Lifestyle.Lelum.pl > Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

26.09.2021 21:53 Agnieszka Hyży ze łzami w oczach na wizji. Druzgocąca prawda ujrzała światło dzienne, widzowie zamarli

Agnieszka Hyży wystąpiła w programie „Miasto Kobiet” na TVN Style. Rozmowa dotyczyła bardzo trudnego tematu poronień. Temat ten dotyczy Agnieszki osobiście – nic więc dziwnego, że w studiu pojawiły się łzy. Agnieszka Hyży przez długi czas ukrywała się przed obiektywami aparatów, zniknęła też z nagłówków tabloidów. W końcu jej wielbiciele doczekali się powrotu ulubionej dziennikarki. Okazało się, że Agnieszka i jej mąż Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka. Dziennikarka bardzo długo zwlekała z podzieleniem się informacją o ciąży, bo miała za sobą bolesną historię poronień.

Sabrina Pilewicz x Martini
04.09.2021 16:39 Agnieszka Hyży o poronieniach. „Złość, rozżalenie, niespełnienie, gorycz i brak nadziei”

Agnieszka Hyży, znana wcześniej jako Popielewicz, podzieliła się niedawno z fanami informacją o ciąży. Prezenterka długo ukrywała swój stan, motywując tę decyzję chęcią zachowania życia prywatnego z dala od fleszy. Teraz jednak po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcie ciążowego brzucha, dzieląc się przy tym z obserwującymi kilkoma istotnymi refleksjami, między innymi na temat starań o dziecko.

16.08.2021 21:59 Agnieszka Hyży pokazała wielki brzuch. Z mężem przekazali radosne nowiny, gratulacje

Agnieszka Hyży – do 2015 roku znana pod nazwiskiem Popielewicz – opublikowała na Instagramie długi post, w którym poinformowała fanów, że wraz z mężem spodziewa się dziecka. Prezenterka jest już w 7. miesiącu ciąży, jak dotąd ukrywała jednak swój stan przed światem.

Agnieszka Hyży
27.05.2020 23:11 Agnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie”

Agnieszka Hyży po wielu tygodniach milczenia odniosła się do nieobecności swojego męża w social mediach. W dniu jego urodzin opublikowała zdjęcie z podpisem To nasze ostatnie wspólne zdjęcie. Wygląda na to, że nie zobaczymy w najbliższym czasie Grzegorza w mediach społecznościowych. Muzyk postanowił zrobić sobie przerwę internetowej działalności.Agnieszka Hyży w dniu urodzin swojego męża postanowiła powiedzieć kilka słów na temat jego zniknięcia. Tysiące fanów zamartwiało się o swojego idola, jednak jak się okazuje, Grzegorz Hyży zrobił sobie jedynie wakacje od internetu. –Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło – powiedział Hyży w wywiadzie dla RMF FM, jak podaje jastrzabpost.pl.

Agnieszka Hyży
11.03.2020 15:43 Dziewczynka jest urocza. Agnieszka Hyży pokazała swoją śliczną córkę, Martę

Dziewczynka nie pojawia się zbyt często w relacjach gwiazdy. Agnieszka Hyży skupia teraz całą swoją uwagę na córce, która wyrosła już na całkiem sporą pannę. Prezenterka nie wie, jak to się stało, że czas tak szybko zleciał. Opublikowała wzruszający post. Agnieszka Hyży przyznaje, że teraz cały świat kręci się wokół jej pociechy. Jednak to nie powoduje, że gwiazda zdradza obserwatorom szczegóły ze swojego prywatnego życia. Wizerunkiem swojej córki dzieli się bardzo rzadko. Tym razem zrobiła wyjątek, dodała też kilka osobistych słów.

agnieszka hyży
19.01.2020 17:35 Agnieszka Hyży jest w ciąży? Opublikowała tajemniczy wpis, posypały się gratulacje

Polsat to stacja, z którą od lat związana jest dziennikarka Agnieszka Hyży. Jej tajemniczy post umieszczony na portalu społecznościowym Instagram wywołał lawinę gratulacji od fanów, którzy mają pewne domysły odnośnie ciąży gwiazdy! Informowanie fanów i znajomych o ciąży w mediach społecznościowych to częsty sposób gwiazd na przekazanie tej wyjątkowej informacji. Dzięki temu nikt nie czuje się pominięty, a gwiazdy mają okazję osobiście potwierdzić plotki lub im zaprzeczyć. Agnieszka Hyży pozostawiła jednak swoim wielbicielom odrobinę miejsca na domysły…

Agnieszka Hyży
20.03.2018 16:21 Ależ drama! Internautki atakują Hyży: „Maja jest ładniejsza i nie kradnie mężów!”

Agnieszka Hyży jest znaną prezenterką telewizyjną, która w 2015 roku poślubiła wokalistę – Grzegorza Hyżego. Od ślubu pary minęły już trzy lata, ale dla niektórych internautów ich związek nadal wywołuje negatywne emocje. Zanim piosenkarz związał się z Agnieszką, tworzył związek z Mają Hyży, którego owocem miłości jest dwójka dzieci. Wiele osób wciąż zarzuca prezenterce, że rozbiła ona rodzinę i zabrała dzieciom ojca.