Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczyna schudła 50 kg i została Miss. Jej metamorfoza jest spektakularna
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 31.01.2021 23:15

Dziewczyna schudła 50 kg i została Miss. Jej metamorfoza jest spektakularna

dziewczyna
Fot. Fot. Instagram.com/ Jen Atkin

Dziewczyna, która jakiś czas temu postanowiła podjąć dietę, postanowiła ukoronować swoją ciężką pracę, wygrywając wybory miss. Nie było to łatwe zadanie, bo żeby mogła uzyskać zdrowy i szczupły wygląd, musiała schudnąć aż 50 kg! Jak to zrobiła?

Dziewczyna nie miała łatwego początku, ponieważ jej otyłość była zaawansowana. Mnóstwo złych przyzwyczajeń, fatalna kondycja i małe poczucie wartości, były jej codziennością. Któregoś dnia postanowiła odmienić swoje życie. Udało jej się wytrwać i teraz jest najpiękniejszą Brytyjką.

Dziewczyna schudła 50 kg

Wiele z nas ma postanowienie, że odmieni złe nawyki, pozbędzie się zbędnych kilogramów i udowodni sobie, że może zmienić swoje życie. Jen Atkin ważyła 108 kilogramów i była bardzo nieszczęśliwa w swoim ciele.

Postanowiła coś z tym zrobić. Efekty przyniosła całkowita odmiana stylu życia, która po kilku miesiącach dała dziewczynie pewność, że chce zgłosić się do konkursu Miss.

Jet Atkin opowiada, że po prostu zmieniła każdy zły nawyk w dobry. Przestała jeść na śniadanie kanapki z niebotyczną ilością boczku. Zamieniła pierwszy posiłek dnia na zdrowe owoce, płatki owsiane.

Zamiast jeść obiad w McDonaldzie, postanowiła sama przyrządzać sobie posiłki. Do pracy jeździła na rowerze, zafundowała sobie porządne, ale przemyślane treningi 5 razy w tygodniu. W efekcie schudła 50 kilogramów!

Ciężka praca przyniosła jej tytuł Miss

Jet Atkin nie poddawała się. Tylko ten, kto się odchudzał, wie, jak ciężka jest to praca. Szczególnie z punktu psychiki i podświadomości, która ciągle każe wątpić w sens działań.

Powątpiewania, słabości, i ciągła tęsknota za złym przyzwyczajeniem to trudna do wygrania walka o zdrowe i piękne ciało. Jednak jak widać, opłaca się to mozolne i ciężkie zadanie.

Jet Atkin otrzymała tytuł Miss Wielkiej Brytanii 2020. Została doceniona jej uroda, ale też osobowość i silny charakter.

Teraz kobieta opowiada o swojej zmianie, zamiłowaniu do sportu i zdrowego stylu życia. Taka miss naprawdę motywuje do zmiany złych nawyków.

Zobacz zdjęcia:

dziewczyna

Niezwykła metamorfoza

dziewczyna

Jen Atkin wygrała wybory Miss Wielkiej Brytanii 2020.

dziewczyna

Nowej miss nie schodzi uśmiech z twarzy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?