Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W końcu wyszło na jaw
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.03.2024 12:49

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? W końcu wyszło na jaw

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska nie pozwala o sobie zapomnieć. Celebrytka, którą wypromował program emitowany na TTV, nie zwalnia tempa i podejmuje się kolejnych wyzwań. Tym razem postanowiła spróbować się na parkiecie formatu “Taniec z Gwiazdami”. Chociaż nie idzie jej najlepiej, celebrytka czerpie radość z występów. Wiecie, ile tak naprawdę ma lat? Niektórzy dawali jej więcej!

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie "Królowe życia"

Kiedy w 2016 na antenie TTV pojawił się program przedstawiający losy kochających luksus Polaków, uwagę widzów od razu zwróciła ta jedna bohaterka. Dagmara Kaźmierska z Kłodzka zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki nietuzinkowemu poczuciu humoru i dystansowi do siebie i świata. Przez swoją kryminalną przeszłość wie, o co chodzi w życiu i jak sobie poradzić z problemami.

Pomimo kontrowersji, które wzbudziła jej postać, program “Królowe życia” otworzył jej drzwi do polskiego show-biznesu, w którym funkcjonuje aż do dziś. Choć ogłoszono zakończenie produkcji formatu, który wylansował celebrytkę, ona już bryluje w innych miejscach i utrzymuje swoją wysoką popularność. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo nie będziemy w stanie o niej zapomnieć

KAPIF_oryginal_K1013759F.jpg
Fot. KAPiF
Jaką babcią będzie Kaźmierska? Obawia się jednego! To może być spory problem Hakiel wiele robi dla Kaźmierskiej. Nie ma oporów nawet przed takim gestem

Dziś Dagmara Kaźmierska wywija na parkiecie

Obecnie celebrytka bierze udział w 14. edycji najpopularniejszego programu tanecznego w Polsce. U boku Marcina Hakiela stara się osiągnąć sukces, choć sama dobrze wie, że ze względu na doznaną w przeszłości kontuzję nigdy nie będzie mistrzynią parkietu. Do tej pory para wykonała dwa tańce, walca wiedeńskiego oraz cha-chę. Pomimo krytyki ze strony jurorów i niskich not, Dagmara Kaźmierska wciąż uczestniczy w programie “Taniec z Gwiazdami” i jeszcze ją zobaczymy.

KAPIF_oryginal_K1170625F.jpg
Fot. KAPiF

W obu odcinkach najsurowiej oceniła ją Czarna Mamba, przyznając jej kolejno dwa i trzy punkty. Co budujące, Iwona Pavlović przyznała, że pomiędzy pierwszym a drugim występem zauważyła znaczący postęp w umiejętnościach celebrytki. Jurorka podkreślała również w wywiadach, że wypadek, który zranił nogi Dagmary Kaźmierskiej, nie może stanowić taryfy ulgowej w ocenie sędziów.

Oczywiście w "Tańcu z Gwiazdami" dalej jestem człowiekiem, ale przede wszystkim sędzią. Tu nie walczymy o pietruszkę, a o pierwsze miejsce, Kryształową Kulę czy finanse i nie ma taryfy ulgowej. My nie wiemy, kto jak się czuł - czy kogoś bolał brzuch, czy ktoś miał kontuzję na treningu i tak ma być - liczy się tak zwany efekt. Jeżeli Dagmara ma fanów, to niech oni dzwonią i wysyłają na nią smsy - podkreśliła Iwona Pavlović w rozmowie z serwisem “Jastrząb Post”.

ZOBACZ TEŻ: Aż ciężko w to uwierzyć! Przyjaciel Kaźmierskiej ma unikalne wykształcenie

Ile lat ma tak naprawdę Dagmara Kaźmierska?

Wiele osób zastanawia wiek celebrytki znanej z programu “Królowe życia”. Plotki mówią o bardzo różnych liczbach, a złośliwi dają Dagmarze Kaźmierskiej dużo więcej lat, niż ma w rzeczywistości. Argumentem za tymi tezami ma być bogata przeszłość, jaką dysponuje gwiazda. A jaka jest rzeczywistość? Okazuje się, że celebrytka w tej sprawie nie ma zupełnie nic do ukrycia.

Myślałam, że już pięć dych. Dobrze, że nie, bo to koszta, na 50-tkę trzeba bibę zrobić, dobrze, że to dopiero za rok. Tak, tak 49 lat będę miała - zdradziła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z "Vivą!".

Zdaje się, że “Królowa życia” jest w świetnej kondycji. Obstawialiście, że ma więcej, czy mniej?