Lifestyle.Lelum.pl > Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska
10.05.2020 14:25 Czyim synem jest Conan? Dagmara Kaźmierska unika tematu byłego partnera

Dagmara Kaźmierska gwiazda programu Królowe życia znana jest ze swojej nieciekawej przeszłości. To czyim synem jest Conan, zastanawiało niemalże wszystkich widzów programu, ponieważ kobieta unika tematu jak ognia. Jak podaje styl.fm, jego ojciec miał powiązania ze światem przestępczym. Trafił do więzienia, jeszcze kiedy chłopak był w brzuchu mamy. Dagmara jednak nigdy nie potwierdziła tych informacji.Dagmara Kaźmierska, najbarwniejsza postać programu TVN Królowe życia, ukrywa fakty związane z tematem ojca syna. Wszyscy zastanawiają się, czyim synem jest Conan. Jaka jest prawda?

Dagmara Kaźmierska
10.05.2020 09:58 Królowe Życia: ostre spięcie Dagmary i Conana. Królowa nie wytrzymała, syn usłyszał wyjątkowo mocne słowa

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska poważnie pokłóciła się z synem. Conan miał stłuczkę i choć na szczęście nikomu nic się nie stało, gwiazda programu nie potrafi przejść obok tego obojętnie. Chłopak usłyszał, że w tej krótkiej chwili bezmyślności mógł zrujnować życie sobie bądź komuś innemu, a potem trafić do więzienia.Dagmara Kaźmierska wciąż ma mnóstwo rozterek i problemów. Gwiazda programu Królowe życia stara się pomóc nie tylko swoim przyjaciołom, lecz także właściwie zaopiekować się synem, a ponadto uporać z powypadkowymi urazami. Nie jest lekko.

Dagmara Kaźmierska
06.05.2020 22:55 Dagmara Kaźmierska w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Z nim planuje ślub?

Dagmara Kaźmierska, najbarwniejsza postać programu TVN Królowe życia, planuje ślub. Wiadomo, że gwiazda jest zakochana z wzajemnością. Nikt jednak nie wie, kim jest jej tajemniczy wybranek. Nowe nagranie na Instagramie rozwiewa wszelkie wątpliwości?Dagmara Kaźmierska udostępniła nagranie, na którym znajduje się w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Czy to możliwe, że gwiazda Królowych Życia uchyliła rąbka tajemnicy, na temat tego kim może być jej tajemniczy ukochany, z którym planuje ślub?

Dagmara Kaźmierska
03.05.2020 17:17 ”Królowe życia”: smutne chwile w życiu Dagmary. Gwiazda drży o los bliskiej osoby

Kiedy mężczyzna wrócił do ośrodka Dagmara i Jacek postanowili go odwiedzić. Ku zdziwieniu gwiazdy, mężczyzna był gotowy, by wrócić do domu, i za wszelką cenę chciał to zrobić. Na szczęście, królowej udało się go powstrzymać. Nie zmienia to faktu, że martwi się o losy swojego przyjaciela. ZOBACZ ZDJĘCIE:ZOBACZ TEŻ:Dagmara Kaźmierska i Wicia Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka. Zaoferował dużą nagrodę za pomoc w odnalezieniu chłopca Mówią, że jest najsmutniejszym kotkiem świata. Kto by go uściskał? Mówią, że ma idealną twarz i ciało. Proporcje dziewczyny wręcz zapierają dech w piersiach, piękna? Tragedia w Lubelskim. Zauważyła, że ręce sąsiadki wystają ze zsypu Gwiazda jest przekonana, że Wicia chciał wyjść, by wrócić do nałogu. Kobieta zdaje sobie sprawę, co mogłoby się wydarzyć, gdyby do tego doszło. Bohaterka Królowych życia martwi się o swojego przyjaciela. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość Niespodziewanie znaleźli ciało przy pobliskiej posesji. Tragiczne fakty wyszły na jaw Już jutro w życie wchodzą ważne zmiany. Rząd zniósł uciążliwe obostrzenie Królowe życia dostarczają widzom nie tylko wiele uśmiechu. W popularnym programie nie brakuje również dramatów oraz wzruszających momentów. Jak się okazuje, w życiu Dagmary nie zawsze jest kolorowo. Jedna z największych gwiazd telewizyjnego show przeżywa ciężkie chwile i drży o los bliskiej osoby. Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych postaci w programie Królowe życia. Choć żadnemu z bohaterów telewizyjnego show nie brak niezwykłej osobowości, trzeba przyznać, że to właśnie mama Conana zyskała największą sympatię widzów. Niestety, w życiu kobiety nastały gorsze chwile. Gwiazda martwi się o swojego przyjaciela. Królowe życia: Dagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska widzom Królowych życia dała poznać się nie tylko jako niezwykle rozrywkowa, ale i empatyczna osoba. Okazuje się, że gwiazda ma na swojej głowie sporo zmartwień, a jednym z nich jest jej przyjaciel Wicia, którego jakiś czas temu, królowa postanowiła wysłać na odwyk. Wicia zmaga się z problemem alkoholowym, a Dagmara Kaźmierska postanowiła pomóc mu uporać się z nim raz na zawsze i zorganizowała swojemu przyjacielowi pobyt w ośrodku odwykowym. Okazało się, że Wicia bardzo źle znosił odstawienie alkoholu i został umieszczony w ośrodku psychiatrycznym. Bohaterka programu Królowe życia odchodziła od zmysłów. Dagmara Kaźmierska martwi się o losy swojego przyjaciela. Gwieździe ulżyło kiedy dowiedziała się, że Wicia ma się lepiej i niebawem wraca do ośrodka. Niestety, Dagmara Kaźmierska odkryła głębszy problem.

dagmara kaźmierska
23.04.2020 23:47 Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Do niedawna jej wiek był tajemnicą, znamy prawdę

Bohaterka programu telewizji TTV cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jej bogate w wydarzenia życie, ciekawa osobowość i sposób na siebie nieustannie przyciągają uwagę telewidzów. Dagmara Kaźmierska już sporo przed nami odkryła, ale wciąż pozostaje wiele niezbadanych kwestii.Dagmara Kaźmierska jest znana z programu Królowe życie emitowanego na antenie TTV. Choć bohaterka programu dzieli się z nami wieloma epizodami ze swojego życia, pewne kwestie długo pozostawały tajemnicą. Jesteście ciekawi, ile gwiazda ma lat?

dagmara kaźmierska
11.04.2020 15:15 ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Królowe życia – w programie kolejna zaskakująca wiadomość. Dagmara staje przed trudnym zadaniem. Jej przyjaciel trafił do szpitala psychiatrycznego.Królowe życia to popularny program rozrywkowy w TTV. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Dagmara, która już nie raz stanęła przed trudnym wyborem. I tym razem czekają ją problemy i smutki. Gwiazda spotka się z kolejnym dramatem.

królowe życia
07.04.2020 21:35 Królowe Życia. Jedna z bohaterek wytatuowała sobie całą twarz. Jak wam się podoba?

Królowe życia nigdy nie przestaną zadziwiać. Jedna z uczestniczek sprawiła sobie kolejny tatuaż na twarzy. Nie straszny jej nawet koronawirus. Kolorowy tusz niedługo pokryje jej całe ciało. Jak wam się podoba tatuaż gwiazdy Królowych? Nie ma chyba Polaka, który nie słyszałby o popularnym programie TTV Królowe Życia. Kontrowersyjne bohaterki pokazują telewidzom swoje codzienne życie pełne luksusu, pieniędzy i przepychu. Każda z nich jest nieco inna, ale wszystkie łączy kilka cech. Nie żałują na siebie pieniędzy i lubią szokować. To właśnie za to widzowie je uwielbiają. Uczestniczka programu Królowe Życia zaskakuje internautów W czasach panującej pandemii koronawirusa wszyscy zmuszeni jesteśmy do przestrzegania restrykcji wprowadzanych na bieżąco przez rząd. Placówki oświaty, muzea, restauracji, salony kosmetyczne i wiele innych miejsc, z których codziennie korzystamy, musiały zawiesić swoją działalność. Wśród nich znalazły się też salony tatuaży. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie bohaterce telewizyjnego show Królowe Życie. Kilka dni temu na Instagramie Adrianny Eisenbach pojawiły się zdjęcia przedstawiające jej nowy tatuaż. Rysunki zajmują już zdecydowanie większą część ciała celebrytki. Jej skąpe kreacje, peruki i drogie gadżety budzą wiele kontrowersji, ale sprawiają też, że ludzie ją kochają. Adrianna uwielbia szokować, dlatego mimo narodowej kwarantanny postanowiła zrobić sobie nowy tatuaż. Niedługo tatuaże pokryją 100% jej ciała Adrianna uwielbia się tatuować, uważa, że to najlepszy sposób, by wyrazić siebie. Udowadnia w ten sposób, że nie jest przeciętnym, szarym człowiekiem i nie boi się wyróżniać. Do tej pory mogła pochwalić się rysunkami na brzuchu, nogach, rękach, zewnętrznych stronach dłoni, a nawet na czole. Królowej to nie wystarczyło i kilka dni temu opublikowała zdjęcie nowego tatuażu – czarno-białej rozety na prawym policzku. To odbicie kolorowej pracy, która zdobi drugą część twarzy kobiety. Nikogo nie zaskoczył nowy tatuaż królowej. Pod zdjęciem prezentującym nowy rysunek posypały się pochlebne komentarze od jej obserwatorów. Sama Adrianna pisze pod postem: – Mandala … jedna kolorowa druga czarno biała jak se wymarzyła tak se wydziarała (pis. oryg.). ZOBACZ ZDJĘCIA: Adrianna w pełnej okazałości. Tutaj idealanie widać obie rozety. Perypetie wszystkich uczestniczek wzbudzają wiele emocji. ZOBACZ TEŻ: Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju 10 pomysłów na wykorzystanie czerstwego chleba. Nic się nie zmarnuje, a ty będziesz zachwycona Kot pierwszy raz w życiu zobaczył szczeniaki. Właściciele nagrali zaskoczonego mruczka Ratownik medyczny zaapelował do Polaków. Nagranie powinien zobaczyć każdy z nas Ujawniono najważniejszy punkt dzisiejszej konferencji Szumowskiego i Morawieckiego. Będą kolejne “rekomendacje” źródło: msn.com

dagmara kaźmierska
03.04.2020 23:38 Dagmara Kaźmierska ze łzami w oczach opowiedziała o odwyku. O mały włos nie doszło do tragedii

Kiedy nałóg bierze górę nad człowiekiem, jedynym wyjściem jest odwyk. Dagmara i Jacek zdecydowali się na wysłanie Wicia do ośrodka leczeń uzależnień. Mężczyzna od lat jest uzależniony od alkoholu i choć nie raz pojął walkę, jeszcze nigdy jej nie wygrał. Dagmara Kaźmierska musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Królowa zalała się łzami. Dagmara Kaźmierska mówiąc o odwyku, nie była w stanie powstrzymać łez. Było blisko od tragedii. Co przyniesie nam nowy odcinek Królowych życia? Co takiego wydarzyło się w życiu ulubienicy widzów? Królowe życia to telewizyjne show, które skradło serca tysięcy widzów. Nic dziwnego, bohaterzy programu to intrygujące i barwne osobowości. Trzeba jednak przyznać, że to Dagmara Kaźmierska dzierży w nim berło. Niestety, okazuje się, że u gwiazdy nie brakuje powodów do smutku. Królowe życia: Dagmara Kaźmierska – My Cię nigdy nie zostawimy, to dla Twojego dobra – tłumaczy przyjacielowi zalana łzami królowa życia. Czy można zabrać dziecko do sklepu? Rodzice głowią się nad nowymi przepisami, odpowiadamy Izabela Marcinkiewicz nie ma już nadziei. Jest bardzo źle Ziemniaki po grecku to absolutny hit. Zrób ich więcej, bo są tak pyszne, że od razu znikną ze stołu

Królowe życia
27.03.2020 21:03 Pogotowie u Edzi z ”Królowych życia”. Co dzieje się z przyjaciółką Dagmary?

Na bieżąco śledzimy losy bohaterek popularnego programu Królowe życia. Dzisiejszy odcinek dostarczy widzom wielu emocji. Dowiemy się, jak czuje się ciężarna Edzia oraz w jaki sposób Dagmara wspiera przyjaciółkę. Nie zabraknie też wątku Asi, która zastanawia się co zrobić ze swoim luksusowym mieszkaniem. Już dzisiaj o 22:15 na TTV premiera kolejnego odcinka 8. sezonu uwielbianego programu ,,Królowe życia”. Dagmara martwi się stanem przyjaciółki, a Edzia wzywa karetkę. Czym jeszcze zaskoczą nas Królowe?

Dagmara Kaźmierska
19.03.2020 15:17 Dagmara Kaźmierska przeszła metamorfozę. Królowa Życia uczciła tak 100 odcinek show, poznajecie?

Dagmara Kaźmierska od momentu kiedy pojawiła się w programie Królowe życia, nie przestaje zaskakiwać. Jej wyrazista osobowość sprawia, że nie sposób przeoczyć jej na ekranie. W ostatnim czasie gwiazda miała kolejny powód, aby zrobić niespodziankę swoim widzom. Z okazji setnego odcinka programu, zdecydowała się na przemianę, jakiej się nikt nie spodziewał. Dagmara Kaźmierska z okazji 100 odcinka programu Królowe życia, postanowiła zaskoczyć swoich fanów niemałą metamorfozą. Gwiazda wygląda teraz, nie do poznania. Kobieta zdecydowała się, na bardzo konkretną zmianę. Jak podoba wam się nowa Dagmara Kaźmierska ?

Dagmara Kaźmierska
18.03.2020 16:25 Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Jej syn wybrał kierunek studiów, pokazała zdjęcie Conana w niecodziennym wydaniu

Dagmara Kaźmierska jest w trakcie nagrań kolejnego sezonu, uwielbianego programu Królowe życia. Gwiazda jednak nie zapomina o obowiązkach, i jako przykładna matka jest zaangażowana w podejmowanie ważnych decyzji przez swojego syna. Nastolatek chce spróbować swoich sił na bardzo wymagającym kierunku. Dagmara Kaźmierska gwiazda programu Królowe życia w ostatnim wywiadzie zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na temat przyszłości swojego syna. Conan jest obecnie w klasie maturalnej i przygotowuje się do egzaminu dojrzałości. Chłopak wybrał naprawdę ambitny kierunek studiów.

królowe życia
17.03.2020 20:38 ”Królowe życia”: w programie pojawiła się nowa uczestniczka. Dagmara już nie będzie największą gwiazdą?

Królowe życia powróciły z kolejnym sezonem. Oprócz dobrze nam znanych bohaterów pojawiła się nowa uczestniczka. To młoda businesswomen. Widzowie od razu ją polubili. Czy absolutna gwiazda tego programu Dagmara Kaźmierska może czuć się zagrożona?Królowe życia wracają z nowym, długo oczekiwanym sezonem. Wśród znanych nam bohaterów pojawiła się nowa uczestniczka Asia. Kim jest i czym się zajmuje? Odpowiadamy.

Królowe życia
12.03.2020 13:28 Królowe Życia: Edzia wybrała już imię dla dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Wszyscy bohaterowie programu Królowe życia są niezwykle charyzmatyczni i mają barwne osobowości. Każdy widz na pewno ma swoje ulubione postacie, których losy na bieżąco śledzi na ekranie. Ostatnio w programie głośno mówi się o Edzi, która wkrótce spodziewa się dziecka. Wyznała, że wybrała już nawet dla niego imię. Co więcej, w decyzji pomoże jej Dagmara.Królowe Życia to uwielbiany przez polskich widzów program stacji TTV. Każdy z uczestników realizuje w nim swoją wizję sukcesu. Jedną z ról odgrywa Edzia, która już nie może doczekać się swojego dziecka. Zdradziła również, jakie wybrała dla niego imię. Czy będzie to wymarzony chłopiec, a może dziewczynka?

Dagmara Kaźmierska
27.02.2020 19:49 Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska musi przejść kolejne operacje. Jej walka o zdrowie trwa

Królowe życia wracają do ramówki TTV, a 8 sezon będzie pełen wrażeń. Bohaterów czekają prawdziwe wyzwania, szczególnie Dagmara Kaźmierska będzie miała do stoczenia walkę o swoje zdrowie. Wypadek samochodowy cały czas daje się gwieździe we znaki. Królowe życia nie powinny się nigdy poddawać. Po charakternej i barwnej osobowości, jaką jest Dagmara Kaźmierska, możemy się spodziewać odwagi i walki o swoje zdrowie. Chociaż wydawało się, że ze zdrowiem gwiazdy wszystko jest w porządku, niestety konieczne są kolejne operacje.

Królowe życia
21.02.2020 21:18 Konflikt w ”Królowych życia”? Uczestnicy mają sobie wiele do zarzucenia, jest komentarz Dagmary

Królowe życia to program, który zdecydowanie zdominował stację TTV. Losy i przygody występujących tam bohaterów śledzi mnóstwo widzów. Jak się okazuje, nie wszyscy jednak na planie darzą się sympatią. Jeden z uczestników ma dużo do zarzucenia barwnej postaci programu Dagmarze Kaźmierskiej. Królowe życia to historie odważnych osobowości. Bohaterzy mają mocne charaktery i wiedzą czego chcą. Ostatnio jeden z bohaterów programu wypowiedział się o najpopularniejszej królowej życia w mało przychylny sposób, kobieta odparła atak.

królowe życia
19.02.2020 20:24 Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem

Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie niezwykle zaintrygowała swoich wiernych fanów. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się na jej Instagramie. Kadr z tajemniczym mężczyzną wywołał istne poruszenie. Tymczasem gwiazda postanowiła się do niego odnieść, a przy okazji opowiedzieć nieco więcej o swoim ślubie. Śnieżnobiała suknia? Dla gwiazdy to już przeżytek. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej charakterystycznych, a jednocześnie lubianych gwiazd programu Królowe życia. Niesłabnącą popularnością cieszy się również jej… życie prywatne, które w ostatnim czasie owiane jest tajemnicą. Gwiazda wyznała bowiem, że jest szczęśliwie zakochana i planuje ślub. Jednak nie zdradziła, kim jest jej partner. Stylizacja, w której stanie przed ołtarzem może okazać się niewiarygodna.

Dagmara Kaźmierska
18.02.2020 17:53 Dagmara Kaźmierska z przystojnym mężczyzną. Fani spieszą z gratulacjami

Dagmara Kaźmierska uwielbia wzbudzać kontrowersje. Tym razem królowa życia pozowała do zdjęcia w objęciach przystojnego mężczyzny. Fani pośpieszyli kobiecie z gratulacjami. Czy faktycznie jest czego? Kim jest tajemniczy, przystojny, młody mężczyzna, z którym Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje ostatnie zdjęcie? Królowa jakiś czas temu wyznała, że jest zakochana, a swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych rozgrzała fanów do czerwoności. Dagmara Kaźmierska uwielbia wzbudzać kontrowersje. Tym razem królowa życia pozowała do zdjęcia w objęciach przystojnego mężczyzny. Fani pośpieszyli kobiecie z gratulacjami. Czy faktycznie jest czego? Kim jest tajemniczy, przystojny, młody mężczyzna, z którym Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje ostatnie zdjęcie? Królowa jakiś czas temu wyznała, że jest zakochana, a swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych rozgrzała fanów do czerwoności.

Królowe życia
06.02.2020 10:16 Jak naprawdę nazywa się syn Dagmary Kaźmierskiej? Ma dwa oryginalne imiona

Królowe życia: imię syna Dagmary Kaźmierskiej od samego początku wzbudza masę kontrowersji i ogromne zainteresowanie jej wiernych obserwatorów. Tymczasem gwiazda postanowiła nieco zaspokoić ich ciekawość i zdradzić, dlaczego otrzymał takie imię. Przy okazji na jaw wyszło coś jeszcze. Jak naprawdę nazywa się syn Kaźmierskiej? Chłopak ma dwa nietypowe imiona. Dagmara Kaźmierska to jedna z tych uczestniczek programu, która od samego początku zyskała ogromna przychylność widzów. Syn uczestniczki programu Królowe życia znany jest każdemu fanowi hitu emitowanego na TTV. W ostatnim czasie 44-latka coraz więcej mówi o swoim życiu prywatnym i doświadczeniach, z którymi zmuszona była zmagać się w przeszłości. Tym razem prawda dotyczyła jej syna.

dagmara kaźmierska
27.01.2020 13:01 Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie

Królowe Życia to program, który podbił serca widzów w całej Polsce. Największą gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która opowiedziała w wywiadzie o cenie, jaka ponosi za popularność. Czy odejdzie z programu? W łóżku z Oskarem to cykl wywiadów przeprowadzonych dla portalu Wirtualna Polska, w których prowadzący rozmowy Oskar Netkowski pyta gwiazdy o ich życie prywatne w nietuzinkowych okolicznościach – wywiady odbywają się w łóżku. Tym razem znalazła się tam gwiazda programu Królowe Życia, Dagmara Kaźmierska, która wypowiedziała się na temat swojej popularności.

Dagmara Kaźmierska
22.01.2020 20:26 Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie

Dagmara Kaźmierska to gwiazda, która do sławy doszła dzięki udziałowi w uwielbianym przez widzów programie Królowe Życia. Ostatnio udzieliła wywiadu dziennikarzowi Wirtualnej Polski, Oskarowi Netkowskiemu, któremu opowiedziała o swoim uzależnieniu, z którym zmagała się przez lata. Gwiazda reality-show Królowe Życia prowadziła niegdyś życie pozbawione korony. Dagmara Kaźmierska coraz częściej otwiera się w mediach na temat swojej przeszłości, która rozpala ciekawość widzów. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedziała o swoim uzależnieniu, które kosztowało ją majątek, oraz zdradziła kilka innych ciekawych sekretów z czasów, gdy nie była jeszcze znaną osobą.

Królowe życia
20.01.2020 09:05 Kim jest ojciec Conana, syna Dagmary Kaźmierskiej z ”Królowych życia”? Mężczyzna ma mroczną przeszłość

Królowe życia: ojciec Conana, syna Dagmary Kaźmierskiej to tajemnicza postać, o której do pory wiadomo było naprawdę niewiele. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna ma mroczną przeszłość. Pomimo tego, że w sieci na próżno szukać jego zdjęć, informacje, które ujrzały światło dzienne, wprawiają w osłupienie. Czegoś podobnego prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać. Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek reality show emitowanego na TTV. W programie występuje razem z synem Conanem i przyjacielem Jackiem. Od samego ogromną ciekawość fanów programu wzbudzała enigmatyczna postać była męża Kaźmierskiej. Kim jest ojciec Conana? Prawda wyszła na jaw.

Dagmara Kaźmierska
17.01.2020 16:33 Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Bohaterka „Królowych życia” opowiedziała o młodszym kochanku

Dagmara Kaźmierska, czyli jedna z najbardziej lubianych Królowych życia wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! W rozmowie z Wirtualną Polską opowiedziała o swoim młodszym kochanku. Słowa, które padają z ust kobiety, jednoznacznie wskazują na to, że jest naprawdę szczęśliwa. Kim jej wybranek celebrytki? Uchyliła rąbka tajemnicy! Kaźmierska od jakieś czasu jest prawdziwą gwiazdą telewizji i jedną z najbardziej lubianych bohaterek programu Królowe życia. Jej barwna osobowość, poczucie humoru i nietypowe podejście do życia przyczyniły się do tego, że w szybkim czasie zyskała ogromną sympatię widzów. W jednym z najnowszych wywiadów po raz kolejny zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że celebrytka planuje ślub!

Królowe życia
11.01.2020 15:49 Dagmara Kaźmierska z ”Królowych Życia” wspomina traumę sprzed lat. ”Byłam sina z płaczu”

Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu TTV. Szerszej publiczności dała się poznać jako kobieta o wyjątkowym poczuciu humoru, a także niewiarygodnym zamiłowaniu do luksusu. Okazuje się, że jej życie nie zawsze tak wyglądało. Celebrytka wspomina traumę sprzed lat. Byłam sina z płaczu – wyznała w programie W łóżku z Oskarem. 44-latka w programie Królowe Życia występuje wraz ze swoim synem Conanem oraz przyjaciółmi Jackiem i Edzią. Dagmara w mgnieniu oka stała się ulubienicą widzów. Jej niekonwencjonalne podejście do życia, bezpośredniość i cięty język sprawiają, że trudno jest przejść obok nich obojętnie. W ostatnim czasie zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojej przeszłości. Słowa gwiazdy szokują.