Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat Dagmary Kaźmierskiej. Przykra wiadomość o stanie zdrowia gwiazdy TTV
Karina Sulich
Karina Sulich 05.09.2020 00:07

Dramat Dagmary Kaźmierskiej. Przykra wiadomość o stanie zdrowia gwiazdy TTV

królowe życia
fot. fragment programu „Królowe życia”, TTV
Dagmara Kaźmierska przeżywa prawdziwy dramat. Niestety, gwiazda będzie musiała zmagać się z nim do końca życia. Na jaw wyszła przykra wiadomość o stanie zdrowia królowej życia. Uwielbiana przez widzów kobieta, w rozmowie z reporterem Super Expressu, postanowiła wyznać, jak jest naprawdę. Bardzo smutne.
Dagmara Kaźmierska wiedzie życie niemalże niczym z bajki i choć w mediach społecznościowych czy na ekranach telewizorów, zwykle widzimy ją z promiennym uśmiechem na twarzy, gwiazda nie raz musi mierzyć się ze smutkiem. Niestety, chodzi o zdrowie. Wszystko wyznała.
Dagmara Kaźmierska powiedziała prawdę
Dagmara Kaźmierska przeszła niejedną skomplikowaną operację, jednak jak się okazuje, nie rozwiązały one jej problemów. Kiedy rok temu gwiazda Królowych życia miała tragiczny wypadek samochodowy, w którego skutku miała zgniecione dwie nogi, fani modlili się o jej zdrowie.
Choć wiele wskazywało na to, że Dagmara Kaźmierska ma się świetnie, prawda jest zupełnie inna. Niestety, z jedną rzeczą będzie musiała zmagać się do końca życia. Gwiazda o wszystkim powiedziała.
Dramat Dagmary Kaźmierskiej
Niestety, Dagmara Kaźmierska przeżywa swój własny dramat. Podczas premiery Pętli Patryka Vegi wszystko wyszło na jaw. Gdy reporterka Super Expressu zapytała o zdrowie, na twarzy gwiazdy TTV pojawił się smutek
Nie jestem w stanie ustać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – powiedziała Dagmara Kaźmierska.
Na szczęście za chwilę ponownie pojawił się uśmiech. Mimo wypadku i jego konsekwencji gwiazda nie traci radości życia.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
dagmara kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska rok temu wyszła z tragicznego wypadku.

królowe życia
fot. instagram.com @queen_of_life_77

Gwiazda przeszła wiele skomplikowanych operacji, jednak uśmiech nie znikał z jej twarzy.

królowe życia
fot. Fragment programu „Królowe Życia” TTV

Na szczęście królowa życia ma obok siebie przyjaciół, którzy zawsze jej pomogą.

źródło: se.pl