Lifestyle.Lelum.pl > Relacje

Relacje

Krzysztof Rutkowski
10.06.2024 18:28 "Marzył, żeby poznać ojca". Była Rutkowskiego gorzko o relacjach z synem

Niedawno Krzysztof Rutkowski wziął kościelny ślub ze swoją obecną partnerką, Mają Rutkowski. Detektyw i jego rodzina wiodą życie jak z bajki, które wypełnia przepych i blichtr. Jak się jednak okazało, nie wszystkie dzieci Rutkowskiego mogą liczyć na takie zainteresowanie ojca, jakim cieszy się Krzysztof junior. Nieślubny syn detektywa, Alexander bardzo chciał poznać tatę. Chłopak mocno się rozczarował. 

Joanna Koroniewska
02.06.2024 06:00 "Ten samolot już odleciał". Relacji Joanny Koroniewskiej z ojcem nie da się naprawić?

Joanna Koroniewska nie miała łatwego dzieciństwa. Gdy miała dwa lata, jej ojciec porzucił rodzinę. Dwie dekady później matka zmarła na nowotwór piersi. Leszek Koroniewski kilkukrotnie zabierał głos w sprawie córki. Aktorka zdradziła, jaki ma do niego stosunek.

Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda
17.03.2024 17:07 "Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?

W oczekiwaniu na kolejne odcinki popularnego programu “Taniec z Gwiazdami” wiele osób zastanawia się, jakie relacje łączą osoby pracujące przy jego produkcji. Ciekawość dotyczy między innymi jurorki Iwony Pavlović, która swoją odważną krytyką wprawia oglądających w duże emocje. Okazuje się, że sędzia zdradziła, jakie relacje łączą ją z innymi.

27.05.2022 13:18 Dlaczego nie mogę dogadać się z matką męża? Trudne relacje między teściową a synową

Przez lata pracy psychologa, ale również dzięki rozmowom z koleżankami i własnym doświadczeniom, uzbierała kilkaset historii o toksycznych relacjach między teściowymi a synowymi. Teraz chce pomóc im się dogadać. Rozmowa z Iwoną Golonko – relacjolożką i psycholożką, autorką książki „Teściowa kontra synowa”.

jak flirtować
27.07.2019 16:00 Jak flirtować? 20 SPRAWDZONYCH sposób na poderwanie faceta

Jak flirtować? Nie bez powodu mówi się o sztuce flirtu. Żeby kogoś poderwać, nie wystarczy znajomość kilku gier słownych i chwytów. Wręcz przeciwnie! Żeby skutecznie wzbudzić zainteresowanie drugiej strony, potrzeba sporej dozy wyczucia, taktu i inteligencji. Czy flirtu można się nauczyć? Sprawdź to! Jak flirtować? Jeśli nie chcesz trafić na stronę „Janusze podrywu”, lepiej zapoznaj się z naszymi radami. Nie musisz ani zapisywać się na kursy prowadzone przez tak zwanych specjalistów od uwodzenia, ani w stu procentach zmieniać swojego zachowania. Wystarczy znajomość kilku zasad, odrobina empatii i wiedzy o tym, co wypada, a gdzie przekraczamy cienką granicę nachalności i żenady. Zrobimy z ciebie prawdziwą mistrzynię sztuki flirtowania!