludzi i często próbują je sobie zaskarbić w nieudolny sposób. Jednak jak będzie wyglądał miłosny horoskop dla Raka – dowiecie się dopiero poniżej. Poznajcie wyjątkowe cechy i przyszłość, jaka spotka osoby spod znaku Raka. Miłosny horoskop dla Raka to rzecz wyjątkowo enigmatyczna. Dla osób, tak silnie przywiązujących się do innych, najważniejsza jest bliskość drugiego człowieka. Co na temat mają do powiedzenia gwiazdy? Czy Raki w końcu spotkają swoją drugą połówkę, a może jeszcze poczekają na swój szczęśliwy moment?

Jak się odkochać
24.06.2018 13:22 Miłosny horoskop na lato dla Byka

Miłosny horoskop dla Byka wskazuje na tegoroczne pasmo sukcesów. Twojemu życiu będzie towarzyszyła dobra aura, dzięki której wszystko będzie szło po twojej myśli. To okres przygód, nowych doświadczeń i niesamowitych atrakcji, które przygotował dla ciebie los. Nie marnuj swojego czasu i korzystaj z przywilejów, które czekają cię w tym czasie. Miłosny horoskop dla Byka sugeruje, że czeka cię niesamowity czas. Postawisz na realizację swoich marzeń, a twoja kariera ruszy w dobrym kierunku. Partner doceni spędzane z tobą chwilę i to, w jaki sposób się o niego troszczysz. Czeka cię wiele zmian, które będą miały ogromny wpływ na twoją przyszłość. To dobry okres, aby podejmować ryzyko i rozpocząć realizację swoich pasji. Od dawna myślałaś, żeby zrobić coś odważnego? Może to właśnie odpowiedni czas? Sprawdź miłosny horoskop dla Byka i zobacz, jakie niespodzianki przygotuje ci los tego lata.

Jak się odkochać
22.06.2018 12:30 Miłosny horoskop na lato dla Wodnika

Miłosny horoskop dla Wodnika to zagadkowa sprawa. Osoby, które urodziły się między 20 stycznia, a 18 lutym, to wizjonerzy. Osoby z pasją i całkowicie oddane sprawie. Wodniki kochają przygody i odkrywanie ich. Są osobami niezłomnymi i kochają odkrywać wszystkie tajemnice świata. A co słuchać, jeżeli chodzi o miłość na lato? Dowiedzieliśmy się tego. Lato i wakacje sprzyjają miłosnym uniesieniom. To czas nowych miłości, porywów serca i motylków w brzuchu. Osoby urodzone pod znakiem Wodnika, kochają odkrywać i być odkrywane. Interesuje je świat i wszystko, co ich otacza. To otoczenie to również ludzie, których Wodniki kochają odkrywać i rozkładać na czynniki pierwsze. Czy dociekliwość zawsze sprawdza się w miłości, która lubi być nieprzewidywalna i nieuchwytna? Koniecznie przeczytajcie miłosny horoskop dla Wodnika!

Jak się odkochać
20.06.2018 20:14 Miłosny horoskop na lato dla Panny

Miłosny horoskop dla Panny zwiastuje przypływ nowej, miłosnej energii, która latem tobą zawładnie. Otworzysz się na świat i rozpoczniesz pracę nad swoją osobą. Partner to doceni i w jego oczach naprawdę wiele zyskasz. Latem zechcesz jeszcze bardziej ustabilizować swoje życie osobiste. A czy wolne Panny znajdą miłość? Sprawdź miłosny horoskop dla Panny i zobacz, co przyniesie ci powiew lata. Miłosny horoskop dla Panny przyniesie ciekawe doznania, o których wcześniej nie myślałaś. Zmiany, które czekają cię w życiu, mocno cię uaktywnią i poczujesz, że chcesz się doskonalić. To czas, kiedy postawisz na stabilizację, a co ciekawe, sukcesy same zaczną przychodzić. Poznasz wiele nowych osób, które otoczą cię nie tylko opieką, ale i spowodują, że twoje życie towarzyskie wkroczy na zupełnie nowe tory. Staniesz się jeszcze bardziej otwarta na świat i będziesz chciała go na nowo odkrywać. Miłość będzie ci towarzyszyła i przyniesie ci naprawdę dużo szczęścia, dzięki któremu będziesz w życiowej formie.

Jak się odkochać
18.06.2018 18:54 Miłosny horoskop na lato dla Lwa

Miłosny horoskop dla Lwa zapowiada się przełomowo! Lew nie należy do znaków, który ma łatwo w miłości. Jego mocny i władczy charakter, jest trudny do zaakceptowania. Jednak Lwy posiadają wiele bardzo szlachetnych cech charakteru, które doceni wiele osób. Ludzie, którzy urodzili się między 27 lipca, a 23 sierpnia to zodiakalne Lwy. Są to osoby niesamowicie szlachetne i pewne siebie, a także obdarzone ciekawością świata. Nie należą jednak to najłatwiejszych jednostek. Często robią wrażenie osób chłodnych i wyniosłych. Dopiero osoby, które dobrze poznają Lwa, docenią, jak szlachetnym człowiekiem jest. Miłosny horoskop dla Lwa również przedstawia się wyjątkowo ciekawie 😉 Ich silne charaktery pozwalają na naprawdę spektakularne sukcesy w pracy. Lwy są tak mocno zaangażowane w swoją pracę, że często przypłacają tym życie prywatne, które jest w ich przypadku ciężkie do zbudowania.

Horoskop
18.06.2018 15:42 Horoskop tygodniowy (18.06-24.06)

Horoskop tygodniowy w jednych wzbudzi entuzjazm, a innych przyprawi o dreszczyk emocji. Na ten tydzień przygotujcie się na radosne chwile, ale również i rozczarowania. Co cię czeka w najbliższych dniach? Jeżeli chcesz wiedzieć, co czeka cię w tym tygodniu, koniecznie musisz zapoznać się z naszym horoskopem! Nie owijamy w bawełnę i powiemy ci prawdę, czy gwiazdy będą ci sprzyjać, czy może czeka cię pasmo tygodniowych niepowodzeń. Weź głęboki wdech i sprawdź, co przyniesie ci nadchodzący tydzień! ?

Horoskop
11.06.2018 20:39 Horoskop tygodniowy 11.06-17.06

Horoskop tygodniowy w jednych wzbudzi entuzjazm, a innych przyprawi o dreszczyk emocji. Na ten tydzień przygotujcie się na radosne chwile, ale również i rozczarowania. Co cię czeka w najbliższych dniach? Jeżeli chcesz wiedzieć, co czeka cię w tym tygodniu, koniecznie musisz zapoznać się z naszym horoskopem! Nie owijamy w bawełnę i powiemy ci prawdę, czy gwiazdy będą ci sprzyjać, czy może czeka cię pasmo tygodniowych niepowodzeń. Weź głęboki wdech i sprawdź, co przyniesie ci nadchodzący tydzień! 😉

horoskop
01.06.2018 12:56 Bezczelny horoskop na długi weekend ??

Horoskop w oryginalnym wydaniu. Oto najbardziej prawdziwy i bezczelny horoskop na zbliżający się długi weekend. Co wydarzy się w Boże Ciało? Czy czeka cię kac morderca? Czy planowana wycieczka okaże się kompletną klapą? Uwaga, prawda boli i to bardzo! ?

rok urodzenia
10.05.2018 19:16 Rok urodzenia mówi o tobie niemal WSZYSTKO! Niektórzy mogą być mocno zaskoczeni…

Czy wiesz o tym, że rok urodzenia mówi o nas więcej niż cokolwiek innego? Okazuje się, że najbardziej znacząca jest ostatnia liczba naszego roku urodzenia! To właśnie do tej liczby przyporządkowane są poszczególne cechy naszego charakteru. Jesteście ciekawi? Wymienić można pięć ogni: metal, woda, ogień, drewno lub ziemia. To właśnie ta liczba ujawnia twoje cechy i prawdziwy charakter. Jeżeli zżera cię ciekawość jaki naprawdę jesteś, musisz przeczytać ten tekst! Jak powinno się to sprawdzić? Jeżeli urodziliście się w 1995 roku, to wasza liczba to 5. Zaczynamy! 😉 😉 😉

12.03.2018 19:04 Horoskop na najbliższy tydzień. Jakie samopoczucie, co z karierą i jaki seks?

Co czeka cię w tym tygodniu? Co z twoim samopoczuciem, karierą czy seksem? Przedstawiamy horoskop na najbliższy tydzień.

09.03.2018 14:23 Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

Nawet jeżeli jesteś sceptycznie nastawiony do horoskopów, nie lekceważcie tego zestawienia! Zobaczcie, które znaki zodiaku zdradzają najczęściej. Jeżeli twój chłopak albo dziewczyna należą do tego zestawienia, miej się na baczności! Niestety może to oznaczać, że nie jest on wierny, albo niedługo zacznie walić się po rogach… Traktujcie to z przymrużeniem oka 😉 Wiadomo, że każdy znak ma dwie gwiazdy – dobrą i złą. Być może wy albo wasz ukochany/a są po dobrej stronie mocy 😉