Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądała Kaźmierska ponad 20 lat temu. W oczy rzuca się jeden szczegół
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.04.2024 19:46

Tak wyglądała Kaźmierska ponad 20 lat temu. W oczy rzuca się jeden szczegół

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska dziś pozuje na ściankach i w mediach społecznościowych z dość charakterystycznym wizerunkiem. Blond fale, pełne usta, mocny makijaż. Kiedyś jednak wyglądała zupełnie inaczej. W oczy rzucał się jeden szczegół.

Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną popularność

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę za sprawą udziału w programie “Królowe życia”. Celebrytka pokazywała w nim swoje bajeczne życie i bez wątpienia była jedną z najpopularniejszych uczestniczek formatu. Mimo że program zniknął już z anteny, a celebrytka nie dołączyła do obsady jego wznowienia pod nazwą “Diabelnie boskie”, nadal cieszy się dużą popularnością

Jej profil na Instagramie jest obserwowany przez 1,2 miliona użytkowników. Dodatkowo popularność przyniosły jej również programy Polsatu, czyli “Dagmara szuka męża” oraz “Taniec z Gwiazdami”. To właśnie w ostatnim z nich jej wielbiciele wykazali się szczególną miłością do gwiazdy, sprawiając, że przechodziła z odcinka do odcinka mimo niskich ocen od jury. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się jednak zrezygnować z udziału w programie z powodów zdrowotnych.

Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu Królowe życia prod. TTV 4.png
Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu “Królowe życia” prod. TTV
Taniec z Gwiazdami: jeszcze zobaczymy Dagmarę Kaźmierską Tak pożegnali kontuzjowaną Kaźmierską po rezygnacji z TzG

Dagmara Kaźmierska o poprawianiu urody

Dagmara Kaźmierska, podobnie jak inne “Królowe życia”, nie kryje swojego zamiłowania do dbania o wygląd. Celebrytka przyznaje, że regularnie korzysta z botoksu, kwasu hialuronowego i mezoterapii. Podczas udziału w formacie przeszła także zabieg liposukcji. Gwiazda w wywiadach nie kryje, że nie ma nic przeciwko poprawianiu urody i korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Jej zdaniem nie różnią się one zbytnio od wizyty u fryzjera czy kosmetyczki. 

Ja uważam, że jeżeli ktoś chce, ma ku temu możliwości, nikogo tym nie krzywdzi, dlaczego ma sobie nie poprawić? W takim razie po co chodzimy do fryzjera, po co się ładnie ubieramy? To jest wszystko w jednym celu – żeby poprawić sobie samopoczucie i medycyna estetyczna jest jednym z tych czynników, którym też sobie poprawiają kobiety samoocenę i swoje samopoczucie. Jeżeli chcą dlaczego nie – wyjaśniła w rozmowie z portalem “Jastrząb Post”.

Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu Królowe życia prod. TTV 3.png
Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu “Królowe życia” prod. TTV

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko żebro. Hakiel wyjawił przykre kulisy treningów z Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska na zdjęciach z młodości

Dagmara Kaźmierska kilkukrotnie pochwaliła się swoimi zdjęciami z młodości. Widać na nich nie tylko zmianę w stosunku do wyglądu, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, ale w oczy rzuca się także kilka innych rzeczy. Wśród nich można wymienić między innymi zgrabne nogi i piękne włosy. Sama celebrytka zdradziła “Party” w jednym z wywiadów, że jej zdaniem wcale tak bardzo się nie zmieniła, a to za sprawą tego, że unika operacji plastycznych. 

Nie. Nie miałam operacji plastycznych. Zresztą to co widać na zdjęciach z młodości, ja byłam bardzo piękną dziewczyną. Teraz niestety już interes obwisł. Niestety słabo, ale ja nie miałam operacji plastycznych. Jedyna ingerencja jakakolwiek była to jest oczywiście botoks, bo tego nie ukrywam. Kwas hialuronowy w bruzdy i mezoterapia – powiedziała pod koniec 2022 roku.

Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu Królowe życia prod. TTV 2.png
Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu “Królowe życia” prod. TTV
Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu Królowe życia prod. TTV 1.png
Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu “Królowe życia” prod. TTV