Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomość, którą otrzymała od chłopaka nią wstrząsnęła. Wystarczyło, że odmówiła mu randki
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 07.03.2020 17:19

Wiadomość, którą otrzymała od chłopaka nią wstrząsnęła. Wystarczyło, że odmówiła mu randki

pixabay.com

Wiadomość, którą otrzymała dziewczyna po odmówieniu koledze randki, mocno ją poruszyła. Postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi nastolatkami, które jak się okazało, mają podobne doświadczenia. Z takimi zachowaniami muszą mierzyć się młode dziewczyny codziennie!

Wiadomość wbrew pierwszym skojarzeniom nie zawierała wulgaryzmów i nie była niegrzeczna. Natomiast obnażyła ogromną słabość chłopca, która jak się okazało, jest powszechna u młodych mężczyzn. Dziewczyna podzieliła się treścią w sieci.

Wiadomość od chłopaka

Nastolatka została zaproszona na randkę przez kolegę z liceum, ze starszej klasy. Chłopcu bardzo zależało na spotkaniu, ale dziewczyna nie wyraziła zainteresowania. Odmówiła mu grzecznie i podziękowała za zaproszenie. Sprawa wydawała się być zamknięta. Niedługo potem, dziewczyna dostała od chłopaka wiadomość, za pomocą której chciał uleczyć swoją urażoną dumę.

– Mam to gdzieś. Szczerze mówiąc, nie wytrzymałbym z kimś 2 lata młodszym ode mnie. Zamulasz w szkole, marzysz o jakimś uniwersytecie, a całe twoje życie toczy się w internecie. Wolałbym kogoś, kto stąpa twardo po ziemi, nie chodzi z głową w chmurach i będzie dla mnie wsparciem. Szukam też kogoś odrobinę wyższego – napisał jej chłopak.

Dziewczyna była oburzona, bo któraś już raz spotkała się z dziecinną nieumiejętnością bycia odrzuconym i obrażaniem z tego powodu. Postanowiła udostępnić wiadomość i dowiedzieć się ile dziewczyn przez to przechodzi.

  1. Cebula doskonale zwalcza infekcje. Zdradzamy przepis na uzdrawiający syrop
  2. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  3. ”Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor uratowała chłopca przed domem dziecka. Mały Eryk prosił gwiazdę o pomoc

Chłopcy nie umieją być odrzuceni

Post od razu zyskała odzew. Okazuje się, że wiele nastolatek boryka się z poniżaniem i wiadomościami o wiele bardziej niegrzecznymi niż ta, którą udostępniła dziewczyna. Zakochani, szarmanccy i zdobywczy chłopcy, gdy zostaną odprawieni z kwitkiem, nie umieją się z tym pogodzić i muszą, ewidentnie tylko dla własnego poczucia wartości, pokazać dziewczynie, że się pomylili i wcale jej nie chcieli. Nie zdają sobie sprawy, że się ośmieszają i tracą w oczach każdej kobiety.

Mężczyzna, podrywając kobietę, musi liczyć się, że szanse są 50/50 – uda się, albo nie. Odmowa nie powinna godzić w ich poczucie wartości, bo nie znają przecież powodu rekuzy. Mężczyzna znający swoją wartość powinien przyjąć odpowiedź i z uśmiechem na ustach odejść. Kiedyś płeć męska czerpała radość z samej adoracji kobiet, zdobywanie było ich najlepszą rozrywką. Dziś niestety są bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie, a wycofywanie się z uwielbienia do wcale mi się nie podobasz, jest głęboko dziecinne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiadomość

Wśród nastolatków najważniejsze jest poczucie akceptacji. Jeśli ktokolwiek poczuje się odrzucony, bardzo cierpi. Młodzi mężczyźni jednak mają kłopot ze zwykłym odmówieniem im randki…

wiadomość

Ta historia przydarzyła się Emily z Wielkiej Brytanii. Jak się okazało, temat podjęło mnóstwo dziewczyn z różnych stron świata!

wiadomość

Młode dziewczyny także mają kłopot z poczuciem wartości. Często budują ją poprzez lajki i komentarze pod ich zdjęciami w social mediach. Niestety, w tym wieku lepsze samopoczucie zależy od akceptacji. Jej brak prowadzi często do depresji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Rodzina przekazała tragiczne wiadomości. Nie żyje legendarny muzyk
  4. Kotka błąkała się 5 miesięcy po pustkowiu w poszukiwaniu drogi do domu. Cudem przeżyła
  5. Modelka przewinęła dziecko na podłodze sklepu. Internauci nie kryją oburzenia
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Źródło: papilot.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania