Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczęsny zdradził, jaki Probierz jest prywatnie. Bał się powiedzieć wszystkiego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.06.2024 13:35

Szczęsny zdradził, jaki Probierz jest prywatnie. Bał się powiedzieć wszystkiego

Michał Probierz, Wojciech Szczęsny
Fot. EastNews/Xiao Yijiu/Xinhua News, youtube.com/@FootTruck

W piątek 21 czerwca Polaków czeka kolejny mecz na Euro 2024. Po przegranym spotkaniu z Holandią biało-czerwoni szykują się na starcie z Austrią. O 18:00 miliony osób zasiądą przed telewizorami, by obserwować przebieg tego wydarzenia. Dużym zainteresowaniem ze strony widzów cieszą się nie tylko piłkarze, ale również ich trener, Michał Probierz. Wojciech Szczęsny właśnie ujawnił, jaki naprawdę jest selekcjoner polskiej reprezentacji. 

Michał Probierz wzbudził dużo emocji wśród kibiców na całym świecie

Pierwszy mecz Polski na Euro 2024 odbył się w niedzielę 16 czerwca, zaledwie 2 dni po rozpoczęciu turnieju. Biało-czerwoni z dużym entuzjazmem zaczęli rozgrywkę, zdobywając pierwszą bramkę już w 16. minucie. Niestety Holandia, która była naszym przeciwnikiem, zaraz potem wyrównała, a w drugiej połowie zdobyła kolejnego gola. Przegraliśmy 1:2, jednak nasi piłkarze z optymizmem patrzą na kolejne spotkania.

Choć mecz Polska-Holandia zakończył się zwycięstwem naszego rywala, polski selekcjoner, Michał Probierz, miał mimo wszystko powody do dumy. Okazuje się, że naszego selekcjonera docenił cały świat. Wszystko przez dopasowaną i gustowną stylizację, którą tego dnia zachwycił na boisku. Od tej chwili Probierz znalazł się na językach wszystkich fanów futbolu. Tymczasem Wojciech Szczęsny właśnie zdradził, jak zachowuje się on prywatnie. 

Euro 2024: Kibice właśnie mieli jechać na mecz, a nagle pojawił się Pudzianowski “Nie jesteśmy już kolegami”. Takiej atmosfery w kadrze Polski nie było dawno

Drugi mecz Polaków na Euro 2024. Szczegóły spotkania

W piątek 21 czerwca o godzinie 18:00 na stadionie w Berlinie odbędzie się mecz Polski z Austrią. Kibice patrzą na nadchodzące spotkanie z optymizmem. W ostatniej grze nasi piłkarze pokazali siłę i determinację, dlatego wiele osób ma nadzieję, że tym razem biało-czerwoni przekują je w zwycięstwo. Wiary na zdobycie punktów dodaje również fakt, że do dyspozycji trenera będą tym razem Robert Lewandowski i Paweł Dawidowicz, którzy wrócili do zdrowia po poprzednich kontuzjach. 

Mecz Polaków z reprezentacją Austrii rozpocznie się dziś o godz. 18:00, a będzie można obejrzeć go za darmo na antenie TVP1 lub TVP Sport. Co ważne, punktualnie o 21:00 rozpocznie się kolejne spotkanie, tym razem Francji i Holandii, czyli pozostałych rywali z grupy D., którą wylosowała Polska.

ZOBACZ TEŻ: Euro 2024: o której godzinie gra dzisiaj Polska? Co jak przegramy?

Wojciech Szczęsny opowiedział, jaki jest Michał Probierz

Jakiś czas temu Wojciech Szczęsny gościł na kanale “Foot Truck” na YouTubie, gdzie udzielił rozbrajającego wywiadu. W pewnym momencie rozmowa zeszła na trenera polskiej reprezentacji, Michała Probierza. Bramkarz przyznał, że początkowo uważał, że ten jest bardzo spięty i poważny, jednak prawda okazała się zupełnie inna:

Ma większy dystans do siebie niż ktokolwiek, kto wcześniej był na tym stanowisku – przyznał.

Zaraz potem dziennikarze prowadzący rozmowę zdradzili, że Probierz zasypywał ich podczas wywiadów wieloma żartami, które okazywały się… nieśmieszne. Padło pytanie, czy piłkarze również muszą ich wysłuchiwać. Reakcja Szczęsnego była bezcenna:

A to wyjdzie jeszcze przed końcem Euro? Dobre mówi… – odparł bramkarz z poważną miną.

Zaraz potem dodał już ze śmiechem, że żarty trenera są nawet całkiem zabawne, a ich poziom nie jest najgorszy.