Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najsilniejsze znaki zodiaku. Ich potęga powoduje, że rządzą światem
Michał Włoch
Michał Włoch 28.01.2020 15:05

Najsilniejsze znaki zodiaku. Ich potęga powoduje, że rządzą światem

znaki zodiaku
Fot. eastnews/eastnews/instagram

Znaki zodiaku, które posiadają ogromną moc. Czy właśnie twój znak predestynuje cię do wielkich rzeczy? Potęga tych znaków zodiaku powoduje, że to właśnie one rządzą światem.

Mówi się, że światem rządzi pieniądz. Za pieniędzmi stoją jednak często bardzo potężne osoby lub rządy całych państw. Niektóre znaki zodiaku mają to do siebie, że ich wewnętrzna lub zewnętrzna siła sprawia, że stworzone są do rzeczy wielkich. Dowiedz się, co mówi twoja data urodzenia.

Najsilniejsze znaki zodiaku

Byk

Byki to znaki zodiaku, które są uparte i z życia potrafią czerpać pełnymi garściami. Pewność siebie byków bardzo sprzyja im w zdobywaniu świata – to dzięki stalowym nerwom potrafią one dojść tam, gdzie inni jedynie marzą, by się znaleźć. Pod znakiem Byka urodziło się wielu potężnych osób, które odcisnęły piętno na losach naszej planety – za przykład może posłużyć Włodzimierz Lenin, ale też Kemal Atatürk, człowiek, który zjednoczył Turcję i jest tam czczony do dziś niczym w Polsce marszałek Piłsudski. Bykiem jest też prezydent Andrzej Duda i założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg.

Waga

Znaki zodiaku rządzą się swoimi prawami – niewiele osób mogłoby spodziewać się, że wyważone wagi to często bardzo potężne osoby. Umiejętność spojrzenia na świat z różnych perspektyw i zbilansowane emocje stanowią podstawy wielu imperiów. O ile wagi nie uciekają w świat marzeń i fantazji, mają duże szanse na stworzenie potęgi. Według listy magazynu Forbes, wagi mają najwięcej przedstawicieli wśród miliarderów. Wagą jest między innymi właściciel modowego imperium, miliarder Ralph Lauren, oraz prezydent Rosji, Vladimir Putin

Rak

Raki to urodzeni zdobywcy. Inne znaki zodiaku osiągają swoje cele przy pomocy bardziej bezpośrednich metod. Gdy inni marnują energię na kłótnie i spory, Rak często steruje wszystkim z tylnego siedzenia. Natura Raków, które mocno w siebie uwierzą, może pozwolić im osiągnąć szczyty potęgi. Za najlepsze przykład Raka, który osiągnął ogromny sukces, jest najlepszy piłkarz w historii futbolu, Leo Messi – prywatnie osoba bardzo wycofana, która na boisku zamienia się w niepokonanego gladiatora. Raki mogą stworzyć też imperium muzyczne jak Ariana Grande, czy Selena Gomez.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata duda

Zodiakalnym Bykiem jest prezydent Andrzej Duda.

władimir putin: dzieci

Niektóre znaki zodiaku zaskakują – Vladimir Putin jest Wagą.

Najpotężniejszy piłkarz w historii jest Rakiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
  2. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  3. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
  4. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
  5. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
  6. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim>
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania