Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska pokazała bardzo intymne zdjęcie. Jeden szczegół zdradza o niej całą prawdę
Kinga Majewska
Kinga Majewska 09.06.2020 09:56

Dagmara Kaźmierska pokazała bardzo intymne zdjęcie. Jeden szczegół zdradza o niej całą prawdę

Dagmara Kaźmierska
instagram.com @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie zaskoczyła swoich fanów jedną fotografią, która zdradza niezwykły szczegół z jej życia. Tego chyba nikt się nie spodziewał po kontrowersyjnej Królowej Życia!

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana królowa show-biznesu, która, co jakiś czas wywołuje w Internecie niemałe poruszenie. Tym razem stało się tak za sprawą bardzo intymnego zdjęcia. Gwiazda ma niestety niełatwy czas, ponieważ w ubiegłym roku miała poważny wypadek i nadal nie wróciła do całkowitej sprawności. Coś jednak sprawia, że ma niewyczerpane pokłady pozytywnej energii. Internauci odkryli, co może za tym stać!

Dagmara Kaźmierska pokazuje intymne zdjęcie

Dagmara Kaźmierska, gwiazda telewizji TTV ma zdecydowanie kolorowe życie, a ten kto, śledzi jej losy wie, że kobieta długo schodziła z mrocznej ścieżki. Jej partner, a ojciec jej syna, trafił nawet za kratki za morderstwo, którego dopuścił się w 2001 roku, o czym pisaliśmy w jednym z naszych artykułów, a sama Dagmara jakiś czas spędziła w więzieniu.

Zdjęcie, które opublikowała kobieta, wskazuje na to, że zdecydowanie się nawróciła. Na fotografii, która ma przedstawiać manicure, znajduje się zdjęcie papieża oraz artefakt religijny.

  1. Nagle ujawniono szczegóły bonu turystycznego. Dostanie go tylko wybrana grupa
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Możesz być mocno zdziwiony, szczęka opada do samej ziemi
  3. Zenek Martyniuk w końcu wyjawił prawdę o swoim synu. Jest zupełnie inaczej niż wszyscy myśleli

Dagmara Kaźmierska jest wierząca?

Dagmara Kaźmierska, jakiś czas temu napisała na Instagramie o tym, że zmieniła w swoim życiu wszystko, a także pokonała złe nawyki i egoizm. Czy za jej ogromną przemianą stoi wiara?

Wszystko wskazuje na to, że fotografia z Janem Pawłem II oraz krzyż, który jest na toaletce gwiazdy, nie stoi tam bez powodu. Tego szczegółu z jej życia chyba nikt się nie domyślał.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich fotografią.

Dagmara Kazimierska

Kobieta zmaga się ostatnio z wieloma przeciwnościami.

dagmara kaźmierska

Gwiazda najwidoczniej znalazła sposób na uleczenie ran z przeszłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS i ogromna wpadka – mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
  3. Jaki masz kształt brwi? Odkrywają twoją osobowość i podejście do życia
  4. Niedziele handlowe wrócą? Jest oficjalne stanowisko, już wszystko jasne
  5. Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród nastolatków. Jest już kilkadziesiąt ofiar, rodzice mają się o co martwić
  6. Władze podjęły nagłą decyzję, wracają niektóre obostrzenia. Powodem jest nowe ognisko koronawirusa w szpitalu w Sieradzu

Źródło: jastrzabpost.pl