Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Hyży pokazała wielki brzuch. Z mężem przekazali radosne nowiny, gratulacje
Kamil Olek
Kamil Olek 16.08.2021 21:59

Agnieszka Hyży pokazała wielki brzuch. Z mężem przekazali radosne nowiny, gratulacje

screen / Wideoportal / YouTube

Agnieszka Hyży – do 2015 roku znana pod nazwiskiem Popielewicz – opublikowała na Instagramie długi post, w którym poinformowała fanów, że wraz z mężem spodziewa się dziecka. Prezenterka jest już w 7. miesiącu ciąży, jak dotąd ukrywała jednak swój stan przed światem.

Agnieszka Hyży o życiu prywatnym. „Chcę wyznaczyć granice”

Druga żona wokalisty Grzegorza Hyżego, mimo sporej aktywności w mediach społecznościowych, skrupulatnie unikała komentarzy dotyczących przyszłych wydarzeń. Jak sama jednak przyznała, dalsze trzymanie wiadomości w sekrecie byłoby niezwykle skomplikowane.

– Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu – napisała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziennikarka przyznała jednak, że w dalszym ciągu będzie chronić prywatności swojej rodziny. Głównym powodem ma być szczęście jej dzieci (Hyży ma już córkę z poprzedniego małżeństwa, ojcem dziewczynki jest Mikołaj Wit).

– Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szczeroko, moje zostawię lekko uchylone – wyjaśniła [pisownia oryginalna].

Instagramowy wpis prezenterka zakończyła zapewnieniem o wielkim szczęściu – zarówno swoim, jak i całej rodziny.

Amor vincit omnia! Vince in bono malum! – skwitowała, używając klasycznych sentencji (z łac. „Miłość zwycięża wszystko! Zło dobrem zwyciężaj!”).

Źródło: Plejada, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Wójt pokazał „rachunek” od premiera. Kwota jest wielka, mieszkańcy będą stratni?