Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znaki zodiaku, które zawsze pakują się w kłopoty. Lepiej się z nimi nie przyjaźnić
Angelika Bielska
Angelika Bielska 14.09.2020 00:00

Znaki zodiaku, które zawsze pakują się w kłopoty. Lepiej się z nimi nie przyjaźnić

znaki zodiaku
fot. kadr z filmu Pretty Woman

Pewne znaki zodiaku, czy tego chcą, czy nie, zawsze wpakują się w jakieś tarapaty! Można powiedzieć, że to chodzące magnesy na wszystkie, czyhające w pobliżu kłopoty. Takich delikwentów lepiej unikać jak ognia. Dlaczego? Przyjaźń z nimi jest naprawdę uciążliwa, bo może również ciebie wpędzić w niemałe tarapaty.

Znaki zodiaku mówią naprawdę wiele o człowieku. Na ich podstawie jesteśmy w stanie określić charakter, przewidzieć pewne zachowania, a nawet intencje. Są znaki, które są w czepku urodzone, są też niestety takie, których należy unikać. Dlaczego?

Znaki zodiaku, które zawsze pakują się w kłopoty

Lew

Lew uwielbia być w epicentrum wszystkiego. Miej pewność, że tam, gdzie coś się dzieje, tam właśnie znajdzie się żądny uwagi Lew. Takie zachowanie przysparza mu sporo kłopotów – zamiast skupić się na obowiązkach, ten zajmuje się czymś zupełnie innym. Z takim Lwem na pewno nie można narzekać na nudę, ale czy to aby na pewno dobry materiał na przyjaciela?

Waga

Wagi z natury są bardzo wrażliwe i empatyczne – to właśnie te, na pozór pozytywne cechy, często wpędzają je w niemałe kłopoty. Waga zawsze chce pomóc, a zazwyczaj jednak sama na tym cierpi. A to ktoś ją wykorzysta, a to zostanie okradziona, albo oszukana. W jej wypadku dobro, którym wszystkich chce obdarzyć, może pociągnąć za sobą lawinę kłopotów.

  1. Niesamowite wieści o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Ceremonia odbędzie się w pięknym miejscu
  2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. „Pytanie na śniadanie” ma na swoim koncie więcej wpadek

Te znaki zodiaku to chodzące kłopoty

Byk

Byki to dobrzy przyjaciele – są trwali w uczuciach, niezwykle lojalni i stabilni. Często jednak to urodzeni pechowcy – a to kanapka im spadnie masłem w dół, a to pomylą adres, a to wezmą dodatkowe, nieprzemyślane zlecenie. Często nieumyślnie pakują się w kłopoty. Mają skłonności do tego, by chcieć za dużo – ta zachłanność prowadzi prosto na drogę pod tytułem: tarapaty.

Strzelec

Strzelce pędzą przed siebie i nie patrzą na konsekwencje. Po drodze mogą narobić sobie sporo kłopotów, ale jak to Strzelce, zorientują się dopiero wtedy, gdy będzie już zwyczajnie za późno. Często także ich niewyparzony język prowadzi do problemów, podobnie jak zbyt pochopne i nieprzemyślane decyzje.

Ryby

Ryby mają skłonność do dawania drugich szans. Często jednak są one zbędne i przysparzają im samych kłopotów. Podobnie zresztą jak ich przesadne fantazjowanie. Ryby często chodzą z głową w chmurach, przez co zapominają o realnym świecie – wiecie, co to oznacza? Spore kłopoty.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

znaki zodiaku

Należysz do tych kłopotliwych znaków zodiaku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce
  2. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  3. Jakimowicz zadał gościowi żenujące pytanie. Magdalena Ogórek aż złapała się za głowę: ”O Jezu”
  4. Rafał Trzaskowski urządził scenę w klubie o 1 w nocy. Niebywałe, czego się domagał. Wszystko się nagrało
  5. Pamiętacie żonę doktora z ”Rancza”? Wygląda jak inna osoba, przecieramy oczy ze zdumienia
  6. Niebywałe pochodzenie Urbańskiego, jego mama jest z egzotycznego kraju. W Milionerach często padają pytania o jedzenie

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji