Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wygrał Porsche w loterii. Sprzedał je, by kupić dom, dwa dni później wygrał kolejne
Marta Kulik
Marta Kulik 15.10.2019 17:35

Wygrał Porsche w loterii. Sprzedał je, by kupić dom, dwa dni później wygrał kolejne

facet
unsplash.ccom Eric Saunders

Facet wygrał Porsche w loterii. Miał naprawdę niesamowite szczęście! Sprzedał auto, by kupić dom, a dwa dni później… wygrał kolejne. To nie wszystko, na jego koncie pojawiło się też sporo gotówki, która sama w sobie jest ogromną wygraną. Niewiarygodny szczęściarz omal nie zemdlał ze szczęścia!

Facet z Wielkiej Brytanii to prawdziwy szczęściarz. W ciągu zaledwie kilku dni jego życie zupełnie się zmieniło! Nagle został bogaczem, który może pozwolić sobie na wszystko. Niespodziewane zdarzenia nieźle namieszały w życiu hydraulika, który zamieszkał w pięknym domu, jeździ świetnym samochodem i ma sporo na koncie.

Facet wygrał dwa Porsche

Mężczyzna, który wziął udział w popularnej na wyspach loterii spot-the-ball, miał niewiarygodne szczęście. Najpierw wygrał Porsche warte ponad pół miliona złotych, jednak nie chciał zachować auta. Uznał, że postąpi dużo bardziej odpowiedzialnie, jeśli sprzeda pojazd i kupi dom. Wspólnie z partnerką planowali założenie rodziny, dlatego było to najlepszą opcją.

facet

Facet czuł, że skoro raz mu się udało, to powinien spróbować ponownie. Wziął udział w loterii i… znowu wygrał Porsche! Co więcej, w bagażniku na zwycięzcę czekało kolejne sto tysięcy! Dziś twierdzi, że jest największym szczęściarzem na ziemi.

Jakie są szanse na wygranie w lotto?

Szanse na wygranie w lotto są niewielkie, jednak mimo to blisko połowa Polaków bierze udział w loterii. Prawdopodobieństwo trafienia szóstki wynosi 1 do 13 milionów! Szanse na wygranie czwórki to już 1 do tysiąca. Zwycięzcy, którym udało się trafić, wygrywają astronomiczne sumy. W 2016 roku jeden ze szczęśliwców zdobył aż 57 milionów złotych!

facet

Jak wygrać w lotto? Aby wygrać w lotto, można skorzystać z kilku sztuczek. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie rachunku prawdopodobieństwa. Analizy dają podstawy do wyliczenia szans na trafienie poszczególnych liczb. Analizowanie statystyk z poprzednich losowań pozwoli też wykluczyć prawdopodobieństwo wylosowania pewnych numerów. Zgodnie ze statystyką, najmniej popularnymi numerami są 1, 2, 3, 4, 13, 31, 41, 61. Jeśli je zakreślimy i akurat te numery zostaną wylosowane, mamy większą pewność, że wygrana nie zostanie podzielona na dużą liczbę osób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  4. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  5. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę
Tagi: auto faceci lotto
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!