Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ależ drama! Internautki atakują Hyży: „Maja jest ładniejsza i nie kradnie mężów!”
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 20.03.2018 16:21

Ależ drama! Internautki atakują Hyży: „Maja jest ładniejsza i nie kradnie mężów!”

Agnieszka Hyży
fot. instagram.com @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży jest znaną prezenterką telewizyjną, która w 2015 roku poślubiła wokalistę – Grzegorza Hyżego. Od ślubu pary minęły już trzy lata, ale dla niektórych internautów ich związek nadal wywołuje negatywne emocje. 

Zanim piosenkarz związał się z Agnieszką, tworzył związek z Mają Hyży, którego owocem miłości jest dwójka dzieci. Wiele osób wciąż zarzuca prezenterce, że rozbiła ona rodzinę i zabrała dzieciom ojca.

Agnieszka Hyży zaatakowana przez obserwatorkę

Agnieszka wstawiła niedawno zdjęcie na swój Instagram, pod którym jedna z jej obserwatorek zamieściła złośliwy komentarz.

Maja ładniejsza i nie kradnie cudzych mężów :). – napisała internautka.

Hyży najwyraźniej poruszył jej komentarz, ponieważ postanowiła odpowiedzieć.

Hahaha 🙂 ciekawe. Ciekawe, jak można kogoś ukraść, gdy ktoś rok jest wolny. Cudownej niedzieli dla Ciebie! – wytłumaczyła zarzuty.

Fanki były bardzo zniesmaczone komentarzem i stanęły w obronie Agnieszki. Pisały, że takie zachowanie jest nie na miejscu i lepiej by było, gdyby dziewczyna zajęła się swoimi sprawami, a nie wytykała fakty związane z cudzym życiem.

Gdybym chociaż ukradła. Tak to jest, jak ludzie karmią się plotkami, sensacjami i kłamstwami… Gdyby dotyczyły ich życia, pewnie nie byłoby im do śmiechu! Wysyłam pozytywną energię.

– Najłatwiej rzucić kamieniem, nie pokazując twarzy ani nie podpisując się z imienia i nazwiska. To generalnie problem internetu. Ludzie wylewają swoje frustracje. Podbudowują ego często depcząc innych. My już troszkę uodpornieni, ale boli tak czy siak. Miło wiedzieć, że ktoś myśli inaczej i przede wszystkim zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Wszystkiego dobrego – napisała rozgoryczona prezenterka.

Grzegorz Hyży w wywiadach zaznaczał, że nie zostawił swojej byłej żony, a decyzja o rozstaniu nie była jego inicjatywą, a wspólną decyzją. Uważacie, że atak w stronę Agnieszki, po kilku latach związku, jest słuszny?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sudan nie żyje. Był ostatnim na świecie nosorożcem białym północnym
  2. Rodzina Majdanów znów się powiększyła! Poznajcie uroczą Mariankę
  3. Ryszard Kotys przeżywa piekło. Straszna choroba zaatakowała jego mózg

Źródło: plotek.pl