Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Grysz ujawniła płeć dziecka. Poruszające nagranie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.05.2024 15:02

Aleksandra Grysz ujawniła płeć dziecka. Poruszające nagranie

Aleksandra Grysz
Fot. AKPA, instagram.com/aleksandragrysz

Kilka miesięcy temu Aleksandra Grysz przekazała szczerszej publiczności, że wraz z partnerem, Tomaszem Tylickim, spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Ta informacja sprawiła, że fani zaczęli żywo interesować się wszystkim tematami, które dotyczą maluszka. Najczęściej zadawanym pytaniem było to, które dotyczy jego płci. Prezenterka znana z “Pytania na Śniadanie” właśnie rozwiała wątpliwości. Zrobiła to za pośrednictwem uroczego wideo, które rozczuliło tysiące fanów.

Aleksandra Grysz jest w ciąży

Prezenterka związana z “Pytaniem na Śniadanie” przekazała radosne wieści na początku marca. Ponieważ dziennikarka regularnie publikuje na Instagramie kadry związane z jej prywatnością, również i tym razem zdecydowała się poinformować swoich fanów o zmianach w jej życiu na tej platformie. Grysz wstawiła urocze zdjęcie, na którym wyeksponowała ciążowy brzuszek. Razem z ojcem dziecka, Tomaszem Tylickim, spletli na nim dłonie, tworząc kształt serca.

Czekamy na Ciebie – napisała prezenterka, jednak te 3 krótkie słowa wystarczyły, by wywołać lawinę radości ze strony jej bliskich oraz fanów.

Fakt, że Aleksandra Grysz spodziewa się maleństwa, jest tym bardziej wyjątkowy, że będzie to tzw. tęczowe dziecko, czyli pociecha, która pojawia się po wcześniejszym poronieniu. 

Gwiazda PnŚ urodzi tęczowe dziecko! Pokazała brzuszek Dzień Dziecka Utraconego. Gwiazda TVP nie mogła milczeć. Pokazała, co się z nią działo 3 miesiące temu

Aleksandra Grysz ujawniła płeć dziecka!

Odkąd prezenterka podzieliła się radosnymi wieściami o ciąży, nie unika tego tematu, a wręcz przeciwnie — odpowiada na wszystkie pytania fanów z nim związane. W urządzonym jakiś czas temu Q&A postanowiła rozwiać wątpliwości odnośnie wyboru imienia dla maluszka:

Imię mamy już wybrane, od kiedy tylko poznaliśmy płeć, byliśmy pewni na 100%, jakie chcemy dać – przekazała.

Teraz dziennikarka postanowiła podzielić się również informacją dotyczącą tego, jakiej płci dziecka się spodziewa. Aleksandra zorganizowała przyjęcie babyshower, na którym ujawniła tę informację w uroczy sposób. Razem ze swoim partnerem, Tomkiem Tylickim, rozkroili biały tort, którego wnętrze było niebieskie. Dzięki temu potwierdziło się, że prezenterka będzie miała synka.

Aleksandra Grysz (1).jpg
Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "PnŚ" ujawniła prawdę o chorobie. Głodziła się i walczyła z kompleksami, nim zrozumiała, co się z nią dzieje

Fani oszaleli z radości. Przyjęli wideo Aleksandry Grysz z dużym entuzjazmem

Filmik z babyshower, które opublikowała Aleksandra Grysz, wywołał czystą euforię wśród jej fanów. 

It’s a BOY. W urodziny mamusi dowiedzieliśmy się, że jesteś chłopczykiem. W urodziny tatusia chcemy podzielić się tym szczęściem ze światem. Kochamy Cię synku – napisała poruszona dziennikarka w opisie posta, który obiegł już sieć.

Internauci są zachwyceni informacjami, które napływają od dziennikarki. Przebieg jej ciąży śledzi mnóstwo osób, które natychmiast przeszły do sekcji komentarzy, chcąc podzielić się z prezenterką swoją radością i gratulacjami:

  • Gratulacje kochani! Wasze radości jest tak piękny, że nie da się nie cieszyć z wami z takimi cudownymi momentami.
  • Gratulacje! Wspaniale!
  • Mam wzrusz totalny! Tak mocno Wam kibicuję!
  • Wielkie gratulacje Kochani. Bardzo się cieszę. Niech rośnie zdrowo.
  • Gratulacje kochani. Życzę dużo zdrówka dla Was – czytamy.

Nasza redakcja przyłącza się do tych życzeń!