Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maffashion przedstawiła Danilczuka rodzinie. Para z TzG jest razem?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.05.2024 11:31

Maffashion przedstawiła Danilczuka rodzinie. Para z TzG jest razem?

Maffashion, Michał Danilczuk
fot. KAPiF

Wiele osób zastanawia się, co dokładnie łączy Maffashion i Michała Danilczuka. Ich płomienne występy w “Tańcu z Gwiazdami” stały się powodem do spekulacji na temat relacji, jaka występuje między gwiazdami. Teraz okazało się, że influencerka zaprosiła swojego tanecznego partnera na rodzinną komunię.

Maffashion i Michał Danilczuk byli najgorętszą parą w "Tańcu z Gwiazdami"

Niedawno zakończyła się czternasta edycja kultowego show “Taniec z Gwiazdami”, podczas której mieliśmy szansę oglądać taneczne zmagania uczestników. W finałowym odcinku o Kryształową Kulę zawalczyły trzy najlepsze pary: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Julia “Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk.

Pomimo faktu, że influencerka i jej taneczny partner zajęli trzecie miejsce, to właśnie o nich było bardzo głośno podczas całego trwania programu Polsatu. Wszystko z powodu chemii, jaką można było zauważyć między nimi na scenie. Para bardzo często decydowała się również na elementy choreografii, które pozwalały im być bardzo blisko siebie lub imitować pocałunek, a to tylko podkręcało ciekawość internautów na temat relacji, jaka łączy gwiazdy.

Finał Taniec z gwiazdami, wyniki, kto wygrał, punktacja, zdjęcia i wideo
Maffashion i Michał Danilczuk byli najgorętszą parą w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Julia
Maffashion i Michał Danilczuk byli najgorętszą parą w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
”Nowotwór”. Monika Olejnik usłyszała diagnozę, jest zdjęcie ze szpitala Wreszcie wiadomo, co z pogrzebem Jacka Zielińskiego

Co tak naprawdę łączy Maffashion i Michała Danilczuka?

Z powodu bardzo intymnych choreografii i bliskiej relacji, jaka połączyła uczestniczkę i jej trenera, wiele osób zaczęło spekulować na temat tego, co tak naprawdę łączy gwiazdy. Fani sugerowali nawet, że są oni w sekretnym związku, o którym nie chcą opowiadać mediom. Plotki podkręcił wywiad Michała Danilczuka, w którym przyznał, że nie jest aktualnie w związku, a jakiś czasu temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką.

Wszystko wskazuje na to, że internauci mieli rację, a relacja Maffashion i jej partnera z “Tańca z Gwiazdami” z pewnością wykracza poza salę treningową. Teraz influencerka podzieliła się nagraniem, które dało wszystkim do myślenia. Gwiazda postanowiła zabrać Michała Danilczuka na niezwykle istotną rodzinną uroczystość.

Maffashion i Danilczuk fot. KAPiF
Co tak naprawdę łączy Maffashion i Michała Danilczuka?, fot. KAPIF
Julia
Co tak naprawdę łączy Maffashion i Michała Danilczuka?, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: 62-letnia Danuta Stenka w spodniach, które robią "wow". Zrobiły cuda z sylwetką.

Maffashion zabrała Michała Danilczuka na komunię

Teraz gwiazda podzieliła się nagraniem z rodzinnej imprezy, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Julia Kuczyńska udała się na komunię, podczas której miała okazję spędzić czas z najbliższymi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że influencerka na swoją osobę towarzyszącą wybrała właśnie Michała Danilczuka.

Na filmiku możemy zauważyć, jak tancerz gra w piłkę wraz z najmłodszymi członkami rodziny gwiazdy. Sama Maffashion już jakiś czas temu wypowiedziała się na temat relacji, jaka łączy ją z choreografem. Jej zdaniem jest to tylko przyjaźń, a para z pewnością będzie spędzać ze sobą czas po zakończeniu przygody z “Tańcem z Gwiazdami”.

Taniec zbliża, oczywiście, że tak. Na pewno będziemy się widywać po zakończeniu tej edycji. Mam nadzieję, że to będzie przyjaźń na lata - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.