Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Majdan bez hamulców. Nie miał pojęcia, że wszystko idzie na żywo
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.06.2024 15:08

Majdan bez hamulców. Nie miał pojęcia, że wszystko idzie na żywo

Radosław Majdan
Fot. KAPiF

Wpadki zdarzają się każdemu, jednak kiedy są one emitowane na żywo, gdzie przed telewizorami siedzą miliony osób, sprawy zaczynają się komplikować. Radosław Majdan przekonał się o tym na własnej skórze… W sieci pojawiło się wideo, o którym Polacy tak łatwo nie zapomną. Aż włos się jeży na głowie, na to, co powiedział na nim były piłkarz.

Radosław Majdan jest mężem Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan jest jednym z najpopularniejszych byłych piłkarzy, który prężnie działa w show-biznesie. Choć wcześniej był znany wśród niszy fanów piłki nożnej jako bramkarz, który w latach 2000-2002 grał w polskiej reprezentacji, ogromną rozpoznawalność zagwarantował mu głośny związek z Dodą. Para spotykała się 2 lata, po czym 5 marca 2005 roku wzięła ślub. Szczegóły ich relacji były bacznie śledzone przez media i wywoływały wiele emocji wśród opinii publicznej. Ostatecznie jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, rozwiedli się w 2008 roku.

Już od dłuższego czasu były piłkarz jest szczęśliwy u boku Małgorzaty Rozenek. Zakochani pobrali się w 2016 roku, a ich ślub był ogromnym wydarzeniem. Obecnie para wychowuje 3 dzieci: Stanisława i Tadeusza, którzy są owocami miłości prezenterki i jej byłego męża, Jacka Rozenka, a także wspólnego syna Henryka, którzy urodził się w 2020 roku.

Po wózku za 15 tysięcy przyszedł czas na rower. Henio Majdan uczy się jeździć Rozenek nie może wrócić do domu. Wszystko przez jej syna

Radosław Majdan opublikował zaskakujący film. Fanom aż szczęka opadła

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą powszechnie znany i lubiany duet. Para chętnie pojawia się na różnych branżowych wydarzeniach, gdzie brylują na czerwonym wydanie, a także chętnie pozują razem do zdjęć na ściankach. Ich media społecznościowe obserwują setki tysięcy osób, a sami zainteresowani często publikują na nich różne kadry, które przedstawiają szczegóły ich życia prywatnego.

Na Instagramie Majdana właśnie pojawił się nowy filmik, który wywołał w przeszłości wiele kontrowersji. Przedstawia on gwiazdora, który kilkanaście lat temu popełnił na wizji niemałą gafę. Teraz z dystansem wspomina tamte chwile:

Wracając do wspomnień. Kiedy masz wątpliwości, czy jesteś na żywo… Mam nadzieję, że dzisiaj Polska ,,przyaktorzy” i będziemy mieli rzut karny - napisał.

ZOBACZ TEŻ: Zgrzyt na linii Miszczak Rozenkowa? Gwiazda w końcu szczerze wyznała

Radosław Majdan wypowiedział takie słowa na wizji, wszystko poszło na żywo

Majdan zaznaczył, że opublikowane przez niego wideo jest przeznaczone dla widzów, którzy są już pełnoletni. Analizując jego treść, wcale się temu nie dziwimy. Okazuje się, że piłkarz popełnił w przeszłości niemałą wpadkę i podczas wywiadu, który był emitowany na żywo, zaczął emocjonalnie komentować przebieg meczu. Niemal co drugie słowo, które skierował do mikrofonu, poprzedzało przekleństwo.

To był taki odruch, on go k**** kopał, z 3 razy, nie? I on k**** wiesz, odruchowo, machnął ręką, trachnął, trafił go k****, wiesz… Ten przyaktorzył… - tłumaczył wzburzony.

Po chwili można dostrzec, jak na jego twarz wkrada się zażenowanie, ponieważ dostał komunikat, że wszystko, co powiedział, obejrzało w telewizji na żywo mnóstwo osób. Tamten moment jeszcze długo był wspominany  przez widzów!