Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Twój znak zodiaku mówi o tobie wszystko! Wiemy, od czego jesteś najbardziej uzależniony
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 14.08.2018 15:33

Twój znak zodiaku mówi o tobie wszystko! Wiemy, od czego jesteś najbardziej uzależniony

dziewczyna
fot. tiktok.com/ lizjsm_

Znak zodiaku może powiedzieć o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Między innymi to od czego jesteśmy najbardziej uzależnieni. Przeczytajcie.

Wydawać, by się mogło, że o znakach zodiaku zostało powiedziane już niemal wszystko. Czy oby na pewno?

Znak zodiaku mówi o nas wszystko?

Prawie 😉 Dzięki niemu możemy się dowiedzieć, od jakich rzeczy jesteśmy najprawdopodobniej uzależnieni.

Baran – uzależnienie od rozmaitych przygód i ciągłych zmian. Osoby spod tego znaku po prostu nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Potrzebują w swoim życiu dużo akcji.

Bliźnięta – uzależnienie od śledzenia innych ludzi. Bliźnięta mają bardzo wścibską naturę i nie lubią o czymś nie wiedzieć.

Byk – ten znak zodiaku szczególnie upodobał sobie jedzenie. Próbowanie rozmaitych potraw i rozkoszowanie się nimi to dla Byków niemalże sens życia.

Rak – ten znak ma bardzo źle rokujące uzależnienie. Raki uwielbiają się zamartwiać i analizować wszystko bardzo dogłębnie. Niestety, nie zawsze jest to korzystne dla ich zdrowia psychicznego. Osoby spod tego znaku są bardzo wrażliwe.

Lew – lwiątka kochają być podziwiane. Bycie w centrum uwagi to dla nich sytuacja idealna. Od czego zatem są uzależnione? Od zakupów! W końcu muszą jakoś wyglądać, by ludzie mogli na nich patrzeć. Nie szczędzą też pieniędzy na zabiegi kosmetyczne.

Znak zodiaku mówi o nas wszystko? CD.

Waga – ten znak uzależniony jest od jednej rzeczy – miłości! Kocha być doceniany i mieć przy sobie bliskich mu ludzi. Dla każdej wagi to rzecz absolutnie najważniejsza.

Panna – PERFEKCJA. To słowo określa ten znak zodiaku najlepiej. Panny słyną z zamiłowania do sprzątania i higieny osobistej. Często bywają bardzo pedantyczne.

Skorpion – to najbardziej nieokiełznany ze wszystkich znaków. Jest bardzo namiętny i kocha SEKS. Jest on dla niego niezwykle ważnym elementem życia. Skorpiony kochają eksperymentować w łóżku. Ich życie erotyczne jest bajeczne.

Koziorożec – w życiu tych znaków zodiaku najważniejsza jest praca. Są one niezwykle pracowite i sumienne. Nie lubią cwaniactwa, są uczciwe i lojalne.

Wodnik – wodnikom może zagrażać uzależnienie od gier komputerowych. Często mają one problem z wyrażaniem swoich uczuć, lubią zatem uciekać w mniej realne światy, jak te obecne w grach komputerowych.

Ryby – grozi im uzależnienie od pomocy innym. Osoby spod znaku ryb są bardzo empatyczne, wrażliwe i pomocne.

Strzelec – ten znak jest uzależniony od wolności 😉 Kocha podróże i nie znosi rutyny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brat Meghan Markle udzielił wywiadu. „Jest samolubna i okrutna”
  2. Anna Mucha BEZ BIUSTONOSZA kusi na wakacjach
  3. Justyna Steczkowska chciałaby o tym zapomnieć! Chodzi o sesję z 2002 roku na cmentarzu

źródła: cosmopolitan.pl

Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?