Lifestyle.Lelum.pl > Gienek Z Plutycz

Gienek Z Plutycz

Rolnicy. Podlasie
20.05.2023 14:13 "Rolnicy. Podlasie": szok, po 20 latach wróciła żona Gienka. Dawno temu go rzuciła, przykry powód

Gienek bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Rolnicy. Podlasie”. Mało kto wie, że w przeszłości jego rodzina przeżyła niemały dramat, dotyczący jego ukochanej żony.Małżonka rolnika zostawiła go dla innego mężczyzny. Po latach postanowiła znów pojawić się w jego życiu. Jak się o niej wypowiedział?

Gienek z Plutycz, Rolnicy. Podlasie
01.05.2023 10:04 Gienek z „Rolnicy. Podlasie” przeszedł samego siebie! Sprawił rodzinie wielką przyjemność, zapamiętają to na długo

W nowym odcinku “Rolników. Podlasie” Gienek zaskoczył nie tylko rodzinę, ale i widzów. Swoim pomysłem zrobił najbliższym wielką przyjemność. Pokazał, jak bardzo zależy mu na wnukach!Gienek z wnukami przywitali wiosnę. Zgodnie z polską tradycją, utopili Marzannę. 

Gienek z Plutycz
13.04.2023 17:22 Gienek z Plutycz ledwo mógł oddychać. Córka dała mu zadanie i zarządziła nowe warunki pracy. Nie wytrzymał

Gienek z Plutycz zyskał ogromną popularność dzięki programowi “Rolnicy. Podlasie”. Sympatyczny rolnik-senior pomimo wieku nie unika pracy, choć oczywiście tę najcięższą wykonuje jego syn Andrzej. Ostatnie zadanie omal nie przerosło mężczyzny.Widać to na nagraniu “Super Expressu”. Gienek dostał zadanie od swojej córki Pauliny, które w trakcie sprawiło mu niemałe kłopoty.

Rolnicy. Podlasie
07.07.2022 23:13 Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz jak Elvis Presley. Wziął gitarę i pokazał, co potrafi, Andrzej aż piszczał ze śmiechu

Rolnicy. Podlasie to program, który wykreował już kilka lokalnych gwiazd. Bez wątpienia są nimi Andrzej i Gienek z Plutycz. Panowie chcą być ze swoimi widzami bardzo na bieżąco, dlatego założyli kanał w serwisie YouTube, na którym relacjonują wszystkie swoje poczynania. Ostatnie były wyjątkowo zabawne. Co ciekawe, wcale się tak nie zapowiadały. Rolnicy pojechali bowiem do hodowców roślin uprawnych, by sprawdzić, czy ci nie mają jakichś nowych odmian do zasiania. Jedna z nich stała się zalążkiem do zabawnej scenki.

Rolnicy. Podlasie
07.07.2022 14:51 „Rolnicy. Podlasie”: Niebieska krowa dała popalić Gienkowi i Andrzejowi. W nowych odcinkach będą zaskakujące sceny

Widzowie stęsknieni za ulubionymi bohaterami z Plutycz, Laszek i Pokaniewa na pewno się nie zawiodą. Nowy sezon „Rolnicy. Podlasie” rusza pełną parą, a w nadchodzących odcinkach z pewnością nie zabraknie emocji. Andrzej i Gienek będą mieli poważny problem ze słynną niebieską krową. Program „Rolnicy. Podlasie” nieodmiennie cieszy się znaczną popularnością. Widzowie mogą wygodnie zasiąść przed telewizorami, aby śledzić niełatwe i wymagające życie ulubionych bohaterów. I choć format wzbudza wiele kontrowersji, statystyki mówią same za siebie. Według portalu „Wirtualne media” losy farmerów z Laszek, Plutycz i Pokaniewa przyciągnął przed ekrany niemal milion osób, dzięki czemu zadecydowano o wydłużeniu trzeciego sezonu. Sądząc po zwiastunie, 5. odsłona może wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie.

żona
01.06.2022 14:00 Ile lat ma Gienek z Plutycz? Rolnik z Podlasia właśnie świętował kolejne urodziny

Gienek z Plutycz, uczestnik programu „Rolnicy. Podlasie” właśnie obchodził kolejne urodziny. Z tej okazji nawet zorganizował konkurs dla swoich fanów. Ile lat ma Onopiuk? Gienek Onopiuk cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji Fokus TV. Losy rolnika ze wsi Plutycze oraz jego synów wzbudzają spore emocje, ale tylko niewielu fanów wie, w którym roku urodził się mężczyzna.

Rolnicy. Podlasie
17.05.2022 12:17 Gienek niespodziewanie ujawnił prawdę o swoim synu. Teraz wszyscy inaczej spojrzą na Andrzeja

Gienek i Andrzej z Plutycz to najbardziej rozpoznawalny duet programu „Rolnicy. Podlasie”. Zwłaszcza zachowanie młodszego z bohaterów wzbudzało już w przeszłości skrajne emocje. Ostatnio jednak na jaw wyszły zaskakujące fakty z przeszłości tytułowego rolnika. Kiedy myśli się o programie „Rolnicy. Podlasie”, do głowy przychodzi najczęściej postać sympatycznej Emilii Korolczuk, zarządzającej ranczem Laszki oraz dwóch barwnych bohaterów z Plutycz. Osobliwe rozmowy pomiędzy ojcem a synem nieraz bawiły do łez, choć nierzadko powodowały także burzę w mediach. Zwłaszcza młodszy z nich, Andrzej niejednokrotnie narażał się na krytykę ze strony fanów — głównie z powodu specyficznej relacji pomiędzy nim a ojcem. I choć fani nieraz zarzucali rolnikowi lenistwo, czy brak odpowiedniego zaangażowania w pracę, trzeba przyznać, że każdą nowinkę na swoim polu wita z wielką ekscytacją.

rolnicy. podlasie Andrzej z Plutycz
29.04.2022 22:21 „Rolnicy. Podlasie”: niepokojący komunikat na profilu. Co dzieje się z Andrzejem z Plutycz?

Na Facebooku pojawiły się przykre doniesienia na temat jednego z bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz nie ma powodów do radości. Oburzeni widzowie natychmiast zareagowali, posypały się komentarze. Andrzej z Plutycz to jeden z bohaterów, który wzbudza największe emocje wśród widzów Polsatu. Wraz z Gienkiem stanowią niejako wizytówkę programu „Rolnicy. Podlasie”, i choć fani z pewnością doceniają ich szczerość i naturalność, ten barwny duet niejednokrotnie spotykał się z krytyką. Publiczności nie podobał się m.in., sposób, w jaki uczestnik zwracał się do ojca. Często spotkać się można także z zarzutami, że tytułowi rolnicy nie dbają odpowiednio o swoje gospodarstwo oraz zwierzęta.

żona
12.03.2022 20:44 Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”

Gienek z Plutycz to najbardziej rozpoznawalny bohater serialu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”. W programie często pojawiają się wraz z nim jego synowie: Andrzej i Jarek. To jednak nie wszystkie dzieci podlaskiego rolnika. Gienek Onopiuk ma gospodarstwo liczące 50 hektarów ziemi, niedaleko Bielska Podlaskiego. Hoduje na nim między innymi sprowadzone z Litwy niebieskie krowy.

Gienek
25.01.2022 22:33 „Rolnicy. Podlasie”: ich zaniedbany dom się sypie. Gienek ma oczy pełne łez na myśl o remoncie

W ostatnim odcinku programu „Rolnicy. Podlasie”, hitowego serialu stacji Fokus TV, pojawił się poważny problem w życiu Gienka i Andrzeja z Plutycz. Ich stary dom wymaga remontu, jednak mężczyźni mają różne zdanie w tej sprawie. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja Onopiuków znajduje się niedaleko Bielska Podlaskiego, we wsi Plutycze. Budynek jest stary i zaniedbany; budował go jeszcze ojciec Gienka. Pomysły Andrzeja bardzo smucą mężczyznę.

żona
09.01.2022 14:57 Rolnicy. Podlasie. Kim była żona Gienka z Plutycz? Kobieta odeszła od niego wiele lat temu

Fani programu „Rolnicy. Podlasie” z pewnością rozpoznają sympatycznego Gienka, który wraz z synem prowadzi gospodarstwo rolne. W zeszłym roku słynny mieszkaniec Plutycz świętował swoje 66 urodziny. Wyszło także na jaw, że bohater „Rolników” był w związku małżeńskim, podczas wywiadu z Gazetą Współczesną powiedział więcej o swojej byłej żonie. Plutycze to niewielka miejscowość we wschodniej części Polski. Jadąc na południe od Białegostoku i przekroczywszy Narew, możemy wreszcie znaleźć się w rodzinnej wsi gwiazdy programu „Rolnicy. Podlasie”. 66-letni Gienek Onopiuk prowadzi wraz z synem gospodarstwo, które dzięki występowi na ekranie doczekało się szeregu zmian i mogło w pełni rozwinąć skrzydła. Zawitała tam także dziennikarka portalu wspolczesna.pl, aby na własne oczy zobaczyć dom Gienka i Andrzeja. Dzięki temu możemy potwierdzić, że mimo niewątpliwej sławy, bohater show „Rolnicy. Podlasie” pozostał człowiekiem skromnym i pracowitym, oddanym opiece nad ziemią i zwierzętami. Wiemy także nieco więcej na temat żony Gienka z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie
23.12.2021 10:29 Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz trafił do szpitala. Doszło do niepokojących wydarzeń

Do dramatycznych wydarzeń miało dojść w gospodarstwie bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Jak informuje portal Pomponik, Andrzej z Plutycz miał zostać zaatakowany w oborze przez krowę. Zwierzę miało przygnieść 39-letniego rolnika do ściany. Syn Gienka musiał udać się do szpitala na prześwietlenie ręki. Program „Rolnicy. Podlasie” na antenie Focus.tv cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Niedawno w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz miały miejsce dramatyczne sceny. Po ataku krowy, rolnik miał trafić do szpitala.

Rolnicy. Podlasie
04.12.2021 09:10 Pojechali do Andrzeja i Gienka z Plutycz. Jak żyją bohaterowie programu „Rolnicy. Podlasie”?

Gienek i Andrzej z Plutycz, bohaterowie serialu „Rolnicy. Podlasie”, są znani w całej Polsce. Niestety, sława ta dotyczy też poważnych oskarżeń, jakie padają w kierunku mężczyzn. Co dzieje się w gospodarstwie Onopiuków? Portal Podlaskie24.pl stworzył reportaż o życiu Gienka z Plutycz i jego synów. Onopiukowie chwalą się w nim międzynarodową sławą i gośćmi z zagranicy. Jednak wśród sąsiadów wzbudzają ogromne kontrowersje. Dlaczego?

Gienek
03.12.2021 23:02 Trzeba zapłacić 25 zł. Niezwykłe, co dostaniesz od Andrzeja i Gienka z „Rolnicy. Podlasie”

„Rolnicy. Podlasie” jest jednym z najpopularniejszych programów stacji Fokus TV. Gienek i Andrzej z miejscowości Plutycze, jedni z najpopularniejszych bohaterów telewizyjnego hitu, podzielili się ciekawym gadżetem, który można od nich kupić. Gienek Onopiuk z Plutycz i jego syn Andrzej to prawdziwi celebryci. Fani programu mogą śledzić ich przygody nie tylko w telewizji – znani rolnicy mają też swój profil na Facebooku. To tam pokazali swoim wielbicielom prawdziwą gratkę.

Rolnicy. Podlasie
16.10.2021 18:50 Przykre wieści o Gienku z Plutycz. Bohater ma problemy zdrowotne

Program „Rolnicy. Podlasie” stacji Fokus TV staje się coraz bardziej popularny. Jednym z bohaterów serialu jest Gienek z Plutycz. Mężczyzna cierpi na poważne problemy z nogą, o czym widzowie przekonają się w najbliższym odcinku. Gienek ostatnio bardzo podpadł widzom, rzucając seksistowski komentarz, w którym porównał kobiety do krów (więcej TUTAJ). Czy w kolejnych odcinkach się zrehabilituje? Widzowie będą musieli przekonać się o tym sami, ale pewne jest, że w życiu podlaskiego rolnika nie zabraknie przykrych wrażeń. 17 października zostanie wyemitowany 32. odcinek serii, w którym przypomną się problemy z nogą Gienka.