Faceci

Dwoje ludzi w łóżku
14.11.2020 23:53 Kiedy mężczyźni uznają, że kobieta jest łatwa? Prawda jest zupełnie inna, niż się wszystkim wydaje

Mężczyźni mają swoją teorię, według której klasyfikują kobiety jako „łatwe”. Teraz możesz poznać ich punkt widzenia. Okazuje się, że uprawianie seksu na pierwszej randce może przekreślić całą twoją dobrą opinię. Wyniki badań są naprawdę zaskakujące. Bloger Jasonhunt publikuje wyniki badań, jakie przeprowadził wśród swoich czytelników. Okazuje się, że są konkretne zachowania, według których faceci klasyfikują kobiety jako „łatwe”. Co 3 z ankietowanych wskazał, że kobieta, która idzie na pierwszej randce do łóżka, wyczerpuje znamiona tego pojęcia.

facet
15.09.2020 00:44 Nowy niebezpieczny trend wśród mężczyzn. Kobiety nie mają pojęcia o czym marzą ich faceci

W męskim świecie pojawił się zupełnie nowy trend dotyczący najbardziej intymnych marzeń. W kwestii erotycznej wiele pragnień stało się już stereotypowymi, jednak ta męska fantazja może zupełnie zaskoczyć kobiety. Faceci zaczynają pragnąć… byśmy ich zdradziły.Faceci potrafią nie raz zaskoczyć swoje kobiety. Jednak ten nowy trend może wykraczać poza wyobrażenia o pragnieniach naszych partnerów. Jak się okazuje, ta zaskakująca moda jest coraz bardziej popularna w męskim świecie, a dotyczy sfery najbardziej intymnej. Panowie mają bardzo nietypową fantazję, o której większość z nas nie ma bladego pojęcia.

Małżeństwo
11.08.2020 23:40 Imiona facetów, którzy będą najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą, są ideałami

Małżeństwo z niektórymi facetami może być czystą przyjemnością, z której nigdy nie będziemy chciały zrezygnować. Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest… jego imię. W niektórych przypadkach z góry wiadomo, że będą oni najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą. Zastanawiasz się, czy istnieje idealny mężczyzna? Okazuje się, że tak.Do tej pory żyłaś w przekonaniu, że mężczyzna idealny nie istnieje? Nic bardziej mylnego. Co więcej, okazuje się, że jest ich nawet kilku. Jeśli nie masz ochoty tracić czasu na kolejne nieudane i nic niewnoszące do twojego życia randki… koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem. Gwarantujemy, że życie u boku tych mężczyzn usłane będzie różami, a ty raz na zawsze zapomnisz o kłótniach, łzach czy zawodach miłosnych.

faceci
30.04.2020 20:13 Faceci na zakupach. Kobiety dzielą się swoimi historiami, można się popłakać ze śmiechu

Faceci potrafią doprowadzić nas czasem do szewskiej pasji. Tym razem jednak zawdzięczamy im mnóstwo śmiechu i poprawę humoru. Internautki podzieliły się historiami o tym, jak zabawni potrafią być panowie, gdy wyśle się ich po zakupy.Faceci na zakupach potrafią naprawdę zaszaleć. Kobiety opisują historie, jakie przydarzyły im się, gdy wysłały swoich mężów, braci czy ojców po zakupy. Aż trudno uwierzyć, że poinstruowani mężczyźni mogą przynieść aż tak zaskakujące produkty do domu. Uwaga! Można się popłakać ze śmiechu.

chłopak
26.04.2020 16:01 Chłopak ją rzucił, bo była za gruba. W rok schudła 80 kg, teraz wygląda jak spełnienie marzeń wielu facetów

Faceci w większości na pierwszym miejscu stawiają wygląd. Ich lista wymagań jest bardzo często dosyć długa, a charakter i osobowość niekiedy zajmują ostatnie pozycje. Chłopak pewnej dziewczyny rzucił ją, twierdząc, że jest za gruba. Ona natomiast, zamiast płakać, pokazała mu, co stracił. Chłopak rzucił swoją dziewczynę, bo jak twierdził, była dla niego za gruba. Dziewczyna jednak nie załamała się rozstaniem, tylko postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W przeciągu 1 roku schudła 80 kg, faceci na ulicy wciąż się za nią oglądają.

kot
12.04.2020 22:13 Modelka pokazała, jak wygląda jej narzeczony. Faceci odetchnęli z ulgą, jest dla nich nadzieja

Faceci mogą odetchnąć z ulgą. Ci, którzy martwią się o swoje względy u pań, znajdą pocieszenie. Pewna kobieta pokazała, jak wygląda jej narzeczony. Tymi kilkoma zdjęciami sprawiła, że ulgę poczuł niejeden przedstawiciel płci męskiej.Mężczyźni tak samo jak kobiety potrafią mieć niezłe zmartwienie związane ze swoją atrakcyjnością. Przeżywają katusze porównań do przystojnych i pożądanych przez panie macho. Zdjęcie pewnej kobiety, która pokazała swojego narzeczonego, sprawiło, że wielu z nich odetchnęło z ulgą!

mąż
07.12.2019 13:23 Chłopak dowiedział się prawdy o przeszłości narzeczonej. „Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić”

Chłopak poznał całą prawdę na temat przeszłości swojej narzeczonej. Kiedy usłyszał, ilu facetów miała wcześniej, dosłownie zaniemówił. Czegoś podobnego nigdy nie mógłby się po niej spodziewać. – Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić, napisał zdezorientowany mężczyzna. Rozmowy na temat przeszłości to z reguły niewygodny temat do rozmowy z partnerem. Wspomnienia takie zwykle wywołują masę niepotrzebnych emocji, a niekiedy nawet kłótni. Na dłuższą metę wiązać się mogą z wypominaniem i docinkami ze strony jednego z kochanków. Jeszcze gorzej jest, gdy staramy się robić wszystko, aby wymazać z pamięci dawne czasy, nasze zachowania i przyzwyczajenia.

żona
19.11.2019 16:45 Żona została upokorzona przez niewiernego męża. Na koniec wysłał jej zdjęcie i 3 słowa

Żona od dawna źle czuła się we własnym do domu, ale nie była w stanie opisać tego, co działo się w jej głowie, kiedy została upokorzona przez niewiernego męża. Zrobił to w najgorszy możliwy sposób, a na koniec wysłał jej zdjęcie z bardzo krótkim podpisem. Jego niewiarygodne zachowanie sprawiło, że długo nie mogła dojść do siebie. Facet uważał, że jego żona do niczego się nie nadaje. Kobieta od kilku lat nie pracowała i opiekowała się dziećmi. Dla rodziny zrezygnowała z dobrej posady i atrakcyjnego wynagrodzenia. Mąż twierdził, że sam ich utrzyma, a ona powinna skupić się na byciu matką. Wszystko układało się po jej myśli, dopóki ukochany nie zmienił się w zupełnie obcą osobę.

Okres
04.11.2019 11:06 Jak wyglądałby świat, gdyby mężczyźni mieli okres? Najnowsza kampania reklamowa daje do myślenia

Okres w dalszym ciągu jest tematem tabu. Mówienie na głos o menstruacji wywołuje ogólnie poruszenie i kontrowersje. Jeśli zastanawiałyście się kiedyś, jak wyglądały świat, gdyby mężczyźni również przechodzi przez te dni, koniecznie obejrzyjcie jedną z najnowszych kampanii reklamowych. Jej twórcy spisali się na medal. Reklama marki Thinx, produkującej bieliznę menstruacyjną od momentu pojawienia się w sieci cieszy się ogromną popularnością. Kobiety na całym świecie nie mogą nadziwić się jej prawdziwości, a widok mężczyzn, którzy podobnie jak my zmuszeni są zmagać się z comiesięcznym krwawieniem, całkowicie je zachwycił. Twórcy reklamy ostrzegają, że pod żadnym pozorem nie jest to atak w ich stronę.

Kobieta
26.10.2019 16:27 Ma 180 cm wzrostu i waży 108 kg. Mężczyźni uważają ją za ideał kobiecości

Kobieta pomimo wymiarów, które odbiegają od przyjętych przez społeczeństwo kanonów piękna sprawia, że mężczyźni zupełnie tracą dla niej głowę i nie potrafią wyjść z zachwytu. Z dumą przyznaje, że nadwagę i wysoki wzrost traktuje za swoje największe atuty. Miliony mężczyzn na całym świecie nie bez przyczyny uważa ją za ideał. Do tej pory największym zainteresowaniem w sieci cieszyły się modelki, które w mediach społecznościowych prezentowały swoje filigranowe i wysportowane sylwetki. Jednak popularność 26-latki, którą chcemy wam dziś zaprezentować nie ma z tym nic wspólnego. Kobieta chętnie prezentuje swoje okrągłe kształty, a mężczyźni ją uwielbiają.

facet
15.10.2019 17:35 Wygrał Porsche w loterii. Sprzedał je, by kupić dom, dwa dni później wygrał kolejne

Facet wygrał Porsche w loterii. Miał naprawdę niesamowite szczęście! Sprzedał auto, by kupić dom, a dwa dni później… wygrał kolejne. To nie wszystko, na jego koncie pojawiło się też sporo gotówki, która sama w sobie jest ogromną wygraną. Niewiarygodny szczęściarz omal nie zemdlał ze szczęścia! Facet z Wielkiej Brytanii to prawdziwy szczęściarz. W ciągu zaledwie kilku dni jego życie zupełnie się zmieniło! Nagle został bogaczem, który może pozwolić sobie na wszystko. Niespodziewane zdarzenia nieźle namieszały w życiu hydraulika, który zamieszkał w pięknym domu, jeździ świetnym samochodem i ma sporo na koncie.