Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kaźmierska miała poważny wypadek. Teraz weźmie udział w "TzG"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.02.2024 18:50

Kaźmierska miała poważny wypadek. Teraz weźmie udział w "TzG"

Dagmara Kaźmierska miała porażający wypadek
Dagmara Kaźmierska miała porażający wypadek, fot. KAPIF; Canva

Niedawno podczas prezentacji Wiosennej Ramówki Polsatu ogłoszono nazwiska uczestników zbliżającej się edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Nie da się ukryć, że największe zaskoczenie wywołało pojawienie się Dagmary Kaźmierskiej, która spróbuje swoich sił na tanecznym parkiecie. Królowa życia ma za sobą poważny wypadek. Czy to odbije się na jej występach?

Dagmara Kaźmierska spróbuje swoich sił w "Tańcu z Gwiazdami"

Nadchodząca edycja tanecznego show telewizji Polsat już teraz wywołuje mnóstwo wrażeń i emocji wśród internautów. Wszystko z powodu gwiazd, które mają spróbować swoich sił na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Okazało się, że w kolejnym wydaniu programu zobaczymy między innymi Roksanę Węgiel, Anitę Sokołowską oraz Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Jeszcze więcej emocji wywołała informacja o udziale znanej z programu “Królowe życia” Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda ma wystąpić u boku powracającego do show Marcina Hakiela. Sam tancerz nie ukrywał, że początkowo obawiał się silnego charakteru i płomiennego temperamentu swojej partnerki. Teraz na jaw wychodzą nowe wieści na temat celebrytki.

Podali, ile Ewa Kasprzyk zgarnie za udział w "Tańcu z gwiazdami". Kopara opada Miszczak idzie na całego. “Taniec z Gwiazdami” walczy o najgłośniejsze nazwiska. Nawet o nią się pokuszą?

Występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" budzi spore kontrowersje

Już na samym początku, gdy tylko w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat uczestników nowej edycji “Tańca z Gwiazdami” część internautów postanowiła wyrazić swojego oburzenie występem Dagmary Kaźmierskiej. Część fanów twierdziła nawet, że z uwagi na swoją przeszłość gwiazda nie powinna brać udziału w tanecznym show.

Ich głosy szybko zostały jednak zagłuszone przez zwolenników królowej życia, którzy już teraz nie mogą doczekać się jej na parkiecie. Okazało się jednak, że udział w kultowym programie wcale nie był marzeniem samej gwiazdy, ale bardzo bliskiej dla niej osoby. To właśnie dla niej Dagmara Kaźmierska podjęła decyzję o przyjęciu oferty Polsatu.

"Taniec z gwiazdami" to był program mojej babci. Ona go kochała, uwielbiała, także to jest spełnienie jej marzeń. To dla niej

Gwiazda zapewniła, że babcia była jedną z najważniejszych osób w jej życiu, a ona sama bardzo przeżyła jej niespodziewaną śmierć. Dlatego też to jej ofiaruje swój udział w jej ukochanym programie.

KAPIF_oryginal_K951237F.jpg
Dagmara Kaźmierska ma za sobą poważny wypadek, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Internauci oburzeni ogłoszeniem Dagmary Kaźmierskiej. W sieci zawrzało na temat jej udziału w “Tańcu z Gwiazdami”.

Dagmara Kaźmierska ma za sobą poważny wypadek

Co więcej, udział w tanecznym formacie nie tylko nie był marzeniem samej królowej życia, ale też bardzo martwi jej fanów, którzy zdają sobie sprawę z kłopotów zdrowotnych, z jakimi jeszcze niedawno zmagała się Dagmara Kaźmierska. Gwiazda kilka lat temu przeżyła bardzo poważny wypadek samochodowy, w którym ucierpiały jej nogi.

Charyzmatyczna blondynka wylądowała w szpitalu, gdzie spędziła kolejne kilka tygodni. Później czekała na nią długotrwała rehabilitacja oraz chodzenie o kulach. Nic więc dziwnego, że zwolennicy królowej życia obawiają się, że taneczne treningi u boku Marcina Hakiela mogą odnowić wyleczoną kontuzję. Sama Dagmara Kaźmierska zapewnił jednak wszystkich, że nie zamierza nadwyrężać swojego zdrowia, a udział w show traktuje przede wszystkim jako dobrą zabawę.

Dagmara Kaźmierska 1.jpg
Dagmara Kaźmierska ma za sobą poważny wypadek, fot. KAPIF
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz