Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska wparowała na czerwony dywan. Oniemieliśmy na jej widok, wygląda jak Marylin Monroe
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.06.2023 18:23

Dorota Szelągowska wparowała na czerwony dywan. Oniemieliśmy na jej widok, wygląda jak Marylin Monroe

Dorota Szelągowska
fot. KAPiF

Hashtagi Roku to coroczny plebiscyt, na którym pojawia się cała śmietanka internetowych twórców. W tym roku gala wręczenia nagród dla najbardziej oryginalnych, wyróżniających się w swojej działalności gwiazd Internetu. Na wydarzeniu zjawiło się wielu celebrytów, a pośród nich, robiąc przy tym ogromne wrażenie, Dorota Szelągowska!

Prezenterka miała na sobie kreację, która przyciągała spojrzenia. W starannie wykonanym makijażu i wystylizowanych włosach wyglądała niczym Marylin Monroe!

Dorota Szelągowska pojawiła się na gali plebiscytu Hashtagi Roku

17 czerwca podczas Gali w Teatrze Scena Monopolis w Łodzi obył się finał plebiscytu Hashtagi Roku. Jest to wydarzenie dedykowane twórcom internetowym, którzy tłumnie pojawiają się na gali. Impreza przyciąga wielu influencerów, którzy nie tylko walczą o wygraną w plebiscycie, ale również brylują na czerwonym dywanie.

Wydarzenie jest obchodzone bardzo hucznie, wśród zaproszonych gości mile widziane są kreacje wieczorowe. Dla gwiazd to doskonała okazja, by popisać się ubiorem oraz poczuciem stylu! Podczas gdy inni prześcigali w coraz to bardziej ekstrawaganckich kreacjach, Dorota Szelągowska postawiła na klasykę, ale w wielkim stylu. Jak jej to wyszło? 

Żona Karola Strasburgera NIE wytrzymała! Jest oświadczenie, przekroczono granice, "nie życzę sobie"

Dorota Szelągowska zabłysnęła na gali stylizacją

Na gali Hashtagi Roku Dorota Szelągowska zachwyciła wszystkich obecnych na wydarzeniu swoją kreacją. Prezenterka postawiła na długą, obszerną suknię w czarnym kolorze. Zachwyciła bufiastymi rękawami, hiszpańskim dekoltem oraz drapowanym materiałem, który kaskadami opadał aż do ziemi. Po lewej stronie sukienki zostawione było spore wycięcie na nogę — ten drobny akcent dodał całości seksapilu.

W swojej stylizacji Dorota Szelągowska przypominała gwiazdę kina z lat 50. Z pokręconymi włosami i klasycznym makijażem — czarna kreska na oku oraz usta pomalowane czerwoną szminką — gwiazda przypominała Marylin Monroe. 

Kim jest Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska to popularna polska prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. W telewizji zasłynęła w 1998 roku jako prowadząca programu młodzieżowego TVP1 “Rower Błażeja”. Była felietonistką magazynów takich jak „Malemen”, „Pani”, „Olivia” i „Polska The Times”. Współpracowała z TVN przy produkcjach “Tańca z Gwiazdami”, “Dzień Dobry TVN” oraz “Moja krew”. Była gospodynią wielu programów rozrywkowych, w tym również “Pytania na Śniadanie”. 

Jest córką pisarki Katarzyny Grocholi, która w ostatnim czasie trafiła do szpitala.

Dorota Szelągowska
fot. KAPiF, Dorota Szelągowska na Gali Hashtagi Roku
Dorota Szelągowska
fot. KAPiF, Dorota Szelągowska na Gali Hashtagi Roku
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?