Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczyna umówiła się na pierwszą randkę. Poszła na spotkanie i dostała SMS-a, który odebrał jej mowę
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.03.2020 21:33

Dziewczyna umówiła się na pierwszą randkę. Poszła na spotkanie i dostała SMS-a, który odebrał jej mowę

sms
fot. unsplash.com/Priscilla du Pree

Dziewczyna pełna nadziei, chłopak pełen kompleksów

Dziewczyna umówiła się na swoją pierwszą randkę, była mniej więcej w wieku licealnym. Gdy rozmawiała z tym chłopakiem, czuła motyle w brzuchu. Tyle tylko, że do tej pory kontaktowali się wyłącznie przez internet. Gdy pojawiła się na miejscu umówionego, romantycznego spotkania dostała SMS-a. Ta wiadomość mocno ją zszokowała.

Dziewczyna była zachwycona perspektywą romantycznego wieczoru, tym bardziej że miała to być jej pierwsza randka w życiu. Młoda kobieta padła ofiarą piggingu, który na długo wyrządził jej traumę.

Pigging to psychologiczna nazwa zjawiska, które występuje w randkowaniu. Polega ono na uwiedzeniu, rozkochaniu, zdobyciu zaufania kogoś, po to, by potem go całkowicie poniżyć. Bohaterka naszej historii szła na spotkanie do parku, gdy była na miejscu dostała SMS-a o treści:

-sorry, jesteś za brzydka.

Uczucie, jakie towarzyszyło młodej kobiecie, gdy przeczytała tę wiadomość, odebrało jej mowę.

Na początek należy powiedzieć, kogo wybierają na ofiarę osoby, które mają zamiar ją poniżyć. Zawsze wybiorą dziewczyny delikatne, o słabym poczuciu wartości, ufne i o dobrych sercach. Kobiety dają się omamić czułym słówkom, cieszą się z ilości zainteresowania i akceptacji, jaką dostały od chłopaka. Nie mają podejrzeń wobec nadmiernej wylewności bądź co bądź obcego mężczyzny. Zgadzają się na randkę i wtedy padają ofiarą zakompleksionych panów.

  1. Ciąża gwiazdy TVP. Piękna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno wzięła ślub
  2. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  3. Dzień Dobry TVN: Już wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Jastrzębską. To młoda dziennikarka

Nic więcej ponad kompleksy i słabość

Ofiary piggingu muszą długo żyć z wyrządzoną im traumą. Bywa, że takie kobiety na długo nie umieją przekonać się do mężczyzn. Tymczasem padły jedynie ofiarą słabego człowieka, który musi podrasować swoje poczucie wartości, upokarzając kogoś, kto im zaufał. Najlepiej na oczach równie zakompleksionych i słabych duchem kolegów.

Gdy padniemy ofiarą piggingu, bardzo ważne jest, by się tym nie przejąć. Jeśli to zrobimy, oddajemy przewagę żałosnemu podrywaczowi. Musimy pamiętać, że mamy do czynienia ze słabym psychicznie człowiekiem o zerowym poczuciu wartości, nikt bowiem, kto jest siebie pewien, nie musi tego ani nikomu udowadniać, ani budować swojej wartości na domniemanej niższości drugiego. Jak skończyła się ta historia? Dziewczyna została pielęgniarką i kiedyś na jej oddział został przywieziony pacjent. Był to ten nieszczęsny chłopak. Było mu wstyd spojrzeć dorosłej już kobiecie w oczy, a opieka, jaką dostał, bynajmniej nie była miła i delikatna. Wszystko, co dajemy, zawsze do nas wraca. Jeśli randkujecie przez internet, bądźcie ostrożne, wiele jest tam osób, które robią to tylko po to, by na czyjejś przykrości zbudować swoją złudną siłę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna

Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że upokarzając drugiego człowieka, mogą wyrządzić mu krzywdę, która zostanie z nim na zawsze.

Randka

SMS, nad którym chłopak nie myślał ani chwili, wyrządził młodej kobiecie, krzywdę na lata.

mężczyzna

Mężczyźni także mogą być ofiarą piggingu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiosna prawdopodobnie nie powstrzyma epidemii koronawirusa. Ekspert nie pozostawia złudzeń
  2. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin
  3. Blond włosy 2020. Champagne Blonde, czy Golden Brunette? To absolutne hity w koloryzacji
  4. Monitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, od razu zadzwonił na policję
  5. Emerytura Krystyny Loski jest niewiarygodnie niska. Legenda TVP nie może pozwolić sobie na zbyt wiele
  6. Nigdy nie powinno się łączyć kotletów schabowych z ziemniakami. Połączenie wywołuje poważne zaburzenia w układzie pokarmowym

Źródło: porady.sympatia.onet.pl