Tzg

Dagmara Kaźmierska
08.04.2024 16:33 Kaźmierska skomentowała szokujące wyniki TzG. Sama nie miała wątpliwości

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami”, a zwłaszcza decyzja o tym, która para opuszcza program, pozostawiły wszystkich w osłupieniu. Teraz głos zabrała Dagmara Kaźmierska, która znalazła się w ogniu krytyki internautów po swoim awansie do kolejnego odcinka.

Taniec z Gwiazdami
07.04.2024 21:59 Kolejna para odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Fani mogą być w szoku

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. W dzisiejszym wydaniu kultowego show Polsatu ponownie nie zabrakło ogromu wrażeń i emocji. Niestety, po raz kolejny musieliśmy pożegnać jedną z naszych par. Takiego werdyktu absolutnie nikt się nie spodziewał!

Dagmara Kaźmierska, Taniec z Gwiazdami
02.04.2024 11:01 Taniec z Gwiazdami: Dagmara Kaźmierska myślała, że odpada!

Dagmara Kaźmierska jest jedną z ulubienic publiczności w trwającej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Teraz królowa życia podzieliła się z fanami niecodziennymi wyznaniem. Okazało się, że gwiazda była przekonana, że jej przygoda z show zakończy się w Niedzielę Wielkanocną! Dlaczego?

Roksana Węgiel
25.03.2024 11:06 Nieprawdopodobne, co Roxie Węgiel robiła przed niedzielnym TzG!

Roksana Węgiel od kilku tygodni czaruje nas swoimi umiejętnościami w “Tańcu z Gwiazdami”. Wczoraj miał miejsce kolejny odcinek z udziałem młodej gwiazdy. To jednak nie wszystko, czym tego dnia zajmowała się wokalistka. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się interesujące zdjęcie.

Anita Sokołowska Taniec z Gwiazdami
25.03.2024 09:04 Sokołowska ma ogromne wsparcie. Dostała kolejną 10. A na parkiecie? OGIEŃ!

Anita Sokołowska bez wątpienia jest jednym z objawień 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Utalentowana aktorka nieustannie zaskakuje nas swoimi kolejnymi występami. Ostatni weekend z pewnością mogła zaliczyć do udanych — nie tylko otrzymała wysokie noty, ale też mogła liczyć na wsparcie cudownych gości. Niewiarygodne, kto dał jej dodatkowe 10 punktów!

Taniec z Gwiazdami, Rafał Maserak
25.03.2024 08:04 "Maserak wszystko zepsuł". Widzowie nie mają wątpliwości. Poważne zarzuty

Za nami kolejny odcinek kultowego show “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem z programem pożegnały się aż dwie pary! Nie był to jednak jedyny powód, dla którego niedzielne wydanie formatu oburzyło internautów. Wszystko przez zasiadającego w jury Rafała Maseraka.

KAPiF, Fani są wściekli za jedną uczestniczkę TzG
01.02.2024 19:58 Fani TzG są wściekli. Padają mocne słowa: "Dlaczego promujecie takich ludzi?"

Już od kilku dni narastała atmosfera wokół nowej edycji “Tańca z gwiazdami”. Co chwilę ogłaszane były nowe gwiazdy, które będę prezentować swoje taneczne umiejętności. Wokół jednej z nich wybuchła niemała awantura, szczególnie że dzisiaj podczas ramówki, spekulacje na jej temat zostały potwierdzone. Fani aż gotują się ze złości. O co poszło?