Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Doroty Szelągowskiej zakochany w gwieździe hitowego serialu?! Dodali wspólne zdjęcie, wprawia w ZACHWYT
Michał Fitz
Michał Fitz 29.07.2023 08:13

Syn Doroty Szelągowskiej zakochany w gwieździe hitowego serialu?! Dodali wspólne zdjęcie, wprawia w ZACHWYT

Dorota Szelągowska
fot. KAPiF; Dorota Szelągowska dumna z syna

Dorota Szelągowska może być w ostatnim czasie naprawdę zadowoloną mamą. Jej starsze dziecko, Antoni, nie tylko coraz prężniej rozwija swoją karierę, ale wszystko wygląda na to, że także dba o sferę miłosną. W sieci pojawiły się jego romantyczne zdjęcia z inną aktorką

Dorota Szelągowska - syn

Dorota Szelągowska ma dwójkę dzieci z różnymi mężczyznami. Jej 5-letnia córka Wanda jest owocem miłości z Michałem Wawro. Ta ma jednak przyrodniego, 22-letniego brata, którego tatą jest Adam Sztaba, z którym projektantka wnętrz była kilkanaście lat.

Antoni Sztaba nie poszedł jednak w muzyczne ślady ojca, ani nie wcisnął się dzięki matce do telewizji. Postanowił sam zapracować na siebie i podjął się aktorstwa. Uczył się go w prestiżowej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

"Koło fortuny": zgadniesz, jakie hasło znajduje się na tablicy? Chodzi o powiedzenie, wielu Polaków tak mówi

Syn Doroty Szelągowskiej z partnerką

Wychodzi na to, że Antoni znalazł w aktorstwie nie tylko pasję i zawód, ale także miłość. W sieci opublikował bowiem wiele mówiące zdjęcia z Milą Janowską, która jest wschodzącą gwiazdą polskiego kina. Wielbiciele seriali mogą kojarzyć ją z nowego serialu pod tytułem “#BringBackAlice”.

Wspomniane fotki to nie zwykłe selfie, a efekty profesjonalnej, artystycznej sesji zdjęciowej. W takich warunkach świetnie oddane zostały szczere uczucia, które ich łączą.

Syn Doroty Szelągowskiej - kariera

Dopiero za kilka lat będzie można rozpisywać się o branżowych sukcesach Antoniego, ale jego portfolio już na tym etapie, a przecież nie ukończył jeszcze studiów, nie jest puste. Wystąpił chociażby w kilku odcinkach serialu “Na Wspólnej”.

Mało tego, ma już za sobą także debiut kinowy. Zagrał w filmie “Zadra” opowiadającym o poczynaniach młodej raperki. W przyszłym roku premierę będzie miał “Minghun”, w którym Antoni również się pojawi.