Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopak dowiedział się prawdy o przeszłości narzeczonej. „Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 07.12.2019 13:23

Chłopak dowiedział się prawdy o przeszłości narzeczonej. „Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić”

mąż
Fot.pexels.com

Chłopak poznał całą prawdę na temat przeszłości swojej narzeczonej. Kiedy usłyszał, ilu facetów miała wcześniej, dosłownie zaniemówił. Czegoś podobnego nigdy nie mógłby się po niej spodziewać. – Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić, napisał zdezorientowany mężczyzna.

Rozmowy na temat przeszłości to z reguły niewygodny temat do rozmowy z partnerem. Wspomnienia takie zwykle wywołują masę niepotrzebnych emocji, a niekiedy nawet kłótni. Na dłuższą metę wiązać się mogą z wypominaniem i docinkami ze strony jednego z kochanków. Jeszcze gorzej jest, gdy staramy się robić wszystko, aby wymazać z pamięci dawne czasy, nasze zachowania i przyzwyczajenia.

Chłopak dowiedział się prawdy o narzeczonej

Mężczyzna swoim wstrząsającym wrzynaniem podzielił się z redakcją Papilot.pl. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padają w liście.

Znam Magdę od 3 lat, a przynajmniej wydawało mi się, że ją znam. Do tej pory wydawała mi się idealną kandydatką na żonę, bo jest nie tylko ładna, ale przede wszystkim ma życzliwy, miły charakter – napisał.

Chłopak poprosił ją o rękę w Walentynki i przekonany był, że wspólnie uda im się założyć rodzinę i dożyć spokojnej starości. Wszystko zmieniło się, kiedy wizytę złożył im brat jego ukochanej. Słowa, które padły z jego ust, diametralnie zmieniły jego nastawienie do Magdy.

Co takiego dowiedział się chłopak?

-Podziękował mi, że „wyprowadziłem ją na ludzi”. Dodał, że kilka lat temu, widząc, jak ona się prowadzi i co wyrabia na imprezach, nie wróżył jej niczego dobrego. Sądził, że się stoczy, bo nie stroniła ani od alkoholu, ani od facetów- wspomina.

Dodał, że rodzice również byli przerażeni stylem życia, jaki prowadzi ich córka. Często nocowała poza domem i systematycznie widywana była z coraz to nowymi facetami.

– Nie dałem nic po sobie poznać i stwierdziłem, że kiedy jej brat wyjedzie, zapytam narzeczoną wprost o to wszystko- dodał chłopak.

Narzeczona do wszystkiego się przyznała. Była szaloną nastolatką, ale odkąd go poznała, wszystko się zmieniło. Związek z nim sprawił, że nie myśli o żadnym innym facecie. Jednak dla niego to w dalszym ciągu zbyt mało.

– Sypiając z nią, tak jakby sypiam z jej byłymi (…) Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić – spuentował.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopak

Wizyta jej brata wyjawiła szokującą prawdę.

Chłopak

Chłopak jest zdruzgotany.

Chłopak

Nie wie, czy ślub jest dobrym pomysłem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Jej syn dostał zaproszenie na urodziny kolegi z klasy. Gdy zobaczyła, co było w nim napisane zalała się łzami
  3. Kelner świetnie obsłużył grupę nastolatek, ale zostawiły mu nędzny napiwek. Tydzień później otrzymał list
  4. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!