Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz trafił do szpitala. Doszło do niepokojących wydarzeń
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.12.2021 10:29

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz trafił do szpitala. Doszło do niepokojących wydarzeń

Rolnicy. Podlasie
fot. facebook.com/Rolnicy Podlasie

Do dramatycznych wydarzeń miało dojść w gospodarstwie bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Jak informuje portal Pomponik, Andrzej z Plutycz miał zostać zaatakowany w oborze przez krowę. Zwierzę miało przygnieść 39-letniego rolnika do ściany. Syn Gienka musiał udać się do szpitala na prześwietlenie ręki.

Program „Rolnicy. Podlasie” na antenie Focus.tv cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Niedawno w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz miały miejsce dramatyczne sceny. Po ataku krowy, rolnik miał trafić do szpitala.

Dramat w gospodarstwie Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”

Andrzej i Gienek z Plutycz prowadzą gospodarstwo nastawione na hodowlę krów. Zwierzęta przebywają w starych drewnianych oborach. To właśnie tam doszło do niepokojących wydarzeń. Jedna z krów zaatakowała Andrzeja rogami i przygniotła rolnika do ściany – przekazał portal Pomponik. Z tego powodu bohater programu „Rolnicy. Podlasie” miał udać się do szpitala na prześwietlenie i założenie gipsu.

-Efekt jest taki, że rękę ma złamaną, bo z krowimi rogami nie ma żartów. Takie zwierzę może poważnie poturbować człowieka — wyznał znajomy Andrzeja z Plutycz, jak podaje dalej portal.

W związku z wydarzeniem podlaski rolnik musiał zrezygnować z części swoich obowiązków w gospodarstwie. Czynności te najprawdopodobniej spadną na głowę jego ojca Gienka. Jak zauważyli widzowie programu „Rolnicy. Podlasie” większość obowiązków w gospodarstwie zawsze należała do starszego rolnika, a Andrzej uwielbiał go pouczać.

-Andrzej to leń, szkoda tego ojca, bo to taki chłopek roztropek poniewierany przez syna. Te dziury w oborze czy pajęczyna, a nawet schody domu, to sam by zrobił. Tylko trochę chęci. Wstyd, młody człowieku. No i te odzywki do ojca — czytamy komentarze zamieszczone przez internautów.

Niektórzy twierdzą nawet, że potyczka z krową była pewnego rodzaju nauczką dla Andrzeja Onopiuka za brak szacunku do ojca. Mieszkańcy Plutycz wstydzą się za zachowanie bohatera „Rolnicy. Podlasie”.

-Krowa dała mu nauczkę za te pyskówki do ojca, czas z tym skończyć, bo wszystko widać w telewizorze i wstyd na cały świat, że szacunku do starszego nie ma! – twierdzą sąsiedzi Andrzeja i Gienka z show „Rolnicy. Podlasie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie

Źródło: pomponik.pl, bialystok.se.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik