Lifestyle.Lelum.pl > Anna Nowak Ibisz

Anna Nowak Ibisz

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz
08.04.2024 08:47 Była żona Ibisza powiedziała nieco za dużo? Zdradziła sekrety alkowy!

Anna Nowak-Ibisz to znana aktorka, która przez lata związana była z gwiazdą Polsatu, Krzysztofem Ibiszem. Choć ich małżeństwo to już przeszłość, nadal mają ze sobą dobre relacje - czego dowodem jest choćby najnowszy wywiad gwiazdy, w którym padły dość zaskakujące słowa na temat ich... życia intymnego.

Anna Nowak-Ibisz
07.04.2024 15:14 Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem!

Anna Nowak-Ibisz to znana aktorka, która przez lata była w centrum zainteresowania mediów ze względu na swoje wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe. Zanim w 2005 roku została żoną Krzysztofa Ibisza, miała romans ze znanym aktorem... a potem związała się z jego synem. Nic dziwnego, że wzbudziła tym niemałą sensację.

Krzysztof Ibisz
06.02.2023 08:04 Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Krzysztof Ibisz wrzucił do mediów społecznościowych wpis, w którym pokazał, że wybiera się na urodziny swojego syna Vincenta. Post z tej okazji opublikowała też mama chłopaka, była żona prezentera, Anna Nowak-Ibisz. Mocno podsumowała w nim ojca dziecka.Czyżby Krzysztof Ibisz był zbyt pochłonięty karierą, by zajmować się synem? Tak wynika z jej posta.

Anna Nowak-Ibisz
23.01.2023 11:08 Złe wieści dla Anny Nowak-Ibisz. TVN Style usunął jej program z ramówki

Anna Nowak-Ibisz co prawda jest z zawodu aktorką, ale od lat opinia publiczna bardziej mogła kojarzyć ją jako prezenterkę. Ponad dekadę prowadziła bowiem program „Pani Gadżet”. Niestety, czas przeszły w tym wypadku jest już uzasadniony. Jak się okazało, nie będzie miała już okazji do przedstawienia widzom kolejnych, technologicznych nowinek. Taką decyzję podjęła stacja.

Anna Nowak-Ibisz
29.01.2022 15:27 Anna Nowak-Ibisz w pośpiechu kasuje wpisy. Wywołała skandal, wszystko przez zdjęcia z wakacji

Anna Nowak-Ibisz postanowiła pójść za przykładem wielu polskich gwiazd i spędzić wakacje na Zanzibarze. „Pani gadżet” nie spodziewała się jednak, że relacja z wypoczynku (która zniknęła już z mediów społecznościowych) ściągnie na nią falę krytyki. Gwiazda TVN postanowiła bowiem zapozować do zdjęć z żywymi zwierzętami.

krzysztof ibisz
20.09.2020 19:02 Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

Krzysztof Ibisz musi być pod wpływem wielkich emocji, na pewno nie może się jeszcze nacieszyć. O wszystkim dowiedzieliśmy się z Instagrama, fani oszaleli z radości. Gwiazdor ma prawdziwy powód do dumy.Krzysztof Ibisz wprost nie może się nacieszyć, popularny prezenter aż skacze z radości. Z pewnością pęka z dumy, każdy chce mu pogratulować. Tę dobrą nowinę przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nikt by się tego zupełnie nie spodziewał, piękna niespodzianka. Fani nie kryją zachwytu, tak samo jak jego była żona, Anna Nowak.

KRZYSZTOF IBISZ
25.08.2020 14:58 Była żona wyśmiała Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz nie zostawiła suchej nitki

Anna Nowak-Ibisz jest znana ze swojego ciętego języka i nieowijania swoich słów w bawełnę. Gdy przyszło więc skomentować jej męża, nie bała się powiedzieć tego, co naprawdę myśli. Krzysztof Ibisz musiał poradzić sobie z dość kąśliwą krytyka. Krzysztof Ibisz pozostaje w przyjacielskich stosunkach ze swoją byłą żoną Anną Nowak-Ibisz. Znana prowadząca program na TVN-ie Pani gadżet, mimo sympatii do eksmęża pozwoliła sobie na mocną krytykę. Nie zostawiła na nim suchej nitki, publicznie go wyśmiewając.