Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > “Nie jesteśmy już kolegami”. Takiej atmosfery w kadrze Polski nie było dawno
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.06.2024 10:15

“Nie jesteśmy już kolegami”. Takiej atmosfery w kadrze Polski nie było dawno

piłkarze polskiej reprezentacji.
Fot. youtube.com/@LaczyNasPilka

Pierwszy mecz Polski na Euro 2024 skończył się przegraną biało-czerwonych. Na kolejnych spotkaniach stawka będzie bardzo wysoka, ponieważ wyniki bezpośrednio przełożą się na to, czy wyjdziemy z grupy, by dalej uczestniczyć w turnieju. Tymczasem w sieci pojawił się zaskakujący filmik, który zdradził, jakie nastroje panują wśród piłkarzy naszej reprezentacji. Niecodzienne sceny ujrzały światło dzienne.

Polska przegrała mecz z Holandią

W niedzielę 16 czerwca Polska zagrała swój pierwszy mecz na Euro 2024. Krajem, z którym zmierzyli się biało-czerwoni, była Holandia. Zarówno kibice, jak i eksperci, obawiali się tego spotkania, ponieważ nasza kadra wylosowała mocnego przeciwnika. W dodatku Orzełki grały w osłabionym składzie po tym, jak podczas ostatniego, towarzyskiego spotkania z Turcją część kluczowych dla naszego zespołu piłkarzy dotknęły kontuzje. Mimo to Polacy zaskoczyli, ponieważ już w 19. minucie padła pierwsza bramka. Niestety przewaga naszej drużyny nie trwała długo, ponieważ jeszcze przed końcem pierwszej połowy Holandia strzeliła wyrównującego gola.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się 2:1 dla naszego przeciwnika, który tuż przed zakończeniem meczu zdobył kolejną bramkę. Szansa Polaków na wyjście z grupy zaczęły topnieć, mimo że biało-czerwoni zostawili na boisku serce. W nadchodzących spotkaniach nie będziemy mogli pozwolić sobie na żaden błąd, ponieważ może on przesądzić o naszym “być albo nie być” w turnieju. Jak do decydującego meczu z Austrią przygotowują się piłkarze?

Euro 2024: o której godzinie gra dzisiaj Polska? Co jak przegramy? Ciężarna Marina zaskoczyła wyznaniem. "Jest to niesprawiedliwe"

Polska reprezentacja przygotowuje się na mecz z Austrią

Podczas towarzyskiego meczu z Turcją przed Euro 2024 naszej reprezentacji udało się zwyciężyć, choć nie obyło się bez poniesienia strat. Robert Lewandowski i Paweł Dawidowicz, dwójka kluczowych zawodników dla naszej reprezentacji, odniosła bolesne kontuzje. Kolejne spotkanie, tym razem z Holandią, również zebrało żniwo, ponieważ na ławkę przedwcześnie usiedli Piotr Zieliński oraz Bartosz Salamon. W ostatnich dniach Michał Probierz stwierdził jednak, że rehabilitacje wszystkich jego zawodników zmierzają w dobrym kierunku, dlatego można mieć nadzieję, że będą oni do dyspozycji trenera w meczu z Austrią.

Dni przed spotkaniem z naszym następnym przeciwnikiem na Euro 2024 polska kadra poświęciła na wymagające treningi. Michał Probierz dokłada wszelkich starań, by przygotować drużynę do meczu. A jak piłkarze spędzają czas wolny? Przed decydującą rozgrywką ten jest dla nich równie istotny co ćwiczenia. 

ZOBACZ TEŻ: Groźna sytuacja z Lewandowskim na dworcu. Wszystko rejestrowali dziennikarze

Jakie nastroje panują wśród piłkarzy polskiej kadry?

Na kanale “Łączy nas piłka” na YouTubie fani polskiej reprezentacji mogą zajrzeć za kulisy i przekonać się, jakie nastroje panują wśród piłkarzy oraz w jaki sposób spędzają oni swój czas wolny. Na jednym z ostatnich filmików drużyna Roberta Lewandowskiego integrowała się przy grze w ping-ponga oraz przy konsoli. To właśnie przy tej drugiej aktywności widzowie zostali świadkami dość niecodziennej sceny. Pochłonięty e-sportową rywalizacją Karol Świderski rzucił do Kuby Modera:

Nie jesteśmy już kolegami. 

Był to jednak tylko żart, ponieważ cały “konflikt” dotyczył tylko przegranej Świderskiego w Fifę. Okazuje się, że atmosfera wśród naszej drużyny jest bardzo dobra, przepełniona humorem i pozytywną energią. Panowie sprawiają wrażenie, jakby darzyli się szczerymi, koleżeńskimi więziami. Miejmy nadzieję, że to pomoże im osiągnąć zwycięstwo w meczu z Austrią!