Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Spływają wieści o ślubie Andrzeja Piasecznego. Mówi o realizacji obietnic
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.05.2024 12:08

Spływają wieści o ślubie Andrzeja Piasecznego. Mówi o realizacji obietnic

Andrzej Piaseczny
fot. KAPiF

Kilka lat temu Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Piosenkarz jest w związku z mężczyzną, strzeże jednak swojej prywatności, skutkiem czego nie wiemy zbyt wiele o jego życiu uczuciowym. Teraz w jednym z wywiadów zdradził, czy wraz z ukochanym planują ślub. 

Andrzej Piaseczny dokonał coming outu kilka lat temu

Andrzej Piaseczny przez znaczną część swojego życia ukrywał przed światem swoją prawdziwą orientację seksualną. W końcu jednak zdecydował się powiedzieć prawdę. Coming outu dokonał kilka lat temu. Jednak nadal o jego życiu prywatnym nie wiemy zbyt dużo. Piosenkarz dba o zachowanie poufności. W ostatnim czasie udzielił wywiadu, w którym rzucił trochę światła na swój związek. 

Czy Piaseczny faktycznie planuje ślub ze swoim partnerem? Muzyk w końcu zabrał głos. 

Rok temu zginął mąż Justyny Kowalczyk. Nad ranem opublikowała wpis Największe gafy w “Jeden z dziesięciu”. Sznuk ledwo wytrzymał

Andrzej Piaseczny swojego partnera owiał tajemnicą

Mimo że od momentu, kiedy Andrzej Piaseczny wyznał, że jest w związku z mężczyzną, minęło już sporo czasu, piosenkarz nadal nie pokazał swojego partnera w sieci. Co więcej, w wywiadach, których dość często udziela, nie mówi zbyt wiele o swojej miłości. Pomimo niesamowitej sławy, jaką się cieszy, Piaseczny przywiązuje ogromną wagę do ochrony swojej prywatności. 

Wokalista w ostatnim czasie zrobił jednak wyjątek. W najnowszym wywiadzie, którego udzielił portalowi Pomponik, nie ukrywał, że kwestie swojego życia prywatnego chce zachować dla siebie. 

Ja nie widzę siebie w takiej roli, jakby to powiedzieć, ściankowej czy plotkarskiej. Ja swojego życia prywatnego niespecjalnie chcę pokazywać publicznie - wyznał Andrzej Piaseczny. 

Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak szczerze o ślubie

Fani ciągle spekulują na temat ślubu Andrzeja Piasecznego i jego partnera. Artysta do tej pory stronił od wypowiedzi na ten temat. Zdecydował się jednak zrobić mały wyjątek. Wyznał, że kiedy politycy w naszym kraju zalegalizują śluby dla par LGBT, on jako pierwszy zdecyduje się oficjalnie zalegalizować swój związek. 

Jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo. (...) Myślę sobie, że nie ma tu co mieć pretensji, polityka rządzi się swoimi prawami, choć to politycy zapraszali nas, żebyśmy głosowali na nich, obiecując pewne rozwiązania i myślę, że powinniśmy lekko ich naciskać w kierunku realizacji ich obietnic - powiedział Piaseczny w rozmowie z Pomponikiem.