Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trzymajcie się mocno. Sylwia Bomba powiedziała, co naprawdę myśli o Dagmarze Kaźmierskiej
Karina Sulich
Karina Sulich 26.08.2020 17:58

Trzymajcie się mocno. Sylwia Bomba powiedziała, co naprawdę myśli o Dagmarze Kaźmierskiej

Fot. Screen z youtube.com/TTV, instagram.com/sylwiabomba/?hl=pl

Sylwia Bomba vs Dagmara Kaźmierska? Czy królowa TTV może być tylko jedna? Jak się okazuje, jedna z największych gwiazd Gogglebox. Przed telewizorem, postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę sądzi o koleżance z równie hitowego programu stacji, Królowych życia. Trzymajcie się mocno. Sylwia Bomba zdecydowanie nie gryzie się w język.

Zdecydowanie chcemy zobaczyć minę Dagmary Kaźmierskiej, kiedy dotrą do niej słowa koleżanki ze stacji. Uwielbiana przez widzów i internautów Sylwia Bomba postanowiła wypowiedzieć się na temat gwiazdy Królowych życia.

Sylwia Bomba o Dagmarze Kaźmierskiej

Sylwia Bomba i Dagmara Kaźmierska to prawdziwe gwiazdy TTV. Jak jednak jest naprawdę i czy panie rywalizują o względy widzów? Uczestniczka Gogglebox. Przed telewizorem nagle się wygadała.

Ona jest fenomenem. Ona jest niesamowita. Dagmarę kocham od pierwszego momentu, kiedy ją zobaczyłam w Gogglebox. Królowe życia to był jeszcze nowy format w TTV. Ja się w niej zakochałam. Zawsze mówię, że ciocia Dagmara jest niesamowita – powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost.pl Sylwia Bomba.

Myślicie, że zazdrości Dagmarze udziału w programie? To również postanowiła skomentować!

  1. Osierocił dwie córeczki. Tragiczna wiadomość, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Polacy otrzymali wiadomości z pilnym ostrzeżeniem. Zagrożonych jest tysiące osób

Sylwia Bomba: nie lubię być cały czas obserwowana

Choć Sylwia Bomba ma sporą grupę fanów, a w mediach społecznościowych jej życie śledzą setki tysięcy osób, gwiazda TTV bardzo ceni sobie prywatność.

Ja się cieszę, że trafiłam do Gogglebox. Królowe życia nie byłyby dla mnie dobre. Za dużo jest tam pokazywanych sekretów. Dużo pokazuję na Instagramie, ale jednak lubię mieć coś dla siebie i zachować trochę prywatności wyznała Sylwia Bomba.

Uczestniczka Gogglebox. Przed telewizorem absolutnie nie rywalizuje z Dagmarą Kaźmierską. Gwiazda stacji zdradziła, na czym polega fenomen jej koleżanki.

– Ona nic nie udaje. Ona jest sobą – przeklnie, uśmiechnie się, trzeba to wyzwie, jak trzeba to pochwali. Jest naturalna. I mi się wydaje, że nie sposób jej nie kochać. To jest taka prawdziwa kobieta z krwi i kości, nie udaje, nie wymyśla, mówi to, co myśli i dlatego jest tak uwielbiana oceniła Sylwia Bomba.

Myślicie, że Dagmara Kaźmierska zarumieni się na te słowa?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba to gwiazda TTV. Uczestniczka Gogglebox. Przed telewizorem wyznała, co sądzi o koleżance z równie hitowego programu stacji.

Sylwia Bomba

Jak się okazuje, Dagmara Kaźmierska to jej ulubienica! Nic dziwnego, królowa życia wie jak skraść serce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomość
  2. Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie
  3. Ministerstwo zdrowia wydało pilny apel do Polaków. Wszyscy muszą się natychmiast dostosować
  4. Wsadziła 14-miesięczną córeczkę do piekarnika. Powód jest okropny, nieludzkie zachowanie matki
  5. Tata niósł trumnę 6-letniej córeczki. Nagle nad trumną zaczęły dziać się dziwne rzeczy, nikt nie mógł uwierzyć
  6. Najszybsze gołąbki na świecie, zaledwie 30 minut, smak powala na kolana

Źródło: jastrzabpost.pl