Lifestyle.Lelum.pl > Dziewczyna

Dziewczyna

Allan Krupa
27.06.2024 09:34 Syn Edyty Górniak pokazał coś tak intymnego. Hotelowe łóżko, świece i ona

Allan Krupa i jego partnerka, Nicole, chętnie pokazują w sieci kulisy swojej codzienności. Dziewczyna właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych, jaką niespodziankę przygotował dla niej syn Edyty Górniak. Wideo, na którym znalazło się kilka intymnych kadrów, obiegło już cały internet. Te sceny rozpaliły fanów do czerwoności! 

dziewczyna
07.07.2021 00:40 Pracownik poczty podniósł na duchu dziewczynę ze znamieniem na twarzy

Pewna dziewczyna z dużym znamieniem na twarzy wybrała się na pocztę, jednak nie spodziewała się, że wyjdzie z placówki tak szczęśliwa. Jeden z pracowników zapytał ją o znamię, a następnie dał dobrą radę, mówiąc wcześniej, że jego córka ma taką samą. Stwierdził, że jest naprawdę piękną kobietą. Takie historie mogą przywrócić niektórym utraconą wiarę w ludzkość. Dziewczyna, która urodziła się z wielkim znamieniem na twarzy nie zapomni tego zdarzenia do końca życia.

imię
29.04.2021 22:45 28-latek rzucił dziewczynę z powodu imienia. Nie mógł już dłużej wytrzymać

28-latek rozstał się z dziewczyną przez jej imię. Mężczyzna nie mógł znieść drwin i zachowania ze strony jego rodziny i znajomych, za każdym razem kiedy się przedstawiała. Rozstanie nie było łatwe, jednak Paweł nie mógł znieść tego, że osoby, które są mu bliskie, sprawiają jej przykrość. Historia Pawła i jego dziewczyny została opisana na portalu Papilot.pl. 28-latek rozstał się ze swoją ukochaną nie z powodu zdrady, czy odmiennych poglądów, ale z powodu jej imienia.

zagadka
19.04.2021 14:30 Kto ukradł dziewczynie bransoletkę? Odpowiedź jest oczywista, ale tylko 3% ludzi jest w stanie ją podać

To będzie mała zagadka na logicznie myślenie i spostrzegawczość. Na obrazku zobaczymy, że dziewczyna szuka swojej bransoletki. Przygląda jej się parę osób, jedna z nich jest złodziejem. Zgadniesz która? Tylko 3% ludzi potrafi.Dziewczyna została okradziona z cennej pamiątki, jaką była bransoletka. Zagadka z pozoru wydaje się trudna, a jej odpowiedź może zaskoczyć. Tylko 3% ludzi jest w stanie sobie z nią poradzić. Może do nich należysz?

Chłopak
02.03.2021 19:08 Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić, czy chłopak ją zdradza. Usłyszała jego reakcję i zalała się łzami

Pewna kobieta, która mieszka ze swoim partnerem podejrzewała go o zdradę. Wobec tego postanowiła napisać kartkę z wyjaśnieniem, że już go nie kocha, zostawić w sypialni, po czym schować się pod łóżkiem i zaczekać na jego reakcję. Kiedy chłopak znalazł kartkę zrobił coś, co doprowadziło podejrzliwą partnerkę do łez. Jego reakcja była niespodziewana. Historia pojawiła się na portalu kowbojki.pl. Zaufanie w związku to podstawa, a budowanie go z pewnymi podejrzeniami mija się z celem. Pewna dziewczyna podejrzewała, że jej chłopak ją zdradza, wobec czego postanowiła zrobić pewien eksperyment, który zakończył się całkowicie inaczej niż się tego spodziewała.

dance dance dance
10.02.2021 13:56 Była partnerka pana młodego przyszła na jego ślub w białej sukni. Chciała, by to ją wybrał na żonę

Była dziewczyna pana młodego przyszła na jego ślub w białej sukni. Na kolanach błagała go, aby to ją pojął za żonę, zamiast obecnej narzeczonej. Goście i młody mężczyzna z pewnością nie spodziewali się podobnych scen, filmik trafił do sieci na kanał The AIO Entertainment na YouTubie. Podczas przygotowań do ślubu wiele par martwi się, czy wszystko na pewno pójdzie zgodzie z założeniami. Ten pan młody z pewnością zapamięta swój ślub do końca życia, bynajmniej nie dzięki wyjątkowości chwil z ukochaną. Na ceremonię przyszła jego ekspartnerka i niemal na podłodze błagała go, aby to ją wziął sobie za żonę.

dziewczyna
31.01.2021 23:15 Dziewczyna schudła 50 kg i została Miss. Jej metamorfoza jest spektakularna

Dziewczyna, która jakiś czas temu postanowiła podjąć dietę, postanowiła ukoronować swoją ciężką pracę, wygrywając wybory miss. Nie było to łatwe zadanie, bo żeby mogła uzyskać zdrowy i szczupły wygląd, musiała schudnąć aż 50 kg! Jak to zrobiła? Dziewczyna nie miała łatwego początku, ponieważ jej otyłość była zaawansowana. Mnóstwo złych przyzwyczajeń, fatalna kondycja i małe poczucie wartości, były jej codziennością. Któregoś dnia postanowiła odmienić swoje życie. Udało jej się wytrwać i teraz jest najpiękniejszą Brytyjką.

dziewczyna
05.10.2020 00:06 Dziewczyna wstydziła się iść na bal przez trądzik. Makijażystka zrobiła niemożliwą rzecz, zdjęcia po są niesamowite

Gdy makijażystka pojawiła się w domu nastolatki, dziewczyna nie wierzyła, że stylistce uda się zrobić jakikolwiek makijaż, zakrywający trądzik. Nastolatka nie miała pojęcia, że kobieta jest aż tak bardzo utalentowana, zna się na swojej pracy i użyje takich sposobów, dzięki którym jej klientka pozbędzie się wszelkich kompleksów. Dziewczyna miała bardzo duży kłopot ze swoją cerą. Cierpi na trądzik różowaty, a oprócz tego zmaga się z poważnym uczuleniem na słońce. Jej cera jest więc ciągłym źródłem zmartwień. W szkole nastolatka nie może sobie poradzić z licznymi drwinami. Była zdecydowana zrezygnować z udziału w balu szkolnym, jednak zmieniła zdanie, gdy zobaczyła, co z jej twarzą uczyniła makijażystka.

dziewczyna
06.09.2020 09:30 Dziewczyna śpiewała i nagle usłyszała potworny hałas. Kiedy się odwróciła, z sufitu zwisała ludzka noga

Dziewczyna ćwiczyła śpiewanie piosenki. Swoimi postępami postanowiła podzielić się z internautami, nagrywając postępy swojej pracy. W trakcie nagrania nagle usłyszała ogromny hałas, szybko odwróciła się za siebie, kiedy z sufitu jej pokoju zwisała ludzka noga. Wideo obejrzało już 6 milionów użytkowników.Dziewczyna chciała tylko pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Niestety popularność jej nagrania nie zyskała aż tylu fanów, dzięki wykonaniu jej piosenki, a za sprawą niestandardowej sytuacji, jaka miała miejsce w jej pokoju.

nagranie
05.09.2020 23:33 Dziewczyna złapała bukiet panny młodej. Reakcja jej chłopaka rozkłada na łopatki, wszystko się nagrało

Chłopak, który wybrał się ze swoją dziewczyną na ślub, zaskoczył wszystkich. Kiedy podczas weselnej zabawy jego partnerka z ogromnym poświęceniem złapała bukiet panny młodej, wzrok wszystkich gości skierowany był tylko na niego. Reakcja młodego mężczyzny rozkłada na łopatki. Na szczęście wszystko się nagrało.Kto nigdy, nawet jako mała dziewczynka, nie marzył o tym, by złapać bukiet panny młodej na ślubie? Kiedy marzenie tej dziewczyny się spełniło, reakcja jej partnera musiała ją bardzo zdziwić. Chłopak zrobił nieprawdopodobną rzecz.

dziewczyna
05.09.2020 12:54 Poznali się przez internet, ich życie niestety nie jest łatwe. „Gdy ojciec zobaczył moją dziewczynę, powiedział: o Jezu”

Ta dziewczyna zmaga się z wyjątkowym problemem, którego nie ma nikt inny w Polsce. Na szczęście ma wspierającego partnera, ich wspólnie życie nie należy do najłatwiejszych. Jak sobie radzą z rzeczywistością?Dziewczyna z pewnością nie ma łatwego życia. Swojego obecnego partnera poznała przez Internet i teraz wspólnie stawiają czoła przeciwnościom losu. Obu było ciężko. Gdy ojciec zobaczył moją dziewczynę, powiedział: „o Jezu”. Postanowili o tym opowiedzieć w wywiadzie dla tygodnik.polsatnews.pl.

kobieta
22.08.2020 12:20 Myśleli, że zaszła w ciążę przez niepokalane poczęcie. Prawda okazuje się wstrząsająca

Ciąża zaskoczyła młodą kobietę ze Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna przekonywała, że pomiędzy nią a chłopakiem do niczego poważnego nie doszło. W jaki sposób więc spodziewała się dziecka? Mało osób wie, że to możliwe.Ciąża to bez wątpienia wyjątkowy stan dla kobiety. W wielu przypadkach panie ją planują, jednak ta kobieta nie mogła się tego spodziewać. Sama nie wiedziała, w jaki sposób doszło do zapłodnienia. Czyżby cud o niepokalanym poczęciu wydarzył się po raz kolejny? Prawda wbiła ją w fotel.

dziewczyna
05.08.2020 10:07 W szkole dręczyli ją i nazywali brzydulą. Po latach dziewczyna udowodniła, jak bardzo się mylili

Kiedy szła po szkolnym korytarzu lub ulicą, nie tylko dzieci, ale i dorośli wymieniali między sobą porozumiewawcze spojrzenia, szepty, a i nie raz rzucali głośne, obraźliwe komentarze. Dziewczyna, która przez lata doznawała wielu upokorzeń, postanowiła skończyć to raz na zawsze. Dziś usłyszał o niej już niemal cały świat.Dziewczyna, która przez lata byłą dręczona w szkole, wyzywana przez inne dzieci od brzydul i wytykana palcami, postanowiła udowodnić im, jak bardzo się mylili. Teraz kiedy jest już dorosła, akceptuje siebie w 100 procentach i trzeba przyznać, że utarła im wszystkim nosa. Jest piękną kobietą. Niewiarygodne, za co była wyśmiewana w dzieciństwie.

dziewczyna
24.07.2020 16:04 Chodzi na solarium i wstrzykuje specjalną substancję. Ciężko uwierzyć, że kiedyś wyglądała inaczej

ZOBACZ TEŻ:Niebezpieczna substancja, jaka stosowana jest przez 22-latkę to melanotan, czyli samoopalacz w strzykawce. Dzięki niemu, w niezwykle szybkim czasie, można uzyskać niesamowitą opaleniznę, przez zawartemu w nim hormonowi melanotropowemu. Jak informuje Główny Inspektor Farmaceutyczny, może on powodować nawet śmierć.ZOBACZ ZDJĘCIA: Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze „Świata według Kiepskich”. Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen Jego synek umierał, postanowił zaśpiewać mu ostatnią piosenkę. Wszystko zostało nagrane Mąż zmarł po długiej walce z chorobą. Po śmierci żona znalazła w jego telefonie rzecz, która zmieniła wszystko Skandaliczny napis na nagrobku z polskiego cmentarza. Przechodnie przecierają oczy ze zdumienia Mężczyzna wziął ślub z plastikową lalką. Kiedy poznacie powód, będziecie płakać Tanoreksja: uzależnienie od opalania to nałóg tak samo niebezpieczny i szkodliwy jak wszystkie inne, i zalicza się do uzależnień behawioralnych, tak samo jak zakupoholizm czy uzależnienie od Internetu, telefonu bądź komputera. Czym jest tanoreksja? Tanoreksja to obsesyjne myślenie o ciągłym nadaniu głębszego kolorytu swojej skóry. Oczywiście, tak jak w większości przypadków, tak i w tym osoby nie zdają sobie sprawy ze swojego problemu. Hannah, dziewczyna z Irlandii, również do nie dopuszcza do myśli, jak może się to dla niej skończyć. Patrząc na jej zdjęcia, ciężko uwierzyć, że urodziła się biała.Dziewczyna, która jest uzależniona od opalania, całkowicie zmieniła odcień swojej skóry.Tanoreksja: uzależnienie od opalaniaźródło: bpm.twentytwowords.com Dziewczyna znalazła sposób, aby całkowicie zmienić odcień swojej karnacji. Patrząc na jej zdjęcia, naprawdę ciężko uwierzyć, że urodziła się biała. W czym tkwi sekret? Odpowiedzią jest solarium i niebezpieczna, wstrzykiwana substancja. 22-letnia dziewczyna to prawdziwa gwiazda internetu. Jej Instagram obserwuje ponad 43 tysięcy osób, a każde zdjęcie zbiera dziesiątki pozytywnych komentarzy. Czy jednak aby na pewno jest ona odpowiednim przykładem do naśladowania? Dziewczyna zmieniła odcień skóry Dziewczyna zmieniła odcień skóry i to nie w gabinecie lekarskim. Młoda kobieta swoją ciemną karnację zawdzięcza długim godzinom spędzanym na solarium oraz dziwnej substancji, którą wstrzykuje się w skórę. Patrząc na jej zdjęcia, to, że urodziła się biała, wydaje się wręcz niewiarygodne. Hannah Tittensor z Belfastu w Irlandii od zawsze uwielbiała opaleniznę. Jej obsesja zaczęła się w 2015 roku, kiedy podczas wakacji w Turcji jej skóra przybrała piękny, czekoladowy kolor. Dziewczyna postanowiła pójść o krok dalej i zaczęła używać produktów do opalania. Szybko jednak przerzuciła się z drogeryjnych kosmetyków na łóżka do opalania. Jednak to również nie było wystarczające. Dziś, aby podtrzymać opaleniznę, dziewczyna trzy razy w tygodniu udaje się do solarium, gdzie pod niezdrowymi lampami spędza za każdym razem pełen kwadrans i dodatkowo, co miesiąc przez tydzień wstrzykuje sobie niebezpieczną substancję, dzięki której jej skóra przybiera niezwykle ciemny kolor. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem Monika Kuszyńska z Varius Manx walczy o życie. Jej stan zdrowia nie jest najlepszy Katarzyna Dowbor zrozpaczona, nie może uwierzyć. Stało się coś tragicznego, chodzi o samotną matkę

dziewczyna
24.07.2020 00:57 Chciała schudnąć, zamówiła tabletki przez internet. 21-latka nie przeżyła

Jakiś czas temu przed wymiar sprawiedliwości stanęły osoby odpowiedzialne za rozprowadzanie niebezpiecznych tabletek, które doprowadziły do śmierci 21-latki. Dziewczyna stała się ofiarą groźnego dla zdrowia specyfiku. Dziewczyna od dłuższego czasu zmagała się z nadwagą i bezskutecznie próbowała zrzucić nadprogramowe kilogramy. Po wielu próbach zdecydowała się zamówić tabletki przez internet. Tym razem jednak poszła o krok za daleko. Jej desperacja doprowadziła ją do śmierci.

wygląd
23.07.2020 23:32 Gdy opublikowała swoje zdjęcia, cały świat wyśmiał ją za wygląd. Kolejne pokazała dopiero 8 lat później

Kiedy dziewczyna miała zaledwie 16 lat, stała się pośmiewiskiem Internautów, ponieważ została uznana za brzydką i niezadbaną. Dzisiaj pojawia się coraz więcej artykułów skupiających się na tym, że bardzo się zmieniła i jak inaczej wygląda. Jednak niezależnie od tego, jaki jest jej wygląd, nikt nigdy nie powinien znaleźć się w takiej sytuacji!Wygląd potrafi być prawdziwą zmorą, a niestety wszyscy bardzo zwracamy na niego uwagę. Chociaż Internet jest bardzo potężnym narzędziem, które umożliwia zrobienie wielu dobrych rzeczy, niestety często jest używany również do złych celów. Pewna dziewczyna, gdy po raz pierwszy pokazała swoje zdjęcia, została potraktowana tak okrutnie, że usunęła się z mediów społecznościowych na całe lata. Wróciła dopiero po 8 latach.

Chick Vennera
11.07.2020 13:32 Nie żyje młodziutka gwiazda. Przed tragedią publikowała niepokojące wpisy, rodzina zbiera na pogrzeb

Nie żyje młodziutka gwiazda Internetu. Dziewczyna zaraz przed tragicznymi wydarzeniami, opublikowała na swoich mediach społecznościowych niepokojące wpisy, nawiązujące do jej złego stanu psychicznego oraz śmierci. Sytuacja jest naprawdę dramatyczna. Rodzina i przyjaciele zorganizowali zbiórkę na pogrzeb.Nie żyje 26-letnia Ohlana z Kanady. Dziewczyna była popularną streamerką, udzielała się głównie na serwisie Twitch. Sytuacja jest o tyle dziwna i niepokojąca, że w przeciągu kilku tygodni to już trzecia osoba z platformy Twitch, która straciła życie.

rafał trzaskowski
09.07.2020 14:38 Nagle młoda dziewczyna wyjęła telefon i pokazała ekran Trzaskowskiemu. Zareagował natychmiast, niewiarygodne

Rafał Trzaskowski pojawił się w środę na Placu Solidarności w Szczecinie, gdzie jedna dziewczyna zaskoczyła go pewną wiadomością. Polityk nie sądził, że to, co zobaczy na telefonie, wywoła w nim takie emocje. Kandydat na prezydenta zareagował natychmiast.Dziewczyna w trakcie wiecu wyborczego prowadzonego w ramach kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, nagle wyjęła telefon i pokazała kandydatowi na prezydenta coś, czego nikt się nie spodziewał. Nagle wszyscy zamarli w oczekiwaniu na reakcję mężczyzny – to niesłychane, co zrobił polityk.

antek królikowski
02.07.2020 18:46 Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą ”Pierwszej miłości”? ”Szedł z nią za rękę”

Antek Królikowski spotykał się już z kilkoma polskimi pięknościami. W ostatnim czasie media obiegła informacja o jego rozstaniu z Kasią Dąbrowską. Z najnowszych donosów wynika, że aktor ma już nową ukochaną i jest nią gwiazda Pierwszej Miłości. Antek Królikowski kolejny raz zmienił dziewczynę. Czy tajemnicza Kasia już mu się znudziła, a może to ona podjęła decyzję o rozstaniu? Ciężko stwierdzić. Gwiazdor najprawdopodobniej znowu jest zakochany.

dziewczyna
27.05.2020 11:40 Młoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało

Młoda dziewczyna jest studentką, a także świeżo upieczoną mamą. Na widok mężczyzny, który przeliczał nerwowo swoje pieniądze, stopniało jej serce. Postanowiła mu pomóc i w ten sposób uratowała mu życie. Mężczyzna nie powiedział jej o tym wprost. Zrobił to delikatnie i z wyczuciem. Tą historią musiała podzielić się w internecie.Dziewczyna nieświadomie uczyniła coś niesamowitego. Podczas gdy przechodziła ulicą, zobaczyła bezdomnego mężczyznę, zbierającego drobne z ulicy. Tego samego dnia później natknęła się na niego w barze i postanowiła kupić mu obiad. Zaprosiła go do swojego stolika i w ten sposób zmieniła jego życie. Po wszystkim dostała od niego kartkę, która wywołała u niej ogromne emocje.

soda oczyszczona
21.05.2020 22:06 Jej twarz podobno jest idealna. Ludzie z całego świata zachwycają się 21-latką, perfekcyjna?

Na jej Instagramie widzimy, że współpracuje z licznymi agencjami m.in. w Los Angeles, Londynie, Paryżu czy Mediolanie. Ponadto obserwuje ją aż ponad 800 tys. osób. Dziewczyna jest jeszcze bardzo młoda, ale już możemy mówić, że osiągnęła niewyobrażalny sukces.Audreyana Michelle ma perfekcyjną twarzTwarz tej dziewczyny wręcz zwala z nóg. Wielu jest zdania, że to chodzący ideał. Nie dość, że ma perfekcyjne rysy twarzy, to ponadto może pochwalić się wspaniałą figurą. Audreyana Michelle to amerykańska 21-letnia modelka, która swoją urodą podbija cały świat. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko Pękła porażająca bariera, niedawno jeszcze nikt by nie uwierzył. Wyjątkowo smutne dane Ministerstwa Zdrowia Wypłata dodatkowego zasiłku dla rodziców w ciągu najbliższych dni. Ministerstwo zabrało głos Perfekcyjne kości policzkowe, ponętne usta, szczupły nos, niepowtarzany kolor oczu i idealne wręcz brwi sprawiają, że ta młoda dziewczyna zachwyca mnóstwo ludzi na całym świecie. Nic dziwnego, że została modelką i podbija najpopularniejsze miejsca świata mody.Patrząc na nią, nie sposób oderwać wzroku. Ta młoda dziewczyna zdaje się być chodzącym ideałem, na pewno skradła serce już niejednemu mężczyźnie.

dziewczyna
03.05.2020 12:23 Mówią, że ma idealną twarz i ciało. Proporcje dziewczyny wręcz zapierają dech w piersiach, piękna?

Dziewczyna, która ma idealną twarz i ciało zdobyła ogromną popularność w internecie. Cóż, jej proporcje są naprawdę zachwycające. Każdy element jej ciała wydaje się idealnie dopasowany. Słynna influencerka zachwyca kolejnych internautów, a grono jej obserwatorów stale się powiększa. A jak wam się podoba?Dziewczyna o idealnych proporcjach twarzy i ciała zachwyca internautów. 21-latka to Rosjanka, która bije rekordy popularności. Komentarzy od zachwyconych osób pod jej adresem nie brakuje. Kim jest ta niezwykła piękność?

wiadomosci
30.03.2020 11:43 Dziewczyna źle się czuła, ale lekarze nie potrafili jej pomóc. Na diagnozę czekała 20 lat, prawda była porażająca

Dziewczyna cierpiała przez długi czas. Nikt nie wiedział jak jej pomóc, gdy dowiedziała się prawdy na temat swojej choroby, przeżyła szok. Po 20 latach wreszcie odnalazła przyczynę.Dziewczyna przez dużą część swojego życia czuła się bardzo źle. Jej objawy przypisywano wielu chorobom, ale niestety nie umiano zdiagnozować przyczyny, a więc nigdy nie dobrano odpowiedniego leczenia. Prawda na temat jej złego samopoczucia wyszła na jaw dopiero po 20 latach.

sąsiedzi
29.03.2020 10:18 Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Sąsiedzi zaskoczyli młodą ratowniczkę medyczną, która akurat wybierała się na dyżur. Zanim wsiadła do auta i wyruszyła do pracy, przeżyła niemały szok. Jej reakcja mówi sama za siebie! Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i wszyscy inni pracownicy służb medycznych, od zawsze stali na straży naszego zdrowia. Ich rola zaczęła być jeszcze ważniejsza w ostatnich tygodniach, gdy na świecie pojawiła się pandemia koronawirusa. To oni każdego dnia narażają swoje zdrowie, a czasem nawet życie, byśmy mogli bezpiecznie powrócić do normalności. Sąsiedzi wdzięczni młodej asystentce medycznej Brytyjczycy zaplanowali narodowy aplauz dla najbardziej zaangażowanych w walkę z koronawirusem. Na osiedlowym forum internetowym miejscowości Basingstoke, Hampshire, sąsiedzi ogłosili chęć wzięcia udziału w akcji, która miała się rozpocząć o 20. Ali, matka 22-letniej sanitariuszki Tayli, która tego dnia zaczynała swój dyżur o 16, wspomniała o tym fakcie w sieci. Nie spodziewała się tego jak zareagują na to sąsiedzi. var block_td_uid_2_63c68f79088b1 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c68f79088b1.id = "td_uid_2_63c68f79088b1"; block_td_uid_2_63c68f79088b1.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"183213","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c68f79088b1_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c68f79088b1_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c68f79088b1_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c68f79088b1.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c68f79088b1.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c68f79088b1.post_count = "1"; block_td_uid_2_63c68f79088b1.found_posts = "1"; block_td_uid_2_63c68f79088b1.header_color = ""; block_td_uid_2_63c68f79088b1.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c68f79088b1.max_num_pages = "1"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c68f79088b1); Małżeństwo straciło małe dziecko. Tata nie mógł się z nim nawet pożegnać, łamiący serce widok Aleksandra Kwaterkiewicz - 28 marca 2020 0 Niczego nieświadoma Tayla wychodziła z domu, gdy w drodze do samochodu zobaczyła, że mieszkańcy ulicy wyszli na zewnątrz, by dać wyraz wsparcia i wdzięczności za pracę, jaką wykonuje. Wiedzieli, że o 20 będzie jeszcze w pracy, a nie zamierzali przepuścić okazji do podziękowania dziewczynie. Dostała owacje na stojąco. Oprócz braw, na dachu jej samochodu czekał drobny upominek – paczka cukierków oraz domowe ciasto. – Nie miałam pojęcia, że wyjdzie cała ulica. Sądziłam, że może pojawią się nasi najbliżsi sąsiedzi i Ci z domu naprzeciwko – relacjonuje zaskoczona Ali. 10 lat temu w „Milionerach” padła historyczna wygrana. Co dziś robi pierwszy zwycięzca miliona? Ważny apel pielęgniarki ws. koronawirusa. Nikt o tym nie mówi, szczególne niebezpieczeństwo dla kobiet Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna Łzy wzruszenia Na nagraniu widać, jak dziewczyna schowała głowę między ręce i zalała się łzami. Nigdy nie przypuszczała, że jej praca zostanie aż tak doceniona. Oklaski słychać było nawet na sąsiedniej ulicy. Z każdego domu wyszedł choć jeden mieszkaniec, by okazać szacunek, jaki ma do wykonywanego przez dziewczynę zawodu. Video ukazujące aplauz, jaki otrzymała Tayla zebrało setki tysięcy wyświetleń na Facebooku, a udostępniło je blisko 50 tysięcy osób. To był niesamowity gest, który pokazuje, że nawet w obliczu zagrożenia ludzie potrafią się zjednoczyć. – To było niezwykle emocjonalne. Ledwo mogłam mówić. To była po prostu przytłaczająca duma – mówi matka dziewczyny. ZOBACZ ZDJĘCIA: Cała rodzina wspiera Talylę w jej pracy. Asystentka medyczna nie spodziewała się owacji. Ciężko było powstrzymać łzy wzruszenia. ZOBACZ TEŻ: Pielęgniarka walcząca z koronawirusem straciła dom. Była na dyżurze, kiedy wybuchł pożar Bary i kawiarnie działają, dzieci chodzą do szkoły. Podejście europejskiego kraju do pandemii może dziwić Ministerstwo Zdrowia podało smutną informację. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem ŹRÓDŁO: dailymail.co.uk

dziewczyna
22.03.2020 09:48 Dziewczyna go zostawiła. Chłopak na wizji odebrał sobie życie

Miłość to bardzo silne uczucie, które czasem sprawia, że nie myślimy racjonalnie. Kierowanie się sercem nie zawsze prowadzi do właściwych decyzji, a złamane serce także nie jest dobrym doradcą. W tym wypadku doprowadziło do śmierci młodego mężczyzny. Jego była dziewczyna nie spodziewała się, że ich rozstanie zakończy się śmiercią. Dziewczyna 22-letniego chłopaka poinformowała go przez telefon o tym, że już nie chce z nim być. Młodzieniec nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń. Ta wiadomość złamała mu serce. Natychmiast postanowił skończyć ze swoim życiem. Wszystko zostało przez niego udokumentowane.

sms
10.03.2020 21:33 Dziewczyna umówiła się na pierwszą randkę. Poszła na spotkanie i dostała SMS-a, który odebrał jej mowę

Dziewczyna pełna nadziei, chłopak pełen kompleksówDziewczyna umówiła się na swoją pierwszą randkę, była mniej więcej w wieku licealnym. Gdy rozmawiała z tym chłopakiem, czuła motyle w brzuchu. Tyle tylko, że do tej pory kontaktowali się wyłącznie przez internet. Gdy pojawiła się na miejscu umówionego, romantycznego spotkania dostała SMS-a. Ta wiadomość mocno ją zszokowała.Dziewczyna była zachwycona perspektywą romantycznego wieczoru, tym bardziej że miała to być jej pierwsza randka w życiu. Młoda kobieta padła ofiarą piggingu, który na długo wyrządził jej traumę.Pigging to psychologiczna nazwa zjawiska, które występuje w randkowaniu. Polega ono na uwiedzeniu, rozkochaniu, zdobyciu zaufania kogoś, po to, by potem go całkowicie poniżyć. Bohaterka naszej historii szła na spotkanie do parku, gdy była na miejscu dostała SMS-a o treści:

07.03.2020 17:19 Wiadomość, którą otrzymała od chłopaka nią wstrząsnęła. Wystarczyło, że odmówiła mu randki

Wiadomość, którą otrzymała dziewczyna po odmówieniu koledze randki, mocno ją poruszyła. Postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi nastolatkami, które jak się okazało, mają podobne doświadczenia. Z takimi zachowaniami muszą mierzyć się młode dziewczyny codziennie! Wiadomość wbrew pierwszym skojarzeniom nie zawierała wulgaryzmów i nie była niegrzeczna. Natomiast obnażyła ogromną słabość chłopca, która jak się okazało, jest powszechna u młodych mężczyzn. Dziewczyna podzieliła się treścią w sieci.

mąż
06.03.2020 16:14 Zapytała chłopaka, czy jest ładna. Kiedy usłyszała odpowiedź, polały się łzy

Dziewczyna zapytała swojego chłopaka, czy jest ładna. Kiedy mężczyzna zdobył się na odpowiedź, nie była w stanie pohamować łez, które same popłynęły po jej policzkach. Jego słowa zmieniły wszystko. Czasem, choć jesteśmy w długoletnim związku, wciąż potrzebujemy dowodów miłości. Kochasz mnie? Kim dla ciebie jestem? Wciąż ci się podobam? Te pytania pojawiają się dość często. Problem zaczyna się wtedy, kiedy odpowiedź nie brzmi tak, jak się tego spodziewałyśmy. Po słowach swojego chłopaka dziewczyna zalała się łzami. Czy jestem ładna? Czy jestem ładna? Nie ukrywajmy, to pytanie zadaje sobie każda z nas. Choć jako kobiety chcemy się podobać szczególnie samym sobie, będąc w związku, nie raz spędzamy długie godziny przed lustrem, szykując się na wyjątkowe spotkanie z naszą drugą połówką. Dziewczyna, która chciała się upewnić, jak wygląda w oczach swojego chłopaka, nie spodziewała się takiej odpowiedzi. Każde pytanie, zaczęło rodzić kolejne. Z jej oczu polał się strumień łez kiedy na każde zadane przez siebie pytanie, w odpowiedzi wciąż słyszała nie. Jestem ładna? Kochasz mnie? Chcesz być ze mną? Zapłaczesz, kiedy mnie zabraknie? Kiedy mężczyzna jej życia wciąż odpowiadał przecząco, straciła wiarę w ich związek. Jak to możliwe, że chłopak, z którym wiązała swoją przyszłość, nagle zmienił zdanie? Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie syna. Gratulują mu największe gwiazdy Napis na nagrobku, który zbulwersował wielu. Rodzina umieściła niecenzuralne zdanie Zakochana dziewczyna Zakochana dziewczyna poczuła, jak grunt zapada się pod jej nogami. Pożałowała swoich pytań, co więcej, uznała, że wolałaby żyć w niewiedzy. Zalewając się łzami, patrzyła z niedowierzaniem w oczy swojego chłopaka, które zawsze były tak pełne miłości. Kiedy zdecydował w końcu wyznać jej prawdę, nie mogła uwierzyć w to, co właśnie się stało. – Ładna? Jesteś piękna. Pytasz, czy cię kocham? Ja cię uwielbiam. Nie chcę z tobą być, ja tego potrzebuję, dlatego nie będę płakać kiedy odejdziesz, bo zwyczajnie umrę z tęsknoty – usłyszała. Prawdziwa miłość nie kieruje się żadnymi zasadami. ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. Kat J, Unsplash Kiedy dziewczyna usłyszała, że jej chłopak jej nie kocha, zalała się łzami. Fot. Min An, Pexels Sądziła, że to koniec ich związku. Fot. Allef Vinicius, Unsplash Wtedy mężczyzna postanowił wyznać jej prawdę. Okazało się, że darzy ją wyjątkowym uczuciem. ZOBACZ TEŻ: Świetny patent na naleśniki. Jeden trik ułatwi ci życie, już nigdy nie zrobisz ich inaczej Nie żyje wokalistka legendarnego zespołu. Smutne wieści przekazała przyjaciółka Agnieszka Woźniak-Starak we wstrząsającym wyznaniu: „Miałam stalkera przez 3 lata” źródło: topniusy.eu