Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel zaskoczona decyzją mamy. Podsumowała ich więź
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.03.2024 13:48

Roksana Węgiel zaskoczona decyzją mamy. Podsumowała ich więź

Roksana Węgiel z mamą
Fot. Instagram/roxie_wegiel, KAPiF

Mama Roksany Węgiel zaskoczyła całą Polskę. Okazuje się, że pani Edyta ma zamiar startować w nadchodzących wyborach. Przez ostatnie lata, gdy jej córka robiła karierę, kobieta wspierała ją na wszelkie sposoby. Czy teraz może liczyć na to, że Roxie odwdzięczy się tym samym? Okazuje się, że Edyta Węgiel ma dość kontrowersyjne poglądy. Co sądzi o tym jej sławna pociecha?

Roksana Węgiel ma bliską relację z rodzicami

Roksana Węgiel z rozmachem wkroczyła do świata rodzimego show-biznesu. Artystka w wieku zaledwie 13 lat wygrała pierwszą edycję “The Voice Kids”. Jeszcze w tym samym roku zwyciężyła na Eurowizji Junior — tym osiągnięciem na zawsze zapisała się na kartach polskiej historii muzycznej. Wokalistka nie spoczęła jednak na laurach, ponieważ do dziś znajduje się w czołówce najpopularniejszych artystów młodego pokolenia.

Na drodze do sławy Roksana Węgiel zawsze mogła liczyć na wsparcie rodziny. Im piosenkarka jest starsza, tym większe zainteresowanie wzbudzają osoby z jej bliskiego otoczenia, m.in. partner czy rodzice. Roxie może liczyć na nich w każdej sytuacji, co bardzo sobie ceni. W urodziny swojej mamy opublikowała w mediach społecznościowych post, na którym zapozowała u boku rodziny. Wówczas fani byli pod sporym wrażeniem urody pani Edyty, która mogłaby uchodzić za starszą siostrę Roksany. Teraz kobieta ponownie zaskoczyła, angażując się w politykę. Co na to jej córka?

Roxie Węgiel i tancerz nagrani z ukrycia! Kevin może tego nie wytrzymać. Będzie afera? Roksana Węgiel o emocjach w "TzG". Musiała powstrzymywać łzy

Mama Roksany Węgiel wystartuje w wyborach

Nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem, że o Roksanie Węgiel regularnie rozpisują się media w całym kraju. Artystka wzbudza szczególne zainteresowanie prasy ze względu na swój udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Jednak od kilku dni w całej Polsce jest głośno o innej kobiecie, która nosi nazwisko Węgiel. Okazuje się, że mama Roxie postanowiła zaangażować się w politykę, czym zaskoczyła fanów swojej córki. Edyta Węgiel będzie kandydować w kwietniowych wyborach samorządowych, jest kandydatką do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Co skłoniło mamę Roksany Węgiel do startu w wyborach? Wiele wskazuje na to, że motywacją było środowisko, w którym żyją jej dzieci.

Pragnę, aby dorastały w bezpiecznym kraju, w którym szanowana jest tradycja i kultura narodu polskiego. Zdecydowałam się startować z KWW Ruch Obrony Polski, ponieważ Ruch ten na pierwszym miejscu chce sprawować władzę w oparciu o prawo Boże i Boży porządek. Utożsamiam się z prezentowanymi przez Ruch wartościami – wyznała Edyta Węgiel w wywiadzie z portalem “Nowiny24”.

Czy kobieta będzie mogła liczyć na wsparcie swojej córki?

Projekt bez nazwy (13).png
Roksana Węgiel. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel w sukni jak do ślubu. Można się rozmarzyć

Co Roksana Węgiel sądzi o politycznej karierze swojej mamy?

Roksana Węgiel ma ze swoimi rodzicami, a zwłaszcza z mamą, bardzo bliską relację. Mimo to artystka była zaskoczona decyzją swojej rodzicielki o starcie w kwietniowych wyborach samorządowych. Czy będzie w stanie wspierać ją na tym polu, nie bacząc na kontrowersyjne poglądy, którymi kieruje się kobieta?

Nie ukrywam, że mnie zaskoczyła, ale tak pozytywnie, bo cieszę się, że to sprawia, że się rozwija i fajnie. Trzymam za nią mocno kciuki, właśnie za jej poczucie spełnienia i za to, żeby zawsze jej to szczęście i spełnienie towarzyszyło – wyznała Roxie na łamach wywiadu z “Plejadą”. 

Wokalistka przyznała, że wspiera swoją mamę w każdej decyzji, którą ta podejmuje. Nie chciała jednak skomentować politycznych poglądów, którymi kieruje się Edyta Węgiel, ponieważ sama jest osobą apolityczną.

Nie wypowiadam się tutaj na tematy polityczne, bo jestem apolityczną artystką i osobą, która działa w mediach, więc nie chcę się tutaj wypowiadać o swoich poglądach politycznych, ale moją mamę jak najbardziej wspieram we wszystkim, co robi – podsumowała.

Projekt bez nazwy (14).png
Roksana Węgiel. Fot. KAPiF