Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczęsny tuż przed meczem Polska-Austria pokazał wymowne zdjęcie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.06.2024 07:00

Szczęsny tuż przed meczem Polska-Austria pokazał wymowne zdjęcie

Wojciech Szczęsny
fot. KAPIF

Drugi mecz Polaków na Euro 2024 przyniósł nam ogrom wrażeń i emocji. Niedługo przed rozpoczęciem spotkania Wojciech Szczęsny podzielił się z fanami niesamowitą fotografią. Internauci nie kryją zachwytu. Po tym geście nawet przegrana smakuje jakoś lepiej.

Za nami drugi mecz Polaków na Euro 2024

Mistrzostwa Europy rozkręcają się na dobre. Wczoraj  o godzinie 18:00 reprezentacja Polski spotkała się z Austrią, aby rozegrać mecz drugiej kolejki grupy D. Biało-Czerwoni mają już za sobą jedno spotkanie z Holandią, które zakończyło się dla nich niekorzystnym wynikiem 2:1.

Nie bez powodu spotkanie to określane jest mianem “meczu o wszystko", jednak kibice przez długi czas starali się zachować optymizm. Wiele osób pamiętało, że jeszcze niedawno Polacy wygrali mecz towarzyski z Turkami. Niestety wynik meczu nie był satysfakcjonujący. Rodzimi piłkarze przegrali 1:3. Nie pomógł nawet powrót Roberta Lewandowskiego, który ostatnio nabawił się kontuzji. Przed reprezentantami jeszcze jeden mecz, tym razem przeciwko Francji.

Majdan bez hamulców. Nie miał pojęcia, że wszystko idzie na żywo "Widzę, jak mama leży w rowie, i widzę, jak ojciec odchodzi". Błaszczykowski przeżył koszmar w przeszłości

Euro 2024: Wojciech Szczęsny zaskoczył przed meczem z Austrią

Również piłkarze mieli w sobie dużo nadziei i starali się zapewnić swoich kibiców o pozytywnym myśleniu. Niedługo przed drugim meczem Polaków z Austrią, który został rozegrany wczoraj na stadionie w Berlinie o godzinie 18:00, nasz bramkarz zaskoczył nietypowym postem w swoich social mediach.

Wojciech Szczęsny dodał na swój profil na Instagramie zdjęcia, na których widzimy, jak pozuje wraz z resztą naszej reprezentacji. Dodatkowo, na kolejnej fotografii widzimy, jak sportowiec rzuca się w kierunku piłki, aby osłonić bramkę Biało-Czerwonych. Całość podpisał jedynie słowem Polska i czerwonym serduszkiem.

ZOBACZ TEŻ: Mecz Polska - Austria stoi pod znakiem zapytania? Trwa ewakuacja kibiców w centrum Berlina.

Internauci zachwyceni postem Wojciecha Szczęsnego przed Euro 2024

Pod najnowszym wpisem bramkarza naszej reprezentacji natychmiast pojawiło się mnóstwo odpowiedzi i komentarzy wiernych kibiców. Polacy nie tylko mocno trzymali kciuki za sukces naszej drużyny, ale też cieszyli się z tego, że chwilę przed meczem Wojciech Szczęsny postanowił zagrzać ich do kibicowania oraz pokazać, że jest gotowy na dzisiejsze spotkanie z Austrią. Szkoda, że słowa otuchy nie były w stanie pomóc naszym piłkarzom na tyle, aby rzeczywiście mogli zwyciężyć.

Jazda Panowie jesteśmy w stanie to wygrać

Jesteśmy z wami

Do boju