Lifestyle.Lelum.pl > Beata P.

Beata P.

12.09.2021 16:23 Wydano oświadczenie. Koncert Beaty P. odwołany

Teraz to już oficjalne: Beata P. nie pojawi się na festiwalu Miasto Muzyka by Empik, jaki odbędzie się na warszawskim lotnisku Bemowo. Organizatorzy mają za to kilka dobrych wiadomości. Beata P. jeszcze niedawno była ulubienicą festiwali muzycznych. Tylko w tym roku wystąpiła na SuperHit Sopot Festiwal, na którym zaśpiewała takie przeboje, jak „Upiłam się tobą” i „Płynie w nas gorąca krew”. Festiwal Miasto Muzyka miał odbyć się w dniach 25-26 września na Bemowie. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Beata P. miała być gościem pierwszego dnia imprezy. Niestety, organizatorzy nie tylko odwołali jej występ, ale też przenieśli festiwal na przyszły rok.

10.09.2021 16:14 Janowski włożył kij w mrowisko ws. Beaty P. „Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy”

Cała Polska żyje sprawą zatrzymania piosenkarki Beaty P., która prowadziła samochód po spożyciu alkoholu. W temacie wypowiedziało się wiele znanych osób, powstały też memy i żarty. Teraz głos zabrał Robert Janowski. Jego słowa zaskoczyły wielu ludzi. O okolicznościach zatrzymania Beaty P. pisaliśmy TUTAJ. Wokalistka została zatrzymana 1 września, kiedy prowadziła samochód w stanie nietrzeźwym ulicami Warszawy, a jej auto jechało zygzakiem. W wydychanym powietrzu miała 2 promile alkoholu.

Jan B.
09.09.2021 10:58 Kolejny po Beacie P. legendarny polski gwiazdor w tarapatach. Zajmuje się nim prokuratura

Nie zwalnia seria zdarzeń z polskimi celebrytami w roli głównej. Po brawurowej podróży samochodowej Beaty P., czarne chmury zawisły nad kolejnym artystą. Chodzi o Jana B., wokalistę i gitarzystę kultowego zespołu Lady Pank. Wpadł on w niemałe tarapaty, sprawą zajmuje się zaś prokurator.

Beata P.
08.09.2021 14:01 Tomasz Stockinger prosi o pomoc dla Beaty P.

Znany aktor, Tomasz Stockinger – jako kolejna już osoba publiczna – skomentował niedawne wydarzenia z udziałem wokalistki zespołu Bajm. Odniósł się między innymi do kwestii specjalistycznego leczenia. Warto przypomnieć, że jak nikt inny wie on, w jakiej sytuacji znajduje się obecnie Beata P. Ponad 10 lat temu sam spowodował bowiem wypadek, jadąc pod wpływem alkoholu, co poskutkowało orzeczeniem kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Piotr Gąsowski
07.09.2021 00:21 Przykre wieści o Piotrze Gąsowskim. Gwiazdor odszedł z mediów społecznościowych

Piotr Gąsowski wziął ostatnio w obronę piosenkarkę Beatę P., po tym, jak została zatrzymana, kiedy prowadziła samochód po alkoholu. Teraz aktor opublikował poruszający film, w którym opowiada o fali hejtu, jaka się na niego wylała. Gąsowski postanowił pożegnać się z fanami. Gąsowski to znany aktor, prezenter telewizyjny i artysta kabaretowy. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 80 tysięcy użytkowników. To, co właśnie ogłosił gwiazdor, musi być dla nich ciosem.

06.09.2021 18:50 Komunikat policji dot. Beaty P. Wiadomo, dlaczego nie trafiła na izbę wytrzeźwień

W mediach cały czas wrze o zatrzymaniu Beaty P., znanej polskiej piosenkarki. Prowadziła samochód w stanie nietrzeźwości – kontrola alkomatem wykazała aż 2 promile w wydychanym powietrzu. Dlaczego zatem Beata P. nie trafiła na izbę wytrzeźwień? Mamy odpowiedź policji. Beata P. została zatrzymana podczas jazdy ulicami Mokotowa. Z zeznań świadków wynika, że samochód jechał „od krawężnika do krawężnika”, ponadto piosenkarka nie zatrzymała się na czerwonym świetle. Jeden z kierowców zajechał jej drogę – wtedy była zmuszona się zatrzymać. Wkrótce pojawiła się policja, która zbadała alkomatem ilość promili w wydychanym powietrzu, a następnie zabrała ją na komisariat, gdzie powtórzono badanie na trzeźwość, spisano jej dane i zabrano prawo jazdy. Beatę P. z komendy zabrała rodzina – następnego dnia rano gwiazda przyjechała na komisariat z prawnikiem. Przyznała się do winy, ale odmówiła składania zeznań.

rozstanie
05.09.2021 23:48 Zuzanna Butryn właśnie przekazała, że Beata P. jest w „żałobie”. Nikt nie wiedział, że tak źle znosi rozstanie z mężem

Wokalistka i liderka zespołu Bajm, Beata P. (znana jako Beata K.) od blisko tygodnia pozostaje na ustach wszystkich. Wszystko w związku z wydarzeniami na ulicach Warszawy, kiedy to została zatrzymana za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Psycholożka Zuzanna Butryn wyjaśniła w rozmowie z Plejadą, jakie mogą być motywy sięgania po używki, a także, jaką rolę odgrywają w życiu emocje związane z rozstaniem.

Monika Zamachowska
04.09.2021 13:25 Monika Richardson zabrała głos ws. Beaty P. „Każdy popełnia błędy i każdemu może zdarzyć się coś tragicznego w skutkach”

Sprawą znanej wokalistki i liderki zespołu Bajm – Beaty P. – od kilku dni żyją nie tylko media, ale również jej koledzy i koleżanki z show-biznesu. Głos w kwestii poczynań artystki zabierają zaś nie tylko oburzeni fani, ale i osoby znane z pierwszych stron gazet. Nie wszystkie opinie są jednak równie krytyczne. Swoją opinią podzieliła się dziennikarka i osobowość telewizyjna – Monika Richardson. Jej słowa mogą jednak zaskakiwać.