Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopak ją rzucił, bo była za gruba. W rok schudła 80 kg, teraz wygląda jak spełnienie marzeń wielu facetów
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.04.2020 16:01

Chłopak ją rzucił, bo była za gruba. W rok schudła 80 kg, teraz wygląda jak spełnienie marzeń wielu facetów

chłopak
instagram.com/half_of_alida/

Faceci w większości na pierwszym miejscu stawiają wygląd. Ich lista wymagań jest bardzo często dosyć długa, a charakter i osobowość niekiedy zajmują ostatnie pozycje. Chłopak pewnej dziewczyny rzucił ją, twierdząc, że jest za gruba. Ona natomiast, zamiast płakać, pokazała mu, co stracił.

Chłopak rzucił swoją dziewczynę, bo jak twierdził, była dla niego za gruba. Dziewczyna jednak nie załamała się rozstaniem, tylko postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W przeciągu 1 roku schudła 80 kg, faceci na ulicy wciąż się za nią oglądają.

Chłopak ją rzucił, bo była za gruba

Chłopak nie zważając na uczucia swojej partnerki, zostawił ją z trywialnego powodu. Jej tusza przeszkadzała mu tak bardzo, że z nią zerwał. Początkowo sytuacja dziewczyny była bardzo kiepska. Miała sporą nadwagę, która utrudniała jej normalne funkcjonowanie. Problemy zdrowotne zmusiły ją do wizyty u lekarza, którego słowa wywróciły jej świat do góry nogami.

Lekarz poinformował kobietę, że jeżeli nie zacznie działać, w przyszłości może mieć problemy z zajściem w ciążę. Chłopak dziewczyny postanowił wykorzystać ten moment, uznając, że to wystarczający argument, aby odejść. W tym momencie jej związek się zakończył.

  1. Naukowcy poinformowali, że wirus „lubi” szczególnie jedną część ciała. Przez nią dostaje się do organizmu
  2. Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy
  3. 32-latek zmarł na wirusa. Po śmierci żona dokonała w jego telefonie odkrycia, przez które zalała się łzami

Faceci nie mogą oderwać od niej wzroku

Koniec związku nie oznaczał dla niej końca świata. Dziewczyna postanowiła, że schudnie za wszelką cenę. Rok ciężkiej i systematycznej pracy zaowocował fenomenalnym rezultatem. Nasza bohaterka schudła aż 80 kg, a faceci nie mogą oderwać od niej wzroku.

Nie jest to jedyna niezwykła metamorfoza, na którą zwróciliśmy uwagę. Jakiś czas temu opisywaliśmy historię innej wojowniczki, która schudła równie imponujące 50 kg!

Gratulujemy samozaparcia! Jesteśmy pełni podziwu dla obu pań.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

CHŁOPAK
Wyświetl ten post na Instagramie.

We are always all so focused on the pre-op and first few months after the gastric sleeve. But what happens further down the track? How do you keep the weight off? Will you need skin removal or even revision surgery. From someone who’s 2.5 years post op, with 3 major skin removals done and about to undergo a gastric sleeve to bypass surgery on MONDAY, I know what it’s like and I want to help and share with everyone. Tag someone who could use some inspiration! Follow me on Instagram @half_of_alida where I share the good,bad,ugly and truths of weight loss surgery. From what it’s like to shop in normal shops to loosing friends and partners. To complications and life changing achievements.

Post udostępniony przez Alida Elizabeth ???? (@half_of_alida)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilne: Zamknięto część lasów na Mazowszu. Sytuacja jest poważna
  2. Jest oficjalna decyzja WizzAir ws. Polski. Nie jest dobrze, podano datę
  3. Ksiądz wszedł do kościoła i zamarł. Zastał widok, którego nigdy nie mógł się spodziewać
  4. Czy kasjerka ma prawo zażądać zdjęcia maseczki, jeśli klient kupuje produkt tylko dla dorosłych? Odpowiedź zaskoczy wielu
  5. Gwiazda ”Top Model” znowu jest w ciąży, pokazała zdjęcie. Gratulacje płyną z całej Polski
  6. Polacy na potęgę wypłacają pieniądze. W bankomatach zaczyna brakować gotówki, chodzi o konkretne nominały

Źródło: pikio.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!