Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Klaudia El Dursi wydała fortunę na Komunię! Syn miał królewskie przyjęcie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.05.2024 21:40

Klaudia El Dursi wydała fortunę na Komunię! Syn miał królewskie przyjęcie

Klaudia El Dursi
fot. KAPiF, TikTok

Sezon komunijny w pełni. Jedną z gwiazd, która przygotowała komunię dla swojej pociechy, jest Klaudia El Dursi. Celebrytka nie liczyła się z kosztami. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, szokują. To komunia czy wesele? 

Klaudia El Dursi poprosiła fanów o pomoc

W połowie kwietnia Klaudia El Dursi opublikowała na Instagramie materiał, na którym opowiedziała, że przygotowuje przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej syna. Postanowiła zorganizować huczną imprezę i w tym celu skorzystała z pomocy specjalistów. 

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji - napisała jakiś czas temu na  Klaudia El Dursi na Instagramie.

Teraz efekty wielomiesięcznych przygotowań pokazała w sieci.

Roxie Węgiel u międzynarodowej gwiazdy. Jego reakcja? Bezcenna Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Co się dzieje z księżną Kate?

Klaudia El Dursi relacjonowała przygotowania do komunii syna

Klaudia El Dursi jest aktywna na Instagramie, gdzie ma już niemal 1 milion obserwujących. To właśnie za pośrednictwem tej aplikacji opowiada o swoim życiu codziennym i różnych perypetiach, których doświadcza. Ostatnio miała duży dylemat co do przygotowania przyjęcia komunijnego dla swojego syna.

Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić - podzieliła się z fanami na Instagramie. 

Tak wyglądała komunia syna Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi organizując przyjęcie komunijne syna, nie liczyła się z kosztami. Na TikToku jednej z osób, która pomagała jej przygotować imprezę, pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak wyglądały dekoracje. 

Wszystko było utrzymane w odcieniach bieli. Nie mogło zabraknąć spektakularnego tortu, jak i innych słodkich przekąsek. 

TikTok TikTok
fot. TikTok 
TikTok
fot. TikTok 

 

TikTok
fot. TikTok 
TikTok
fot. TikTok